Wpis z mikrobloga

@ghoulas: dodzwoniłem się i okazało się ze jednak maja na moim rejonie awarie (gdzie na stronie nie było nic napisane). Ale coś jest nie tak bo mam paru znajomych i każdemu nie działo upc i teraz im działa. Mało tego sąsiadka moja mówi, ze jej działa. Ja zrobiłem wszystko, restety modemu, z prądu reset, reset przez stronę internetowa. Dupa dalej. I jeszcze nie chcą technika mi wyslac.
@Bstrd nie chcą bo technik nic nie zrobi, cos sie #!$%@? w oprogramowaniu i w nocy maja to naprawiac. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiadomo co z tego wyjdzie bo sytuacja jest na tyle zrypana, ze nie wiedza co się zepsulo.
@Doxen: No to powodzenia mam nadzieje ze tam się wszystko uda. Ogolnie ciekawa sprawa bo ja mieszkam na Nyskiej. Ja nie mam neta od wczoraj i jak go straciłem tak równo nie mam. DNS problem, działa mi tylko na wii fii aplikacja Facebooka i messenger. Sąsiadka która mieszka podemna ma miała problemy od 3-4 dni, gdzie ja w ogole nic. Dziś jej wszystko śmiga, a mi nie. Mam jeden wielki znak
@Bstrd jest pewna ze wszystko? U niektorych dziala ok, u innych dziala polowa a na wybrane strony wejsc sie nie da, a u jeszcze innych nie dziala w ogole. Pytanie czy masz ipv4 czy ipv6 na modemie, bo dzisiaj oba zachowuja sie calkiem inaczej i ciagle to sie zmienia. Raz jedno działa raz drugie, moze sasiadka ma inny protokół na modemie, albo inny modem - bo problem wystepuje w 90% na compalach.
@Doxen: Ona jak mi pisala to raz tak, raz tak wiec tak dokładnie ja sam nie wiem jak u niej to wyglada. Mowila, ze dziś wolno, ale jej działał sam net. Ja mam horizona ogolnie dekoder + router jak się dziś bawiłem w zmiane dns to tam miałem ipv4 i ipv6. Przyznam szczerze, że w ogole się na tym nie znam.
@Bstrd czyli na horizonach widocznie tez maja problem skoro nie chca umowic serwisu.. A nawet nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym mu walnal twardy res (trzymajac 3 przyciski z przodu wyłączać tylny pstryczek od zasilania i wlaczasz trzymajac przód az pojawi sie ekr powitalny) a potem jak juz sie wgra na nowo i telewizja zatrybi to jeszcze bym mu walnal reset modemowej. Taki czarny maly przycisk
@Doxen: ja już dziś robiłem pare resetów. Tzn oprócz tego resetu z trzymaniem 3 przycisków i chyba to zrobie. Robiłem ten reset modemowy 30 sekund z tylu, zrobiłem reset z kabla bo wcześniej jeszcze error 1001 mi wyskoczył, jeszcze zrobiłem hotspota i przez neta z komórki wszedłem na stronę upc i tam resetowałem i odświeżałem połączenie(jak naprawiłem error 1001 to potem mi cs9997 wyskoczyło) Może zrobie ten twardy res, tylko to