Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
iselilja

iselilja

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23592
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 23590
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 24
  • Dodane (1939)
  • Komentowane (3297)
  • Plusowane (18354)
iselilja
iselilja 10 min temu
  • 18
#f1 żaden restart, kolejność na mecie będzie losowana na ruletce w kasynie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 17 min temu
  • 0
#f1 mówili już jaki będzie start?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord
17 min temu via Wykop
  • 1
@iselilja: podobno z miejsc
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 33 min temu
  • 1
#f1 czas na szybki drink na jachcie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 35 min temu
  • 5
#f1 a to co już kończymy wyścig?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 38 min temu
  • 3
#f1 dobra jest progres przynajmniej już się nie obwinia, że I am stupid, terapia dziala
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 40 min temu
  • 1
#f1 XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 43 min temu
  • 11
#f1 wyścig tak nudny, że mechanicy Merca i Ferrari zrobili to dla fabuły
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
41 min temu via Wykop
  • 0
@iselilja: Plot twist ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 48 min temu
  • 14
#f1 ale Gekona opluł własny zespół XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 49 min temu
  • 15
#f1 Ferrari w formie XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 50 min temu
  • 1
#f1 no nareszcie ktoś w bandzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 58 min temu
  • 10
#f1 o patrzcie chyba procesja w Monako się podoba, bo nam przybylo w trakcie obserwatorów tagu teraz jest 10.6k, witamy serdecznie!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
57 min temu via Wykop
  • 1
@iselilja: 600 obserwujących od początku weekendu wyścigowego?! Czary Pani, czary ( ͡º ͜ʖ͡º). Obrzydliwe!
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 2 godz. i 5 min temu
  • 4
#f1 chociaż do domu ma blisko
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fat_american_kid
fat_american_kid
2 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@iselilja: na jacht jak kimi raikonnen xD
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
1 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@iselilja: tam wszyscy mają blisko xD
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 2 godz. i 7 min temu
  • 1
#f1 Aha. Dobra wyłączam to guwno.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 2 godz. i 15 min temu
  • 6
#f1 Dzień dobry wszystkim, widzę 10.5k fanów formułki dziś z nami
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 18 godz. i 59 min temu
  • 9
#f1 niepopularna opinia: gdyby w tamtym roku Gekon jeździł z Piastri w McLarenie to by Piastri był mistrzem.

Co by nie mówić o Lando to jednak jakoś (z pomocą czy bez pomocy grubasa, kwestia sporna) dał rade koledze z zespołu. A Gekon mając doświadczenie w F1 i w Mercu jest wyjaśniany przez młodego, który no powiedzmy sobie szczerze szału nie robi, a raczej bolid robi wruuum w większej części za
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reyley
reyley
18 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 7
@iselilja:Mam wrażenie, że jakby Gekon z Piastrim jeździli w McLarenie, to tytuł by miał Max. Chłopaki to by tam się tam spięli, Piastri potulnie by odpuścił, a Russell to wszystko spartaczył.
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
18 godz. i 25 min temu via Android
  • 3
@iselilja

George jest dobry i szybki gdy nie ściga się o tytuł tylko o jak najlepsze miejsce


Gekon może i jest szybki ale nie ma racecraftu i nigdy nie miał. Tu chodzi o głowę - w momentach pod presją nigdy mu nie szło i dawał się objeżdżać lub się rozbijał. W dobrym aucie robił wyniki bo nie musiał się ścigać, tylko omijał wolniejsze bolidy
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 22 godz. i 16 min temu
  • 6
#f1 jutro to będzie ten dzień, ja w to wierze, bo @JuzefCynamon co wie to on wie, a jak nie ma racji to robimy zakład, że robisz obiad jaki Ci wymyślę? Deal?
iselilja - #f1 jutro to będzie ten dzień, ja w to wierze, bo @JuzefCynamon co wie to ...

źródło: 1000046513

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manifoldboosted
manifoldboosted
22 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 5
@iselilja: ale tak na poważnie to juzek miał racje że r------i. przecież bolid był w ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
22 godz. i 5 min temu via Android
  • 4
@manifoldboosted: no i kij z tym że zaraz gówniarze młodsi o 10 lat i więcej będą wygrywać kolejne tytuły. Ważne że rok po roku będzie mówił że jeszcze ma czas na zdobywanie tytułów i spełnienie marzeń. A jak coś to pech, grande strategia czt niedosłodzona herbata. Najtwardsi tifosi uwierzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 23 godz. i 44 min temu
  • 21
#f1 Toto zrobi historyczne wdc z najmłodszym mistrzem w tym roku, wypi3rdoli Gekona, weźmie Maxa jak już mu się nagle formułka nowa zaczyna podobać i robi z nim kolejne 4 tytuły w Mercu i ma wszystkie wpisy do Wikipedii zalatwione
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum
23 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 9
@iselilja: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Optimum - @iselilja: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja wczoraj, 15:08:49
  • 17
#f1 Leclerc klasycznie XDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja wczoraj, 15:08:18
  • 4
#f1 ehh ten nielegalny Mercedes ....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja wczoraj, 15:07:21
  • 3
#f1 dawaj Max!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 98
  • Strona 1 z 98
  • >
  • Life imitates art.

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 06.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking