Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
iselilja

iselilja

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23951
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 23949
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 24
  • Dodane (1965)
  • Komentowane (3333)
  • Plusowane (18651)
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
13 godz. i 25 min temu
  • 13
#f1 robię sobie #f1sram właśnie a co u was
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
13 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 17
@Hadolf_Itler: PRACA

RitmoXL - @Hadolf_Itler: PRACA

SPOILER

źródło: 602340968_1195289872722231_3642915815835469846_n

Pobierz
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11
12 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 8
@Hadolf_Itler: Praca
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
12 godz. i 15 min temu
  • 14
#f1 Hej misie ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
12 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 9
@TickJackson: hej uroczy
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
12 godz. i 10 min temu
  • 20
#f1 dzien dobry, smacznej kawusi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
12 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 18
@JuzefCynamon: Smacznej kawusi, Russell qtasem się dusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
11 godz. i 55 min temu via iOS
  • 12
@RitmoXL: on to chyba lubi
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
10 godz. i 19 min temu
  • 18
#f1 kto by pomyślał, że posty o sraniu, "dzień dobry" i "dobranoc" przyciągnie tyle nowych obserwujących xDD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
9 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 5
@Kutang-Pan: ja juz nie bede
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
9 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 8
ja juz nie bede


@JuzefCynamon: defekował? to bardzo niezdrowe
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
22 godz. i 55 min temu
  • 7
#f1 myśli przeróżne, kryzys, zwątpienie, życie powrutowca nie jest łatwe...

gdybym ja miał 100 milionów to bym jemu dał podarowałbym jemu moje 100 milionów które bym ukradł sam...
a gdy bym ja miał teraz bolida to bym jemu dał wygrał by on teraz mistrzostwo i gekona zlał....
a wszystko te głupie rajdy gdyby ja tylko wiedział to bym mu z-----l........ a co !

wybaczcie panowie ale ja jestem nieszczęśliwy i
SpongeBobertKanciastoRenki - #f1 myśli przeróżne, kryzys, zwątpienie, życie powrutowc...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
23 godz. i 4 min temu
  • 53
#f1 xdddddddddddd
RitmoXL - #f1 xdddddddddddd

źródło: IMG_9311

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonCastel
DonCastel
22 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 9
@RitmoXL: Przynajmniej stabilnie...
  • Odpowiedz
RaV_Oyabun
RaV_Oyabun
22 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 5
@RitmoXL: czarny pan powrócił :)
  • Odpowiedz
TenRok
TenRok
22 godz. i 58 min temu
  • 8
#f1 Przybywają tysiące nowych obserwujących. Może ktoś nowy się przywita?
TenRok - #f1 Przybywają tysiące nowych obserwujących. Może ktoś nowy się przywita?

źródło: tag

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
22 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 15
@TenRok: dzień dobry, jestem nowy, to prawda że tutaj się kibicuje George'owi Russellowi bo teraz jest w fantastycznej formie? Słyszałem, że lubi się też Lando Norrisa i Estebana Ocona
  • Odpowiedz
TenRok
TenRok
Autor
22 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 9
@winsxspl: tak, Estie Bestie on the podium P3 babe
TenRok - @winsxspl: tak, Estie Bestie on the podium P3 babe

źródło: FxOVV79WAAArHrF

Pobierz
  • Odpowiedz
rutekboss
rutekboss
wczoraj, 17:29:36
  • 17
#f1 #f1spam chce rozmawiać z kierownikiem zespołu
rutekboss - #f1 #f1spam chce rozmawiać z kierownikiem zespołu

źródło: 1000040261

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pntks
pntks
22 godz. i 47 min temu via Wypiek
  • 5
@rutekboss
pntks - @rutekboss

źródło: Estonia-2025-Tommy-Cash-Photo-Alina-Pyazok

Pobierz
  • Odpowiedz
ZachariaszCzwarty
ZachariaszCzwarty
wczoraj, 18:38:38
  • 3
Widzę, że posadzili GOATa na ławce, żeby potem wpuścić na podmęczonego przeciwnika. Ciekawa strategia, ale dla widowiska lepiej byłoby, gdyby grał od początku #mecz
ZachariaszCzwarty - Widzę, że posadzili GOATa na ławce, żeby potem wpuścić na podmęcz...

