Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
google-boot
google-boot

google-boot

Dołączył 2 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 370
  • Znaleziska 120
  • Mikroblog 250
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7

349

Kołodziejczak łamie przepisy. Jedna jazda warta 27 punktów karnych

Kołodziejczak łamie przepisy. Jedna jazda warta 27 punktów karnych

Michał Kołodziejczak dał się złapać na łamaniu przepisów. Członek rządu Donalda Tuska w piątkowy wieczór z telefonem w ręku mknął ulicami Warszawy, nie przejmując się przepisami. Zignorował czerwone światło i zaparkował w niedozwolonym miejscu. Takiego zachowania nie da się wytłumaczyć.

Szewczenko
z
fakt.pl
dodany: 30.07.2024, 11:42:06
  • 50
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawodrogowe
  • #
    polityka
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
google-boot
google-boot
google-boot 31.07.2024, 11:30:07 via Wypiek
  • 3
@Piotrek7231 do jakiej nietykalności? Ich się wszystkich powinno na taczki i do gnojowicy.

1964

Cudzoziemcy jeżdżą po wsiach i robią zdjęcia domów.

Cudzoziemcy jeżdżą po wsiach i robią zdjęcia domów.

Jeden z radnych przyznał, że do mieszkańców Leszna podchodzą cudzoziemcy, zaczepiają ich i stają się coraz bardziej agresywni. Mówił, że robi się niebezpiecznie. Problem występuje też we wsiach, gdzie obserwowane są auta, z których podejrzane osoby robią zdjęcia domów.

T_C_D
z
epoznan.pl
dodany: 26.06.2024, 17:13:45
  • 505
  • #
    imigranci
  • #
    polska
google-boot
google-boot
google-boot 27.06.2024, 12:25:49 via Wypiek
  • 3
@Grzesiok Nadal jeżdżą

3950

MAMY TO! POLSKA PIERWSZĄ DRUŻYNĄ, KTÓRA ODPADŁA Z EURO2024! PREMIAAAA

Pokaż treści 18+

MAMY TO! POLSKA PIERWSZĄ DRUŻYNĄ, KTÓRA ODPADŁA Z EURO2024! PREMIAAAA

Polska najszybciej odpadła z Euro2024. DUMNI PO PORAŻCE, DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE W KOŃCU JESTEŚMY W CZYMŚ NAJLEPSI BRAWO ORŁY! PREMIAAAAAAAA PREMIAAAAAAAAAA PREMIA!!!

KRZYSZTOF_DZONG_UN
z
x.com
dodany: 21.06.2024, 20:59:22
  • 564
  • #
    polska
  • #
    mecz
  • #
    reprezentacja
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    gruparatowaniapoziomu
google-boot
google-boot
google-boot 22.06.2024, 11:33:53 via Wypiek
  • 0
@Grooveer kogo byśmy nie mieli w grupie, to byłaby to grupa śmierci ^⁠_⁠^
google-boot
google-boot
google-boot 22.06.2024, 11:40:06 via Wypiek
  • 4
@Grooveer to z kim twoim zdaniem nasze orły mogłyby wygrać na turnieju rangi mistrzostw Europy w piłce nożnej?
google-boot
google-boot
google-boot 22.06.2024, 11:54:01 via Wypiek
  • 1
@Grooveer i wszystkich mielibyśmy mieć ich w grupie? Wymień choć 3 zespoły, tylko rozdziel to według koszyków z uwzględnieniem ligi narodów i przepisów, nie masz pojęcia o czym piszesz ekspercie z wykopku, gdyby nie bzdurne przepisy w eliminacjach, to naszych by nie było na tym turnieju, bo jesteśmy na poziomie Estonii, Łotwy albo i niżej, baltic cup to może byśmy wygrali, na euro Gruzja czy Słowenia by nas pokonała, ewentualnie mielibyśmy
google-boot
google-boot
google-boot 22.06.2024, 12:04:42 via Wypiek
  • 1
@Grooveer Lubię kabaret, lubię się pośmiać, będę oglądał z zaciekawieniem :⁠-⁠)
google-boot
google-boot
google-boot 22.06.2024, 12:20:53 via Wypiek
  • 3
@Grooveer gdybym się urodził w Monako, to byłbym pewnie bogaty.

659

Polska przegrywa z Austrią 1:3. Został mecz "o honor" z Francją.

Polska przegrywa z Austrią 1:3. Został mecz "o honor" z Francją.

Koniec mistrzostw. Do widzenia.

piterek
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2024, 17:54:37
  • 314
  • #
    pilkanozna
  • #
    me2024
  • #
    sport
  • #
    mecz
google-boot
google-boot
google-boot 21.06.2024, 21:22:41 via Wypiek
  • 1
@BC_anada Krychowiak już dawno jest na wakacjach i ma w------e na jakieś euro, jeszcze by się spocił.
sildenafilboi
sildenafilboi
20.05.2024, 20:18:34
  • 3
nie pije juz 3 dzień
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 20.05.2024, 20:20:07 via Wypiek
  • 0
@sildenafilboi bo ci góralski wszystko wypił XD
  • Odpowiedz
O.....k
O.....k
konto usunięte 17.04.2024, 12:56:02
  • 2
Trening odbyty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 17.04.2024, 13:08:42 via Wypiek
  • 0
@Odwiertnik to jakiś rebus i y należy zmienić na u?
  • Odpowiedz
zetzet
zetzet
20.03.2024, 23:29:56
  • 14
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 21.03.2024, 22:01:46 via Wypiek
  • 1
@deiceberg czerwone bo nieustannie krwawi z p---y, tylu wykopków jej tam cięgle włazi
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
07.03.2024, 16:26:26
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 07.03.2024, 21:15:02 via Wypiek
  • 0
@Jailer horner byłby horny
  • Odpowiedz
Deathspeace
Deathspeace
25.02.2024, 07:06:19
  • 2
Ma ktoś linka do walki Adamka ? #ksw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 25.02.2024, 07:08:32 via Wypiek
  • 6
Nie ma co oglądać, no może po za obaleniem tomka przez mameda, bo to było zabawne, reszta to kiepski kabaret na arenie cyrkowej.
  • Odpowiedz
google-boot
google-boot
google-boot 25.02.2024, 18:28:44 via Wypiek
  • 1
@mic_rys @mic_rys a no to, że te ustawki są śmieszne i szkoda wzroku na te patologie której dajecie zarabiać wykupując ppv i oglądając ten cyrk.
  • Odpowiedz
EfiePL
EfiePL
29.01.2024, 20:58:41
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 29.01.2024, 21:05:07 via Wypiek
  • 0
@RzygiPluton zasłania pitola do kostek
  • Odpowiedz

370

Ustawiają lustra na spotkaniach PiS. Chwalą się, że przychodzą miliony obudzonyc

Pokaż treści 18+

Ustawiają lustra na spotkaniach PiS. Chwalą się, że przychodzą miliony obudzonyc

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło swoje tournee po Polsce. Działacze "dobrej zmiany" chcą przekonywać Polaków, że krajem rządzi "reżim Tuska" i grozi nam totalitaryzm. Na portalu X aparat PiS szumnie ogłasza, że spotkania cieszą się olbrzymią popularnością. Dowodem ma być zdjęcie z Krakowa na którym

blixy-taxify
z
gazetaplus.pl
dodany: 28.01.2024, 12:23:28
  • 40
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    pis
  • #
    antypis
  • #
    sejm
google-boot
google-boot
google-boot 28.01.2024, 20:09:13 via Wypiek
  • 0
@Mario7400 bo inni siedzą zaraz obok lustra i nawet nie widać ich odbić z tej perspektywy.

1877

Lekarze reagują na oszczercze słowa Kaczyńskiego o "torturach". Chcą kary.

Pokaż treści 18+

Lekarze reagują na oszczercze słowa Kaczyńskiego o "torturach". Chcą kary.

Nie do pomyślenia jest, by polityk bez żadnego zastanowienia i bez żadnej odpowiedzialności w wypowiedziach publicznych mówił o tym, że osadzony podczas odbywania wyroku był torturowany - podkreślił prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Szczecinie. To reakcja na słowa Kaczyńskiego o rzekomych torturach

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 25.01.2024, 15:40:41
  • 123
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    sejm
  • #
    medycyna
  • #
    polityka
google-boot
google-boot
google-boot 25.01.2024, 21:52:18 via Wypiek
  • 3
@nowoczesny_jawnogrzesznik a wiesz, że w więzieniu są pewne przepisy i to chyba nawet z kodeksu karnego, że osadzony musi przyjmować pokarm, jak nie chce to odpowiedni ludzie i tak muszą mu go zaaplikować? Zwykłe procedury, a nie żadne tortury, tortury to są wypowiedzi Jarosława dla ludzi myślących, a nie odklejonych jak on.
RuchaczSpychacz
RuchaczSpychacz
23.01.2024, 22:28:37
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 23.01.2024, 22:37:22 via Wypiek
  • 8
Jacy współwięźniowie? Przecież on 99% czasu spędził w więziennej celi szpitalnej z wygodami i nawet jeść nie musiał bo go karmili, co prawda na siłę ale jednak i to wszystko za pieniądze podatników, taki to się umie ustawić, zawsze ZAWSZE.
  • Odpowiedz

1749

Przestępca Kamiński opuścił zakład karny w Radomiu

Pokaż treści 18+

Przestępca Kamiński opuścił zakład karny w Radomiu

Były szef CBA Mariusz Kamiński wyszedł na wolność. Skazany polityk opuścił zakład karny w Radomiu po dostarczeniu dokumentacji o decyzji ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę

SzotyTv
z
polsatnews.pl
dodany: 23.01.2024, 20:13:53
  • 270
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    duda
  • #
    sejm
  • #
    polityka
  • #
    postkomunistycznepanstwomafijne
google-boot
google-boot
google-boot 23.01.2024, 21:43:52 via Wypiek
  • 5
@Gjbgghbhhjj nie dla PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1457

Tak wygląda "tysiące widzów na wrocławskim rynku" według telewizji Republika XD

Pokaż treści 18+

Tak wygląda "tysiące widzów na wrocławskim rynku" według telewizji Republika XD

Gdy oczekiwania zderzą się z rzeczywistością.

saakaszi
z
wykop.pl
dodany: 20.01.2024, 18:13:54
  • 148
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
google-boot
google-boot
google-boot 20.01.2024, 20:48:05 via Wypiek
  • 7
500 tysięcy! XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NiszczycielKredyciarzy
NiszczycielKredyciarzy
16.01.2024, 21:37:45
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 16.01.2024, 21:44:32 via Wypiek
  • 1
https://youtu.be/wq16FaZC1pA XD
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
11.01.2024, 21:49:32
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google-boot
google-boot
google-boot 11.01.2024, 22:00:53 via Wypiek
  • 33
@Arktosik przede wszystkim pis destabilizuje państwo, już od 8 lat mieszając w wymiarze sprawiedliwości, gdyby nie to, to nie byłoby dziś takich fikołków jakie musimy oglądać z obu stron politycznych.
  • Odpowiedz
google-boot
google-boot
google-boot 12.01.2024, 07:55:40 via Wypiek
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
google-boot
google-boot
google-boot 12.01.2024, 11:42:49 via Wypiek
  • 0
@rafal4432 przykro mi, że poplynąłeś jednak jak sam piszesz spółka wykorzystała prawo by nie zapłacić, czyli prawo jest złe skoro można tak zrobić ale by zmienić prawo nie trzeba powoływać jakichś nowych organów w ustawach które i tak są niekonstytucyjne i tworzą tylko harmider w wymiarze sprawiedliwości i sądownictwie, wystarczy by ci którzy tworzą te prawo robili to dobrze i bezstronnie, u nas niestety się tak nie da z powodu skłócenia
  • Odpowiedz
google-boot
google-boot
google-boot 12.01.2024, 14:07:13 via Wypiek
  • 0
@rafal4432 no jasne, że żadna zmiana dla przeciętnego zjadacza chleba i tu od początku się zgadzamy ale przynajmniej nie będziemy pośmiewiskiem na cały świat tak jak to teraz jest z prezydentem i politykami którzy wyją zamach stanu, więźniowie polityczni, a to w ogóle nie ma nic wspólnego z prawdą, ktoś kto rzetelnie popatrzy na to zza granicy ma chyba niezłą bekę z tego i całego narodu polskiego, że najważniejsi politycy w
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • Strona 4 z 9
  • >

Google Bot

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 12.08.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 06.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking