Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Qfarcowy: Mieszkam od pół roku i centralnie tylko takie elementy spotykam. Poznałem ludzi z różnych stron i co jest śmieszne? Ze Meksykanka więcej rodaków poznala niż ja Polaków
  • Odpowiedz
  • 6
@Qfarcowy Byłem, potwierdzam. Najlepsze jak różowa skomentowała, że tam to połowa naszych jest nienormalnych. Do dziś sie zastanawiam gdzie ona naliczyła tę drugą połowę "normalnych" ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A potem wielkie zdziwienie, że Holendrzy niechętni wobec Polaków, zwłaszcza jeśli chodzi i kwestie wynajmu mieszkań


@MrPickles: a jak ma być inaczej, jak tam jedzie najgorszy sort emigracji, bo hehe, zioło itd.?
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: ja tam pracuje, mieszkam na prywatnej lokacji, mam auto na holenderskich blachach, nie jaram zioła, nawet rzadko kiedy pije - nie warto mierzyć wszystkich jedna miara, bo nie każdy jedzie tam na emigracje po to by tylko mieć 10€/h i hehe blancik po robocie. Co to za życie?
  • Odpowiedz
@MrPickles: Nie chciałem nikogo urazi i tak, mieszkanie tam dla normalnego Polaka jest utrudnione, bo patusy robią nam opinię. Chodziło mi o to, że z punktu widzenia Polaka mieszkające w Polsce, dobrze, że te odpady mają się gdzie podziać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FrasierCrane: Jest tak jak mówisz, masa patoli. Jestem w trakcie poszukiwania większego mieszkania i jest z tym niemały problem. Planuję tu osiąść, uczę się języka i integruje się z lokalsami, ale ilu jest takich ludzi? Niewiele niestety, nasi rodacy zamykają się między innymi rodakami i pieprzą jacy to Holendrzy nie są źli, nie patrząc na siebie. Co chwilę też na grupach facebookowych widać wpisy odnośnie oszustów, pijaków i innego tałatajstwa.
  • Odpowiedz
@Qfarcowy: Jestem w Holandii już rok, mieszkam pracuję, mam partnera, uczę się języka.
Moja rodzina tutaj jest od 5 lat.
Przez ten czas nie spotkaliśmy Polaka/Polki której by zależało na rozwoju, czy nauce języka. Większość dostanie pracę na fabryce czy w szklarni i nawet nie szuka czegoś lepszego.
Polki mają opinię łatwych które tylko czekają na jakiegoś zagranicznego bolca.
Na samym początku było ciężko kogokolwiek tu poznać ale teraz jest okej.
  • Odpowiedz
@Qfarcowy: Bo to wielki problem, o którym lewicowe media nie mówią. Co roku setki tysięcy imigrantów o innej kulturze niż zachodnia przenoszą ze sobą swoje zwyczaje, nie chcą się asymilować, niszczą mienie i domagają się dla siebie coraz więcej praw. Odnoszą się też wszędzie ze swoją religią.

  • Odpowiedz