źródło: uid_bdb2789b059d4410952771e756f2d3fc_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_romelu-lukaku-fot-getty-images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZachariaszCzwarty
ZachariaszCzwarty
Autor
wczoraj, 18:42:10 via Wykop
  • 2
@Rmaala: Strzelił w karierze więcej goli niż Maradona
  • Odpowiedz
ptt_
ptt_
wczoraj, 18:47:39 via Wykop
  • 1
@ZachariaszCzwarty: Też mistrz zmarnowanych sytuacji. Pamiętam jak zaprzepaścił Interowi wygranie Ligi Mistrzów.
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
wczoraj, 17:49:38
  • 8
#mecz oby skończyło się remisem albo nawet przypadkowym golem cpv to może się oduczą takiej statycznej gry. Przydaoby się im taki zimny prysznic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTadeusz
JanTadeusz
wczoraj, 14:38:55
  • 12
#f1 nadal mam bekę z tego że Mrówa na torze objechał Gekona na rutynie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
wczoraj, 14:41:26 via Wykop
  • 10
@JanTadeusz: r------ł taczkę ale było warto
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
Autor
wczoraj, 14:42:22 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym
wczoraj, 15:04:55
  • 17
#f1 Kubicek powrutowiec, rzadki okaz motyla
DrJudym - #f1 Kubicek powrutowiec, rzadki okaz motyla

źródło: 62wr1i18wf7h1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
wczoraj, 15:28:24
  • 12
#f1 12.1k p------o
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kutang-Pan
Kutang-Pan
wczoraj, 16:23:50
  • 21
#f1 #f1spam to już wiadomo po co mu ta długa szyja xDDDD
Kutang-Pan - #f1 #f1spam to już wiadomo po co mu ta długa szyja xDDDD

źródło: 1606

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
wczoraj, 16:24:16 via Wykop
  • 5
@Kutang-Pan: struś
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
wczoraj, 16:53:03 via Wykop
  • 3
@Kutang-Pan: TO św Ollie jak ci nie wstyd
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
wczoraj, 10:22:17
  • 23
co ta ambona?
#f1
Goatifi - co ta ambona?
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
wczoraj, 10:26:41 via Wykop
  • 16
@Goatifi:
ossprime - @Goatifi:

źródło: 600px-Pikachu_Boner

Pobierz
  • Odpowiedz
rutekboss
rutekboss
wczoraj, 10:44:26 via Wykop
  • 17
@Goatifi: jakom alb0nom dzisiaj jesteś?
-rokowom
-do bulu szczerom
-z grzywkom
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
wczoraj, 13:50:26
  • 42
#heheszki #f1 #f1memy
adam128256 - #heheszki #f1 #f1memy

źródło: xd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
wczoraj, 08:41:56
  • 10
A nadal kochalibyście mnie gdybym był Gekonem?
#f1 #f1spam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh
wczoraj, 08:43:46 via Wykop
  • 21
@Logistyk_z_Cadillaca:
Akatrosh - @LogistykzCadillaca:

źródło: 35txq8

Pobierz
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
wczoraj, 08:51:24 via iOS
  • 8
@Logistyk_z_Cadillaca: absolutnie obrzydliwe
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
wczoraj, 07:32:40
  • 11
#f1 leclerc a zrób jakomś sztuczke SIAD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
wczoraj, 07:46:10 via Wykop
  • 7
@Hadolf_Itler: hau hau
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj
wczoraj, 08:13:58 via Wykop
  • 7
@Hadolf_Itler: nie umie. Zresztą w życiu nie widziałem by komuś udało się wytresować kleszcza
  • Odpowiedz
pierredolnick
pierredolnick
przedwczoraj, 21:13:50
  • 17
#f1 Ewakuacji czas
pierredolnick - #f1 Ewakuacji czas

źródło: b023d9a20f37f

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
przedwczoraj, 21:14:39 via Wykop
  • 2
@pierredolnick: chłop co robi speedrun ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
przedwczoraj, 21:24:25
  • 10
#f1 dobranoc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 933
  • Strona 1 z 933
  • >
  • Life imitates art.

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 06.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking