#f1 myśli przeróżne, kryzys, zwątpienie, życie powrutowca nie jest łatwe...
gdybym ja miał 100 milionów to bym jemu dał podarowałbym jemu moje 100 milionów które bym ukradł sam... a gdy bym ja miał teraz bolida to bym jemu dał wygrał by on teraz mistrzostwo i gekona zlał.... a wszystko te głupie rajdy gdyby ja tylko wiedział to bym mu z-----l........ a co !
@TenRok: dzień dobry, jestem nowy, to prawda że tutaj się kibicuje George'owi Russellowi bo teraz jest w fantastycznej formie? Słyszałem, że lubi się też Lando Norrisa i Estebana Ocona
Widzę, że posadzili GOATa na ławce, żeby potem wpuścić na podmęczonego przeciwnika. Ciekawa strategia, ale dla widowiska lepiej byłoby, gdyby grał od początku #mecz
źródło: 602340968_1195289872722231_3642915815835469846_n
Pobierz