Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
johnq

johnq

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3970
  • Znaleziska 406
  • Mikroblog 3564
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 111
johnq
johnq 28.05.2017, 11:48:39
  • 1
Mireczki z pod tagu #ford #focus #motoryzacja #klimatyzacja #takasytuacja. Auto posiadam ponad rok, w zeszłym sezonie nie robiłem z klimatyzacją zupełnie nic - fajnie chłodziła, nic nie śmierdziało itp. Teraz po uruchomieniu jest taki smród, że ciężko to wytrzymać. Chcę podjechać na serwis, najlepiej #rzeszow i okolice - ktoś jest w stanie polecić jakiś warsztat/znajomego? Podejrzewam, że skończy się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnq
johnq
Autor
28.05.2017, 14:07:06 via Android
  • 0
@madrzew widziałem to, za 79 zł wymienią Ci filtr kabinowy - w usłudze nie ma mowy o ewentualnym uzupełnieniu czynnika ;-)
  • Odpowiedz
madrzew
madrzew
28.05.2017, 14:56:36
  • 0
@johnq: Czynnik nigdzie nie jest za darmo.
  • Odpowiedz
johnq
johnq 04.05.2017, 19:46:36 via Android
  • 1
Mirki z #krakow, gdzie mogę kupić wycieraczki do Focusa MK2 FL firmy #valeo? Obecnie znajduję się na Nowym Ruczaju, ale dojadę w sumie wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę również o opinię osób z tagu #ford #focus #motoryzacja - nadają się jako zamienniki do oryginałów?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benzdriver
benzdriver
04.05.2017, 19:49:20 via Android
  • 4
@johnq: valeo to najgorszy szajs. Najtansze 'no name' sa juz lepsze.
  • Odpowiedz
pilot1123
pilot1123
05.05.2017, 06:31:44
  • 2
@johnq: najbliżej to masz do fabryki( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
johnq
johnq 03.05.2017, 07:31:30 via Android
  • 1
Mirabelki i Mirki korzystający z #yanosik, tankujący na #orlen, zbierający punkty #vitay - proszę o info czy można jednocześnie odbijać punkty z aplikacji Vitay i Yanosik? Oba dają +2x 150pkt przy tankowaniu powyżej 25 litrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Furion
Furion
03.05.2017, 07:36:17 via Android
  • 2
To jest ten sam kupon co w aplikacji, jakiś miesiąc albo dwa wcześniej w vitay był kupon na dodatkowe punkty za 30 litrów, ale teraz zmienili na 25 litrów. Jak zeskanujesz oba to wywala info żeby jeden oddać.
  • Odpowiedz
WatchYourBack
WatchYourBack
03.05.2017, 09:17:01 via Android
  • 1
@johnq: http://www.wykop.pl/wpis/23200941
  • Odpowiedz
johnq
johnq 09.04.2017, 06:11:50 via Android
  • 2
Mirki, jak to jest z ciągłym piciem wody wysokozmineralizowanej #bojowkamuszynianki ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Piję ją non stop, rzadko zamiennie z Muszyną, ale skład dość podobny. Ponoć wodę co jakiś czas powinno się zmieniać na średniozmineralizowaną. Jak to w końcu jest?
#mirkokoksy #mikrokoksy #zdrowie #woda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Johnny_
Johnny_
Johnny_
09.04.2017, 06:31:23 via Android
  • 4
@johnq mój tata latami pił Muszynianke aż mu się zrobił kamień na sliniance od tych minerałów :-D
  • Odpowiedz
johnq
johnq
Autor
09.04.2017, 18:41:38 via Android
  • 0
@4833478 mocno stresująca praca, dość mocne treningi siłowe, ogólnie tryb życia raczej mocno aktywny - przy takim trybie życia chyba warto uzupełniać minerały? Poza tym smak Muszynianki uwielbiam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
johnq
johnq 02.04.2017, 07:01:10
  • 1
Mirabelki i Mirki, poruszam się w takich #buty jak na foto. Fajne, wygodne, ale cholernie łapią kurz i ciężko się je myje - dwa razy już lądowały w pralce ( ͡° ͜ʖ ͡°) czym to czyścić? Jest może jakiś impregnat, który będzie temu trochę zapobiegał? Pytałem w sklepie którym kupiłem, ale to typowa odzieżówka, nic nie wiedzą o czyszczeniu butów, zaś w sklepach typowo obuwniczych każdy
johnq - Mirabelki i Mirki, poruszam się w takich #buty jak na foto. Fajne, wygodne, a...

