Czy da się jakoś zwiększyć siłę wibracji w #redminote7 ? Wcześniej w mi a1 bez problemu je słyszałem/czułem a tu są a jakby ich nie było...
k_EZ via Wykop Mobilny (Android)

Kolejny kierowca któremu się śpieszy a później ma czas na dyskusje
z
źródło: comment_MabYlBz6B3YYjGOc1kFVClVZyYNIzkBN.jpg
Pobierz
Od miesięcy zgłaszają się do nas czytelnicy którzy założyli instalacje fotowoltaiczną i są źle źle rozliczani za energię dostarczaną do sieci. Liczniki dostarczane przez firmy energetyczne zaniżają wielkość dostarczanej energii nawet o 40%. System wsparcia prosumentów wciąż ma więcej wad niż zalet.
zKomentarz usunięty przez autora
Rocznica
od 19.03.2026
Gadżeciarz
od 10.06.2015
Mikroblogger
od 12.12.2016
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: comment_TsO545FHDQp4q7lH8Ajm8Ejxww3bdVnq.jpg
Pobierz