Jadę autostradą a2 w kierunku zachodnim. Na wysokości Konina mijał mnie jakiś samolot – wiatrak z czterema śmigłami, Ale co dziwne Nie było go w aplikacji flightradar. Był na tyle nisko że podejrzewam start ze Ślesina, ale mam wtedy wątpliwość, czy tylko maszyny cywilne muszą być widoczne?
emes125