źródło: comment_r2ZGNw7mkRqh57KaYgsSlI64DPchleo0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dGustator
dGustator
02.04.2017, 08:15:27
  • 0
@carumus1: szczotkę w większości obuwniczych, a Tarrago chyba tylko online - multirenowacja.pl
  • Odpowiedz
carumus1
carumus1
02.04.2017, 08:16:31 via Android
  • 0
@dGustator oki, dziękuję Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
johnq
johnq 15.03.2017, 19:17:41
  • 1
Mirki, njumobile mi podnieśli ciśnienie i szukam alternatywy. Byłem bardzo zadowolony z usług jak i cen (29 zł za wszystko bez stacjonarnych). Jest coś jeszcze teraz ciekawego? Może być w formie abonamentu na czasu nieokreślony (tak mam teraz w nju). Ewentualnie jakaś sensowna oferta z telefonem na 12 miesięcy gdzie przyzwoicie to wychodzi, w zeszłym roku była taka oferta w T-Mobile z telefonem Huawei P9 Lite. Proszę o sugestie, może ktoś się
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....m
d.....m
konto usunięte 15.03.2017, 19:34:34
  • 2
A, byłbym zapomniał - zapomnij o wszelkich MVNO na infrze Play - no chyba, że masz dużo czasu na poszukiwania sensownego zasięgu i internet o prędkości 0,25 Mbps Ci wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
njumobile
njumobile
16.03.2017, 17:31:36
  • 1
@johnq: Pozdrawiamy! :)
  • Odpowiedz
johnq
johnq 27.02.2017, 18:28:30
  • 2
Mireczki, potrzebuję kupić tablet w granicach ~300zł, bez wejścia na kartę sim, z możliwie jak największym ekranem i jak najnowszym Androidem (wiem, że w tej cenie ciężko o jakiekolwiek fajerwerki). Ktoś coś jest w stanie polecić? W grę wchodzą tylko tablety w ogólnodostępnych sklepach bądź ze sklepów z dostawą do domu (bez kombinowania od majfriendów itp.).
#tablet #tablety #cokupic #android #lenovo #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kened332
kened332
02.03.2017, 10:42:08
  • 0
@johnq: Może niemx androidem ale super stosunek ceny do jakości. Uzywam od 3 dni i jestem mega zadowolony.
http://allegro.pl/tablet-8-kiano-pro-2-fhd-2-32gb-win10-atom-quad-i6726842481.html?snapshot=MjAxNy0wMi0yNFQxNTo1ODowNi4wNzBaO2J1eWVyOzEwNDQ5YTc5ODkxZDlhZTEwMjgxZWUwZGNhMGRhYWViODllOWJiNmQ0MDNkZWU0M2NlMjdhZTMzOGU3ODA0MjM%3D
  • Odpowiedz
johnq
johnq 23.02.2017, 17:45:13 via Android
  • 1
Mireczki, pacjent to Dell Latitude E5470, a problem jest taki, że nie mam czym wyciągnąć tacki na kartę sim ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprzęt dostałem nowy, służbowy ale nie przysłali mi tego sprzętu do jej wyciągnięcia. Nie pasuje od telefonu, próbowałem delikatnie wkładać igły, klamry itp. Nic nie pomaga ( ͡° ʖ̯ ͡°) zanim mi to doślą z centrali miną wieki, a potrzebuję na
johnq - Mireczki, pacjent to Dell Latitude E5470, a problem jest taki, że nie mam czy...

