Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
iselilja

iselilja

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24070
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 24068
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 24
  • Dodane (1968)
  • Komentowane (3360)
  • Plusowane (18740)
iselilja
iselilja przedwczoraj, 20:40:59
  • 2
#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 trochę demonów na dobranoc
iselilja - #f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 trochę demonów na dobranoc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja przedwczoraj, 15:34:39
  • 11
#f1 #f1spam no i koniec tego PR związku, ona zrobiła sobie rozgłos, a on musi szukać nowej przykrywki ¯\(ツ)/¯
iselilja - #f1 #f1spam no i koniec tego PR związku, ona zrobiła sobie rozgłos, a on m...

źródło: 1000050011

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
przedwczoraj, 15:39:04 via Wykop
  • 15
@iselilja: Oni wszyscy są siebie warci
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
przedwczoraj, 16:06:25 via Wykop
  • 10
@iselilja: W sumie na ogół nie przykładam uwagi do życia prywatnego kierowców, niech żyją z kim chcą, ale wydaje się że względnie ułożone związki mają w większości kierowcy "starej daty" jak Perez czy Hulk. Reszta bierze sobie jakieś atencyjne urwiska, i mają to co mają XD
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 22.06.2026, 09:07:34
  • 15
#f1 #f1spam no dzien dobry (。◕‿‿◕。) co tam się działo w tamtym tygodniu tu na tagu? Jakieś zadymy? Dramy? Gekon dalej cwl?

Tu macie zdjęcie prawdziwego GOATA
iselilja - #f1 #f1spam no dzien dobry (。◕‿‿◕。) co tam się działo w tamtym tygodniu tu...

źródło: 1000049480

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwruszajonce
zwruszajonce
22.06.2026, 10:03:52 via Wypiek
  • 6
@iselilja zajebista koza
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
22.06.2026, 11:08:23 via Wykop
  • 3
@iselilja: za cwl usuwali komentarze (ostrożnie!)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 16.06.2026, 16:03:24
  • 26
#f1 #f1spam Patrzcie co mam (。◕‿‿◕。)

iselilja - #f1 #f1spam Patrzcie co mam (。◕‿‿◕。) 

SPOILER

źródło: 1000047756

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
16.06.2026, 16:17:33 via Wykop
  • 15
@iselilja: widac po mnie ?
  • Odpowiedz
rutekboss
rutekboss
16.06.2026, 16:53:29 via Wykop
  • 11
@iselilja: toy story zawsze w moim serduszku od dzieciństwa. Ty druha we mnie masz (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 15.06.2026, 20:03:03
  • 18
#f1 #f1spam Get in there Max ( ͡° ͜ʖ ͡°)
iselilja - #f1 #f1spam Get in there Max ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000047740

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
15.06.2026, 20:04:54 via Wykop
  • 23
@iselilja: do basenu jak skakała aaa wode dupą wychlapal aaa ...
SpongeBobertKanciastoRenki - @iselilja: do basenu jak skakała aaa wode dupą wychlapal...

źródło: 2461

Pobierz
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
15.06.2026, 20:29:18 via Wykop
  • 9
@winsxspl: czyli juz są efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 15.06.2026, 17:35:23
  • 3
#mecz Przylądek taki mocny czy Hiszpania taka słaba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nervous_breakdown
nervous_breakdown
15.06.2026, 17:36:07 via Wykop
  • 2
@iselilja: tak
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
15.06.2026, 17:37:49 via Wykop
  • 1
@iselilja: En África ya no existen selecciones débiles #pdk
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 15.06.2026, 07:13:18
  • 19
#f1 Dzień dobry Państwu w ten poniedziałkowy pochmurny poranek. Przedstawiam wyniki wczorajszej ankiety. Eksperci podzieleni jak zawsze. Miłego dnia!
iselilja - #f1 Dzień dobry Państwu w ten poniedziałkowy pochmurny poranek. Przedstawi...

źródło: 1000047700

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
15.06.2026, 07:19:35 via Wykop
  • 6
@iselilja: eksperci jak z renki ręka.
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
15.06.2026, 07:31:04 via iOS
  • 4
@iselilja: TEN POCIĄG JUŻ RUSZYŁ
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 14.06.2026, 17:27:26
  • 3
#mecz nie ma słabych drużyn już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
14.06.2026, 17:27:51 via iOS
  • 1
@iselilja: oprócz Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 14.06.2026, 14:58:42
  • 1
#f1 QUESTION

Hamilton 8 tytuł w 2026? Realne?

  • Tak 50.6% (84)
  • Nie 49.4% (82)

Oddanych głosów: 166

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
14.06.2026, 14:59:10 via Android
  • 6
@iselilja: nie no k---a bez przesady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OgurRicc
OgurRicc
14.06.2026, 15:00:00 via Wykop
  • 4
@iselilja:
OgurRicc - @iselilja:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 14.06.2026, 14:37:15
  • 13
#f1 no i fajnie, niech się Hamilton cieszy, należało mu się to w Ferrari, bo potrafi z zespołem współpracować by wyniki uzyskać nie to co Leclerc. Gratuluje szczerze!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 14.06.2026, 14:32:29
  • 30
#f1 obrzydliwe brytyjskie podium. Oprócz Hamiltona.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anomaly_
anomaly_
14.06.2026, 14:33:31 via Wykop
  • 1
@iselilja: zabrałem plusa po drugim zdaniu xdd
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 14.06.2026, 14:29:55
  • 1
#f1 NO NIE CO TO MA BYĆ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 14.06.2026, 14:28:30
  • 7
#f1 nie ma antidotum na klątwę 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 14.06.2026, 14:11:56
  • 1
#f1 i gdzie te Merce szybsze o pół sekundy od reszty? i czemu tylko jedno Ferrari takie szybkie, a drugie gdzieś się wlecze z tyłu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
14.06.2026, 14:12:31 via iOS
  • 5
@iselilja: dzisiaj skręcone silniki dla fabuły
  • Odpowiedz
MojHonorToWiernosc
MojHonorToWiernosc
14.06.2026, 14:13:08 via Wykop
  • 0
@iselilja: pocyganione coś w bolidach
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 14.06.2026, 14:05:39
  • 31
#f1 kto by się spodziewał, że będzie mi się podobać upokarzanie Toto i Merca przez Hamiltona XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 14.06.2026, 13:33:56
  • 5
#f1 nudna ta Barcelona, idealna by leciała w tle do sprzątania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256
14.06.2026, 13:40:07 via Wykop
  • 0
do sprzątania


@iselilja: Do dzieła.

  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
Autor
14.06.2026, 13:42:38 via Wykop
  • 1
@adam128256: już kuchnia błyszczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 14.06.2026, 13:05:05
  • 4
#f1 McLareny czerwone jak Ferrari w tym świetle
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 14.06.2026, 10:32:31
  • 3
#f1 #f1spam dama padoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
iselilja - #f1 #f1spam dama padoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000047677

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek
14.06.2026, 10:34:03 via Wykop
  • 0
@iselilja: bawi się modą, bawi się monakijskim instagramerem
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 13.06.2026, 15:21:49
  • 24
#f1 Hamilton vs Kimi o mistrzostwo. Oboje walczący o legendarny wyczyn. Taka historia sie pewnie podoba Liberty Media, więc i FIA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gekona tam nie będzie w tej walce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaoulDuke
RaoulDuke
13.06.2026, 15:30:34 via iOS
  • 10
@iselilja: w sumie, hamilton to legenda, kimi sympatyczny mlody włoch, russel c--j którego nikt nie lubi xd
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 13.06.2026, 15:07:05
  • 4
#f1 gdzie klątwa?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
13.06.2026, 15:08:36 via Wykop
  • 6
@iselilja: klątwa uaktywnia się w momentach kluczowych.
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
13.06.2026, 15:10:34 via Wykop
  • 1
@iselilja: jutro przed metą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 99
  • Strona 1 z 99
  • >
  • Life imitates art.

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 06.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking