Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z PR-em.postrzeganiem Wszołka? Czytałem kilka opinii, że wczoraj bardzo dobry mecz, a ja mam w głowie:
a) idiotyczne wejście w polu karnym w kluczowym momencie. Od razu przypomina mi się sytuacja z Jagiellonią. Nie ma znaczenia, że tam odwołali karnego, a tutaj typ go zmarnował. Gość ma 33 lata, a zachowuje się jak junior. Co miał zrobić? Nic. To byłoby lepsze, niż zrobienie karnego.
b)
a) idiotyczne wejście w polu karnym w kluczowym momencie. Od razu przypomina mi się sytuacja z Jagiellonią. Nie ma znaczenia, że tam odwołali karnego, a tutaj typ go zmarnował. Gość ma 33 lata, a zachowuje się jak junior. Co miał zrobić? Nic. To byłoby lepsze, niż zrobienie karnego.
b)
















źródło: temp_file1637832353647697325
Pobierz