źródło: comment_svWzSHiiHWa3iGGG9wMC0UKwhQ4vNzIa.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ritycho
Ritycho
23.02.2017, 18:02:10 via Android
  • 0
@johnq ja bym wciskał coś
Ritycho - @johnq ja bym wciskał coś

źródło: comment_hysZj1wOMH3UiRRwvnBu4htidZEXDhXe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
johnq
johnq
Autor
27.02.2017, 18:30:32
  • 1
@siteman: @Vasek: @BrewNet: @Ritycho: dzięki Mirki za pomoc, okazało się iż wejście jest dość głębokie - operacja zakończona sukcesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
johnq
johnq 21.01.2017, 21:40:29 via Android
  • 1
Mirki, wyskakuje mi komunikat jak na screenie. Hangouts mam wyłączone w aplikacjach. Wyskakuje dość często, mogę coś z tym zrobić poza ponownym włączeniem aplikacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #motog #hangouts #aplikacje
johnq - Mirki, wyskakuje mi komunikat jak na screenie. Hangouts mam wyłączone w aplik...

źródło: comment_ByNn0ll3sQvEUqlQYt8Ww7GjlgIpcaCL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Therion
Therion
22.01.2017, 08:34:39
  • 0
@johnq: też wyłączyłem mojemu różowemu kiedyś na #motoe, ale później nawarstwiło się więcej problemów, telefon zaczął odpolierdalać inby i pomogło zgadnij co

  • Odpowiedz
johnq
johnq
Autor
22.01.2017, 08:44:35 via Android
  • 0
@Therion mam 2,5 roku moto g i jeszcze się wzbraniam przed instalowaniem custom'ów, o dziwo mimo swojego wieku telefon w miarę sobie radzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
johnq
johnq 07.01.2017, 12:18:27
  • 1
Mirki z #rzeszow, chodzi ktoś do Calypso w Galerii Nowy Świat? Jest tam klatka do ćwiczeń jak na zdjęciu poniżej? (foto z Calypso, Mielec) Na fotach na stronie nic nie widać, ale może jest inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukam jakiejś alternatywy dla Fitness For Life w Galerii Rzeszów bo wjeżdżać tam po pracy i 30 minut szukać miejsca parkingowego już mi się znudziło (
johnq - Mirki z #rzeszow, chodzi ktoś do Calypso w Galerii Nowy Świat? Jest tam klatk...

źródło: comment_lXKClgDPbWjFn6UP7JLZRLk4D8M5FkRY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnq
johnq
Autor
07.01.2017, 13:29:06
  • 0
@engray: dzięki, to podskoczę w poniedziałek na testowy trening :)
  • Odpowiedz
rraaddeekk
rraaddeekk
07.01.2017, 13:30:58 via Android
  • 0
@johnq ja tam na squash chodziłem. Fajnie bylo bo to jedyny kort z parkingiem pod dachem, co dla mnie ważne zimą.
  • Odpowiedz
johnq
johnq 04.01.2017, 08:17:05
  • 2
Mirki, jest ktoś wśród nas kto pracuje w ASO Ford? Za informację płacę w złotówkach ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#ford #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

