Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fiddle
fiddle

fiddle

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11281
  • Znaleziska 5442
  • Mikroblog 5839
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 26
  • Dodane (265)
  • Komentowane (4051)
  • Plusowane (1523)
fiddle
fiddle
fiddle 03.02.2025, 08:33:23
  • 5
Posiadam i lubię Bois Imperial, ale absolutnie nie wiem skąd biorą się mity o ich komplementogennym działaniu. Dałem je do przewąchanie całkiem sporej liczbie kobiet i jedynie moja rodzona matka stwierdziła, że są zajebiste. Cała reszta (30-40 lat) stwierdziła, że są ok i tyle.
Co lubią kobiety (a przynajmniej te, które ja znam)? Chyba najczęściej wymieniane są zapachy : JPG Le Male Elixir, D&G The One edp, Versace Eros Flame, YSL La
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietruchoowy
Pietruchoowy
03.02.2025, 09:00:21 via Android
  • 20
@fiddle tu nie chodzi o zapach, mordo
Tylko o Twoją mordo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
wszystkogra
wszystkogra
03.02.2025, 10:06:58 via Wykop
  • 2
@fiddle: dodam od siebie, że Boisa jakoś za często nie noszę, ale dostałem za niego najwięcej komplementów. W tym chyba najlepszy jaki dotychczas dostałem. Godzinę po opuszczeniu apartamentu z booking moja dziewczyna dostała smsa od właścicielki "przepraszam bardzo, mogę zapytać co to za przepiękne perfumy unoszą się w całym mieszkaniu?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 01.02.2025, 07:46:24
  • 12
Wczoraj odwiedziłem Teatr Muzyczny w Łodzi. Stwierdzam, że królem są dalej wynalazki bakaratopodobne. Serio, głównie to się przebijało. Jeszcze ze dwa razy poczułem La vie est belle.


#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle
Autor
01.02.2025, 10:30:06 via Wykop
  • 3
@yannikto: Prawie bieżący. Tak, tak, wiem to już ugrzeczniona wersja :)
@Kenteris Na Nędznikach wreszcie zlądowałem. Szczerze polecam, a z drugą połową to już w ogóle 10/10 :) Muzyczny w Łodzi jak dla mnie jest super, jedyny problem to bilety kupić. Teraz będę polował na Draculę.
  • Odpowiedz
markaron
markaron
01.02.2025, 11:47:13 via Wykop
  • 2
@bananiq: a co w tym złego że ktoś do teatru użyje sawaza czy ultra male xd. To że ja na koncert noworoczny użyłem Diaghileva nie znaczy że każdy musi pachnieć drogo i luksusowo
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 28.01.2025, 18:31:36
  • 0
Szukam chętnych na TF Grey Vetiver, do rozlania 50-70ml 4pln/ml.
Flakony gratis, rozlewam od 20ml w górę i jak znajdą się chętni na min. 50ml.
Źródło: Amazon (standardowo sprzedawca Amazon, nie żaden inny sprzedawca na marketplace)
Batch : BA2/22326 (wg dekodera 2022-10)
Wysyłka: tylko inpost - obojętne czy własna etykieta, olx czy wysyłka ode mnie.

#perfumy #rozbiorka
fiddle - Szukam chętnych na TF Grey Vetiver, do rozlania 50-70ml 4pln/ml.
Flakony gra...

źródło: 20250128_192903

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tangofever
tangofever
29.01.2025, 07:12:50 via Android
  • 1
@bruhh nie pisz takich bzdur, że się komuś na 99% spodoba jakaś wersja, bo gdyby to było nawet 80%, to by TF nie wprowadzał na rynek nowego produktu, poprzedzając to testami i badaniami biznesowymi. To tylko Twój gust, może nawet nieco niedojrzały. Ja zdecydowanie i bezdyskusyjnie wolę parfum, ciekawe czy jestem samotny w tym Twoim 1%.
  • Odpowiedz
Omniscient
Omniscient
29.01.2025, 09:52:34 via Wykop
  • 1
@bruhh: Hermesika już mam. Tak jak mówisz, parametry i wetiwera pryma sort. Niestety Różowa mówi, że pachnę jak stara baba;p o dziwo TF na ręce jej nie odtrącił bo tutaj wetiwera, faktycznie jest mniej prominentna
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 27.01.2025, 17:07:25
  • 1
Lattafa Eternal Oud - kupione w Rossmannie na promo za pol ceny. Ciekawa sprawa - nie mają już kopułki.

#perfumy
fiddle - Lattafa Eternal Oud - kupione w Rossmannie na promo za pol ceny. Ciekawa spr...

źródło: lattafa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
27.01.2025, 18:37:41 via Wykop
  • 3
@fiddle: bardzo dobry zapach, a ten brak kopułki to zdecydowanie na plus bo i tak każdy miał stłuczone xd
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
28.01.2025, 10:26:35 via Wykop
  • 1
bo to jest w podwójnym kartonie


@fiddle: to jest sprawa dla reportera! :D
3 fotki z 3 opinii na amazonie:
ewataewa - >bo to jest w podwójnym kartonie

@fiddle: to jest sprawa dla reportera! :...

źródło: 1-horz

Pobierz
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 21.01.2025, 17:00:39
  • 2
Mirasy, dekant Guerlain L'homme ideal 75ml - 140pln+kw (olx inpost albo inpost, nie wysyłam niczym innym). Z ostatniej promki z Rossmanna, po kosztach, a w sumie poniżej bo koszt flaka do dekantu biorę na siebie. Myślę, że cena bardzo przyjemna :) Batch 4E01
#perfumy
fiddle - Mirasy, dekant Guerlain L'homme ideal 75ml - 140pln+kw (olx inpost albo inpo...

źródło: 20250121_174633

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle
Autor
21.01.2025, 18:16:45 via Wykop
  • 0
ecrreme


@mareczuczeek: nope, GUERLAIN L'Homme Idéal woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle
Autor
21.01.2025, 22:57:32 via Wykop
  • 0
@fiddle: Guerlain właśnie wyszedł :)
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 15.01.2025, 08:19:52
  • 3
Dekanty 20ml Tom Ford Noir Extreme Parfum - 92PLN. Wysyłka OLX albo własna etykieta Inpost.
Szukam chętnych na łącznie 60-80ml i rozlewam.
Pochodzenie: Amazon (w sensie sprzedawca Amazon, a nie że kupione na Amazonie).

#perfumy #rozbiorka
fiddle - Dekanty 20ml Tom Ford Noir Extreme Parfum - 92PLN. Wysyłka OLX albo własna e...

źródło: 20250115_091704

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle 09.01.2025, 09:47:27
  • 0
Szukam A*Mena i innych ubytków z serii * od Muglera w sportowych cenach. Może komuś przez przypadek coś się kurzy w szafce albo na półce.
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarny_piotrus
czarny_piotrus
09.01.2025, 09:53:48 via Wypiek
  • 1
@fiddle hej, napisz na priv to się dogadamy, mam parę odlewek i nawet jakiś flakon ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a jeśli chodzi o recki to wypadła mi awaria kompa i zabieg, mam zakiszone dwie recenzje na fonie)
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle
Autor
09.01.2025, 10:52:41 via Wykop
  • 0
@fiddle: ogarnięte
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 03.01.2025, 09:49:07
  • 2
Tom Ford Noir Extreme Parfum za 449pln. Nie dziękujcie ;)
https://www.amazon.pl/dp/B0BG9Q3DMF/
#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
04.01.2025, 09:09:32 via Wykop
  • 0
@fiddle: dzięki, kupione. Zobaczymy co to przyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gontareek
Gontareek
04.01.2025, 09:23:36 via Wykop
  • 0
Warto mając wersję Noir Extreme EDP? Lubie ją jednak ta słodycz powoduje, że używam tylko zimą i to na jakieś bardziej eleganckie wyjścia czyli prawie nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 28.12.2024, 18:08:32
  • 0
Szukam ubytku Prada Luna Rossa Carbon, w sportowej cenie oczywiście :).
Może komuś zalega na półce i się marnuje.
#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle 24.12.2024, 09:56:06
  • 10
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Calvin-Klein/Obsession-for-Men-249.html
Zapach Świąt Bożego Narodzenia :) Dzisiaj ten jeden dzień w roku w którym pójdzie global :D
Najlepszego Mirasy z tagu, bardzo dziękuję za wszystkie wymiany, zakupy, sprzedaże, gratisy.


#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle
Autor
24.12.2024, 10:46:30 via Wykop
  • 0
@jan-kowalski2023: Przeciętne. Tzn. czuć je długo, ale blisko.
  • Odpowiedz
h.....i
konto usunięte 24.12.2024, 13:04:02 via Wykop
  • 0
Zapach Świąt Bożego Narodzenia


@fiddle: Tom Ford Tobacco Vanille, link niepowiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 14.11.2024, 10:40:23
  • 3
Krótka, obrazkowa recenzja Bvlgari Terrae Essence. Zapach top, parametry ok.

#perfumy
fiddle - Krótka, obrazkowa recenzja Bvlgari Terrae Essence. Zapach top, parametry ok....

źródło: bvlgari

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theicecold
theicecold
15.11.2024, 10:47:35 via Wykop
  • 0
@fiddle: wszystko spoko, gdyby tylko ten Terrae Essence miał jakieś parametry, ale niestety cała ta linia bardzo szybko gaśnie...
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle
Autor
15.11.2024, 11:04:16 via Wykop
  • 0
@theicecold: To prawda, szału nie ma, jest tylko OK. Zapach biurowo-bezpieczny.
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 13.11.2024, 09:58:03
  • 0
John Varvatos - nie wiem czy absolutnie wszystkie zapachy, ale miałem już sporo i to bardzo solidne pozycje. XX Artisan John Varvatos to imo lepsza wersja Grey Vetivera. Co z tego jak parametry są wody kolońskiej :/


#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarny_piotrus
czarny_piotrus
13.11.2024, 10:00:39 via Wypiek
  • 1
@fiddle ja mam odlewkę dark rebela, przez swoje dupne parametry nieironicznie fajnie mi wszedł latem
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
13.11.2024, 17:25:24 via Wykop
  • 1
parametry są wody kolońskiej


@fiddle: tak jest chyba z każdym Varvatosem. Zapach sztos, ale do parametrów się nie przykładają.
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 01.11.2024, 23:02:22
  • 0
Mirasy, szukam ubytkowego flakonu Loewe 7, D&G ONE oraz ew. Afnan Tribute Blue. Afnan może byc odlewka.

ps. dalej mam na sprzedaż ADG Profondo 100ml, nowe nieodpakowane, 260pln.

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajss
kajss
kajss
02.11.2024, 11:19:11 via Wykop
  • 0
@fiddle: mam ubytkowy tribute blue ok 60/100. Jeśli szukasz czegoś podobnego do Boisika, to ostrzegam. Jest lekko słodki i drzewny, ale opiera się o gałkę muszkatołową dominująco, białe drewno i piżmo. Może odrobina bursztynowych klimatów uprzestrzennia zapach. Trwałość takie górne arabskie 5-6h.
Mogę polać odlewkami 10ml (2zł/butla) po 2,30/ml, (obecna cena PH 2,48)
  • Odpowiedz
tangofever
tangofever
02.11.2024, 21:03:11 via Android
  • 0
@fiddle może być 260 zł za setkę EDP bez psika :)
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 30.10.2024, 09:51:35
  • 0
Dostałem cały zestaw Toy Boya więc na sprzedaż idzie stary flakon Toy Boy od Moschino.
Waga bez korka : 396,44g, czyli wg internetu ubyło 414-396,44=ca 17,6g/0,84 = ca 21ml .
Zawartość flakonu: ca 79ml
Korek oczywiście jest, tylko do foto zdjęty.
Batch EB2107.
Cena: 160pln
fiddle - Dostałem cały zestaw Toy Boya więc na sprzedaż idzie stary flakon Toy Boy od...

źródło: 20241030_104232

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle 29.10.2024, 11:54:02
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cichyluki88
cichyluki88
29.10.2024, 11:56:36 via Wykop
  • 3
@fiddle: Niech się dobrze nosi miras! I polecam przejść się do zary, bo czasami prawdziwe perełki można ustrzelić.
  • Odpowiedz
cichyluki88
cichyluki88
29.10.2024, 12:10:19 via Android
  • 0
@fiddle To jak cos potrzebujesz to pisz. Ja mam do zary 50km ale często zaglądam przy okazji:p
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 25.10.2024, 09:55:33
  • 0
Armani Stronger With You Absolutely 100ml - 290pln
Acqua Di Gio Profondo edp 100ml - 290pln

Oba nowe, zafoliowane, w pudełkach. Pochodzenie: PC.

#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle 22.10.2024, 20:52:00
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Towarzysz_Pawulon
Towarzysz_Pawulon
22.10.2024, 21:41:09 via Android
  • 3
@fiddle @WykopowyInterlokutor najlepsze że to nie jest nawet sondaż FOXa
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
23.10.2024, 05:16:56 via Wykop
  • 3
I też dziwne że Trump ma duże poparcie wśród latynosów, wydawało mi się że wypowiada się o nich niezbyt pochlebnie.


@Bonaparte_34: @fiddle Latynosi to nie jest zwarta i jednomyślna grupa (jak każda duża grupa zresztą). Do tego mniejszości w USA popierają ograniczenie imigracji, bo to oznacza zachowanie socjalu, a niekontrolowana imigracja oznacza zmniejszenie socjalu przez programy dla nowych przybyszów- zwłaszcza Meksykanie są przeciwko imigracji z Gwatemali czy Salwadoru, która
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 17.10.2024, 19:01:28
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majkel34
majkel34
17.10.2024, 22:35:15 via Wykop
  • 0
@fiddle: ja bardzo polubiłem mimo że testowalem stacjonarnie w perfumerii i było odrzucenie xD
  • Odpowiedz
fiddle
fiddle
fiddle 17.10.2024, 09:18:26
  • 0
Byłby ktoś zainteresowany Acqua Di Gio Profondo lub Armani Stronger With You Absolutely ?
Zastanawiam się czy to sprzedać w całości po 300pln/szt czy rozlać :)
#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiddle
fiddle
fiddle 16.10.2024, 19:24:06
  • 2
Afnan Rare Carbon vs Tom Ford Ombre leather.
Króciutko: Landryny vs luksusowa skóra.
Żeby była jasność za stówę z hakiem to Afnan jest super, ale parametrowo i zapachowo TF wygrywa i to zdecydowanie. Po kilku godzinach TF dalej projektuje i to nie po aplikacji w moim stylu (czyt. 15 strzałów na globala).
ps polecam bardzo Mireczka @lecoffe :)
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bruhh
bruhh
16.10.2024, 19:25:20 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter
17.10.2024, 06:53:19 via Wypiek
  • 0
@robvan Tak to i ten mój daje radę, około 5-6 godziny gaśnie, a są arabskie twory, które śmiało te 8 godzin+ dają o sobie znać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13
  • Strona 5 z 13
  • >

Marek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.09.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.12.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking