Wpis z mikrobloga

Mirki z #kielce, szukam kogoś ogarniętego gdzie mogę podstawić auto na szybką diagnozę. Pacjent to #ford ( ͡° ʖ̯ ͡°) Focus MK2 FL, podczas jazdy zaczyna świrować deska rozdzielcza, zapalają się wszystkie kontrolki, skaczą wskaźniki i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) to na 100% coś z elektroniką, nie wiem alternatorem, wygląda na brak ładowania? Macie tu kogoś zaufanego?
  • 21
@johnq: przy odpalaniu też dyskoteka i jakiś dziwny dźwięk z okolic deski rozdzielczej? u mnie to były objawy zdychającego akumulatora (3 letni oryginał -.-). Ja jeżdżę do Chodurskiego na żywnego 4.

Edit: pochwaliłeś się, że masz fullbiedaversion ( ͡° ͜ʖ ͡°) który masz typ zegarów? ten czy ten
@Zgubilem_Login: przy odpalaniu z reguły nic, wszystkie problemy dopiero dziś zaczęły występować i zawróciły mnie z drogi w delegację ( ͡° ʖ̯ ͡°) zatrzymywałem się i odpalałem auto ponownie, przez kilka chwil było ok, później znowu dyskoteka.
@jkbck: chyba tu zaraz podjadę bo mam bardzo blisko, dzięki
poszukaj sobie namiarów na gościa co się nazywa Kosela


@wuju84: co? serio? tego dziada i partacza polecasz? miałem z nim raz styczność i dziękuje, nie naprawił auta, #!$%@?ł jeszcze bardziej i mówił, że tak było, inny mechanik zrobił je w pół godziny i całkiem co innego było niż on robił .... a u kumpla tłukło się koło pasowe, a on powiedział mu, że to jakiś dozownik powietrza się tłucze i kazał
@johnq: Jak ford, to polecam bosch service przy krakowskiej, kiedyś tam był salon forda. Profeska naprawa i raczej nie naciągają na kasę, sam tam jeżdżę ze swoim fordem od wielu lat
@Zgubilem_Login: sprawa załatwiona, powód prozaiczny. Tak jak kolega @trafopowielacz pisał, brak masy. Zaśniedziałe styki, wystarczyło porządnie przeczyścić, błędy zniknęły a Ford jeździ jak szatan ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki wszystkim za wskazówki i polecenia!
@swat91: chyba kpisz. Z tekstami do klienta: "mamy tak dużo roboty, że nie rozbierzemy panu zawieszenia i nie będziemy szukać stuków. Nie opłaca nam się tego robić" To ja w dupie mam Ściubisa.
@swat91: "to niech Pan jedzie tam, gdzie Panu to składali". Miałem chęć, kasę i wenę żeby ktoś mi rozebrał zawias do zera, przyjrzał się fachowym okiem, wymienił co trzeba a ja płacę hajs bez targowania. Termin nie istotny bo to fun car. Niestety taką odpowiedź dostałem. Więc nie polecam.