akwajuk21
akwajuk21
04.01.2017, 09:27:11
  • 0
@johnq: ile placisz
  • Odpowiedz
siwy9898
siwy9898
04.01.2017, 10:00:51
  • 0
@johnq: czego potrzebujesz? pracować nie pracuję, ale może uda się coś pomóc, bo mam kilka kontaktów.
  • Odpowiedz
johnq
johnq 02.01.2017, 18:23:13
  • 2
Mirki, znacie jakiś legitny sklep z oryginalnymi częściami do Fordów? Chcę w tym tygodniu zrobić mały serwis: olej, świecie, filtry itp., szukam czegoś gdzie zamówię komplet z pewnego źródła :) Focus MK II FL
#ford #focus #motoryzacja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ScaRRyMaN
ScaRRyMaN
02.01.2017, 18:37:09
  • 2
@johnq: bdb zamiennik od forda, często wygląda na lepiej zrobiony niż oryginał. Fabryki te same
  • Odpowiedz
ScaRRyMaN
ScaRRyMaN
02.01.2017, 21:32:10
  • 1
@Kamerdyner2: wiem jak to działa. Co więcej, sprzęgła valeo to najczęściej Luk. Tyle że luk firmuje tylko te produkty, które przechodzą zdecydowanie większą ilość testów jakościowych
  • Odpowiedz
johnq
johnq 17.12.2016, 17:53:35
  • 1
Mirki szukam jakiejś zajebistej sokowirówki dla rodziców, budżet ~ 400zł, może ktoś polecić coś z czego sam korzysta? Wybór jakiś jest, ale nie wiem na co zwracać uwagę przy tego typu zakupach.
#sokowirowka #soki #sok #zdrowie #mirkokoksy (podejrzewam, iż ktoś używa!) #zakupy #swieta #prezent #kupujzwykopem #mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zagorzanin
zagorzanin
17.12.2016, 17:58:41 via Android
  • 3
@johnq tylko wyciskarka wolnoobrotowa lub blender kielichowy. Budżet trochę mały. Coś sensownego zaczyna się od 1000 pln.
  • Odpowiedz
H.....5
H.....5
konto usunięte 17.12.2016, 17:59:33
  • 1
@johnq: sokowirowka to zlo, bo mieli witaminy!!

  • Odpowiedz
johnq
johnq 17.12.2016, 14:47:07
  • 4
Mirki co można robić w sobotni wieczór w Rzeszowie? Jestem tu półtorej miesiąca, nie mam ochoty na żaden sobotni melanż, raczej chciałbym ciekawie spędzić czas - mam ze sobą dwa różowe paski (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) może gdzieś podjechać w jakąś fajną, górską okolicę? Myślałem żeby nawet skoczyć w Bieszczady na szybko, ale w sumie to raczej głupi pomysł :D pomocy, szukam jakiejkolwiek koncepcji!
#rzeszow
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

celtics
celtics
17.12.2016, 14:50:37
  • 6
sobotni wieczór


Tarnica

@Logik_: wybierz jedno.
  • Odpowiedz
Ligniperdus
Ligniperdus
17.12.2016, 14:51:06
  • 4
@Logik_: @johnq:

skoczyć w Bieszczady na szybko

Tarnica zawsze spoko


tak, zwłaszcza po ciemku w sobotę :D #superpomyslbulwo
  • Odpowiedz
johnq
johnq 20.09.2016, 16:17:19
  • 1
Mireczki! Pacjent to Lenovo T410s. Problem to nadmierne nagrzewanie się przez co sprzęt się wyłącza. Nie ma znaczenia czy jest pod obciążeniem czy nie. Losowa sytuacja, raz potrafi trzymać nagrzany kilka godzin, a raz potrafi się wyłączać co kilka minut. Od czego zacząć diagnozę? Laptop jest całkowicie wyczyszczony ze zbędnych aplikacji, przeszedł również wymianę pasty oraz czyszczenie wnętrza. Informatycy w #korpo załamują ręce (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Supaplex
Supaplex
20.09.2016, 16:41:12
  • 1
@johnq: Wyjmij baterię i zobacz czy ona nie powoduje jakiś problemów z zasilaniem. Po prostu po pracuj na samym zasilaczu.
  • Odpowiedz
m_bielawski
m_bielawski
m_bielawski
20.09.2016, 16:44:13
  • 2
@johnq: podobnie jak kolega Supaplex obstawiałbym jakieś problemy z sekcją zasilania. Niekoniecznie bateria, może jakieś kondensatory.
m_bielawski - @johnq: podobnie jak kolega Supaplex obstawiałbym jakieś problemy z sek...

