Mireczki z pod tagu #ford #focus #motoryzacja #klimatyzacja #takasytuacja. Auto posiadam ponad rok, w zeszłym sezonie nie robiłem z klimatyzacją zupełnie nic - fajnie chłodziła, nic nie śmierdziało itp. Teraz po uruchomieniu jest taki smród, że ciężko to wytrzymać. Chcę podjechać na serwis, najlepiej #rzeszow i okolice - ktoś jest w stanie polecić jakiś warsztat/znajomego? Podejrzewam, że skończy się

johnq