źródło: comment_LRDLZ8RQGAPHJ3NN9LDWZT1SKMTl7zaV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
johnq
johnq 15.09.2016, 09:00:47
  • 2
Mirki z #kielce, szukam kogoś ogarniętego gdzie mogę podstawić auto na szybką diagnozę. Pacjent to #ford ( ͡° ʖ̯ ͡°) Focus MK2 FL, podczas jazdy zaczyna świrować deska rozdzielcza, zapalają się wszystkie kontrolki, skaczą wskaźniki i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) to na 100% coś z elektroniką, nie wiem alternatorem, wygląda na brak ładowania? Macie tu kogoś zaufanego?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....2
a.....2
konto usunięte 15.09.2016, 09:57:01
  • 1
poszukaj sobie namiarów na gościa co się nazywa Kosela


@wuju84: co? serio? tego dziada i partacza polecasz? miałem z nim raz styczność i dziękuje, nie naprawił auta, z----ł jeszcze bardziej i mówił, że tak było, inny mechanik zrobił je w pół godziny i całkiem co innego było niż on robił .... a u kumpla tłukło się koło pasowe, a on powiedział mu, że to jakiś dozownik powietrza się tłucze i
  • Odpowiedz
t.....z
t.....z
konto usunięte 16.09.2016, 07:01:49
  • 1
@johnq: Cieszę się że pomogłem ;)
  • Odpowiedz
johnq
johnq 05.09.2016, 21:07:49 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....6
T.....6
konto usunięte 05.09.2016, 21:14:30
  • 2
@johnq: Fargo.
  • Odpowiedz
Carotas
Carotas
05.09.2016, 21:18:12
  • 1
@johnq: True detective, Fargo., Narcos Band of Brothers, Preachera sobie daruj, serio No i The Knick (podobne do Peaky blinders, inna tematyka ale POLECAM)
  • Odpowiedz
johnq
johnq 03.09.2016, 06:46:37
  • 2
Mireczki, jadę zaraz do #lodz, co warto zobaczyć? Zatrzymam się gdzieś na Piotrkowskiej, ale mogę podjechać wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#l-------a #weekend #podrozowanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

epi
epi
03.09.2016, 06:55:43
  • 4
@johnq: zacznij od przejrzenia tagu, znajdziesz mnóstwo propozycji ;)
  • Odpowiedz
Sepzpietryny
Sepzpietryny
03.09.2016, 07:19:25
  • 6
@johnq:

Łódź na jeden dzień
  • Odpowiedz

314

Najdłuższy krajowy kurs autobusowy - 948 kilometrów.

Najdłuższy krajowy kurs autobusowy - 948 kilometrów.

Pobierowo-Zakopane.

konto usunięte
z
phototrans.eu
dodany: 27.08.2016, 14:34:47
  • 93
  • #
    transport
  • #
    autobusy
  • #
    komunikacja
  • #
    ciekawostki
johnq
johnq 28.08.2016, 11:38:26
  • 0
@Wilier: zgadza się, mam 188 cm, czasem relacji Kielce-Warszawa nie mogę wytrzymać w PB, a to tylko 3h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
johnq
johnq 28.08.2016, 08:33:44 via Android
  • 6
Za niedługo tu będzie świętokrzyskie Mielno ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#swietokrzyskie #morawica #kielce #zalew #dziendobry
johnq - Za niedługo tu będzie świętokrzyskie Mielno ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ 
#swietokrzyskie...

źródło: comment_cfDiLHsDijGkNxQFsTlWypFUUANlaK9Y.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

casual_ck
casual_ck
28.08.2016, 08:44:32
  • 3
@johnq: przecież świętokrzyskie Mielno jest w Sielpi, więc skończ waść
  • Odpowiedz
johnq
johnq
Autor
28.08.2016, 11:32:10
  • 1
@casual_ck: nic się nie zmieniło, najbliżej z noclegami jest chyba tylko Sielpia. Zajebiście też jest na Machowie, przed Tarnobrzegiem, ale to już jest 100 km, a i tam brak noclegów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
  • Strona 12 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.09.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.05.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking