Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
elcede

elcede

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10610
  • Znaleziska 9343
  • Mikroblog 1267
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
  • Dodane (1)
  • Komentowane (278)
  • Plusowane (988)
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
18.04.2026, 07:40:53
  • 1305
Mega_Smieszek

źródło: 1000015974

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
Autor
18.04.2026, 07:49:14 via Wypiek
  • 515
@CyberSzczepan Zawsze są dramy i awantury z d--y xd Ale jak się ludzie kochają to się przepraszają i się śmieją z takich głupstewek
  • Odpowiedz
fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
18.04.2026, 09:00:17 via Wykop
  • 1062
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2861
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 300
@Umciaumciapeklagumcia: Ja oddałem wczoraj i zwróciło 29 zł, minusy tutaj.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16.03.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 1252
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
  • Odpowiedz
StraznikWiecznosci
StraznikWiecznosci
09.08.2025, 14:31:14
  • 1614
Pojechaliśmy z żoną pod namiot w #gory. Przed wyjazdem, zostawiając #dzieci na noc u dziadków dostaliśmy od starszej córki (lvl 9) małe zawiniątko w własnoręcznie skleconej z papieru kopercie, wraz ze słowami: "To dla Was, ale otwórzcie dopiero, jak będziecie siedzieć przy ognisku". Tak też zrobiliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
#czujedobrzeczlowiek
StraznikWiecznosci - Pojechaliśmy z żoną pod namiot w #góry. Przed wyjazdem, zostawia...

źródło: 20250501_215212

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tabula_okrasa
tabula_okrasa
09.08.2025, 15:34:40 via Wykop
  • 279
@StraznikWiecznosci: urocze (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
sikejsikej
sikejsikej
sikejsikej
09.08.2025, 15:40:37 via Android
  • 339
@StraznikWiecznosci M.in. dlatego warto mieć dzieci.
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
12.06.2025, 07:19:28
  • 567
Kto by pomyślał, że Sławosz Uznański-Wiśniewski przegra z Probierzem wyścig o to, kto pierwszy poleci..
#mecz #spacex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moron
Moron
Moron
12.06.2025, 07:32:03 via Wykop
  • 12
@let_it_be: śmiechłem
  • Odpowiedz
gugulec
gugulec
10.06.2025, 19:06:37
  • 743
Brakuje wykończenia. Kogoś kto rozumiałby grę w polu karnym i wiedział kiedy się ustawić w odpowiednim momencie i czasie. Takiej rasowej 9. Gdybyśmy tylko w kadrze mieli jakiegoś światowej klasy napastnika. Kogoś kto grał w topowych ligach zdobywając mnóstwo goli. Kto rozumiałby dynamiczną grę i świetnie czuł się w polu karnym. Kogoś z doświadczeniem. Gdyby tylko trener naszej reprezentacji miał takiego zawodnika pod ręką… #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iknife747
Iknife747
10.06.2025, 19:07:20 via Wykop
  • 237
@gugulec: Krzysztof Piątek jest na boisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
0dj3b
0dj3b
10.06.2025, 19:07:40 via Wykop
  • 692
@gugulec: Przede wszystkim tutaj brakuje kogoś kto potrafi przebiec parę metrów i nie w-----ć się o własne nogi
  • Odpowiedz
sargento
sargento
06.01.2023, 10:40:13
  • 125
#heheszki
sargento - #heheszki

źródło: comment_1673001611ajsdGsfzwPeeA7iU3C3pcE.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rrobot
rrobot
06.01.2023, 10:43:40
  • 15
@sargento: #grazynacore
  • Odpowiedz
jjay
jjay
06.01.2023, 16:15:24
  • 12

Komentarz usunięty przez moderatora

compliment
compliment
24.12.2022, 03:26:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 618
Daniel Obajtek kończył nocną zmianę na stacji orlenu. Za oknem pylon z godziny na godzinę wskazywał wyższą kwotę za litr paliwa, które Obajtek sprzedawał polakom drożej niż sąsiadom za granicą. Przypomniał sobie o swoich nieruchomościach, które kupił po zaniżonych cenach....
compliment - Daniel Obajtek kończył nocną zmianę na stacji orlenu. Za oknem pylon z g...

źródło: comment_167185240675swt3Z63UIOiwk12MdL7d.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....a
konto usunięte 24.12.2022, 06:07:47
  • 60
@compliment: wplótłbym jeszcze gdzieś wykopowe koziołki ocierające się brudnymi pałami
  • Odpowiedz
niemamkoncepcji
niemamkoncepcji
24.12.2022, 06:08:40 via Android
  • 25
@compliment draniu!!! Rozwinąłem żeby czytać dalej a to tylko trailer!!!
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
17.12.2022, 10:35:32
  • 1199
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KladzSie
KladzSie
17.12.2022, 10:37:13
  • 222
@JPRW: p--------j basem synku!
  • Odpowiedz
uziel
uziel
17.12.2022, 11:56:46
  • 342
@JPRW: Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, odpalisz granatnik przeciwpancerny, mów, że myślałeś, że to był głośnik, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.
uziel - @JPRW: Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie...

źródło: comment_1671278256IcCZpQHqpzlxcT7noiwHKD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
trapist_e
trapist_e
04.12.2022, 17:07:13 via iOS
  • 495
Kisne z tego, ze jak można było turbodebila powołać na mundial, a ten kraken zrobił swoją robotę, wszedł na końcówkę i wywalczył bramkę.
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prze_galant
prze_galant
04.12.2022, 17:08:36 via iOS
  • 91
@trapist_e: Tyle są warci eksperci z wykopu :D
  • Odpowiedz
syjusz
syjusz
04.12.2022, 17:11:35 via Android
  • 114
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JanuszKarierowicz
JanuszKarierowicz
04.12.2022, 17:20:24
  • 816
Ile matołów się tutaj wyrzygało na Lewego xDD

Gdyby nie Król Robert to byśmy byli piłkarsko na poziomie Albanii czy innej Finlandii xD Zasług Robercika dla tej kadry nie da się zliczyć, no ale jeśli jest wyłączony z gry przez Argentynę i Francję i cierpi przez chu*ową taktykę grubasa, no to wykopek nie rozumie i zaczyna atakować największego polskiego piłkarza w historii xD

#mecz #reprezentacja
JanuszKarierowicz - Ile matołów się tutaj wyrzygało na Lewego xDD

Gdyby nie Król R...

źródło: comment_1670174213cha4BkaJPBb7z0aHVaiYxC.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamil-talaga-18
kamil-talaga-18
04.12.2022, 17:22:37
  • 245
@JanuszKarierowicz: bez wątpienia Lewy jest wielki, ale patrzymy prawdzie w oczy ostatnimi czasami jeśli chodzi o mecze z ciężkimi rywalami Robert cień samego siebie.
  • Odpowiedz
pawelososo
pawelososo
04.12.2022, 17:23:16
  • 110
zaczyna atakować największego polskiego piłkarza w historii


@JanuszKarierowicz: Kto go dziś atakował? Nie widziałem krytycznych wpisów o Bońku dzisiaj.
pawelososo - > zaczyna atakować największego polskiego piłkarza w historii

@Janusz...

źródło: comment_1670174596q6F93H8LPk6NBViZ1wQgHq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
z00mii
z00mii
03.12.2022, 17:22:01
  • 2998
Czy to prawda, że orlen ma bardzo wysokie marże i przez to cena paliwa nie spada?
#obajtek #orlen #aferaorlenowska
z00mii - Czy to prawda, że orlen ma bardzo wysokie marże i przez to cena paliwa nie s...

źródło: comment_1670088086dd0dzuM3FMzaoKpRPWQlR0.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoMaHaa
JoMaHaa
03.12.2022, 17:29:11
  • 430

Komentarz usunięty przez autora

Cukrzyk2000
Cukrzyk2000
03.12.2022, 17:29:49
  • 660
@JoMaHaa: Ok, rozumiem, czyli to że orlen ma bardzo wysokie marże i przez to cena paliwa nie spada to jednak prawda. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cheekyboyo
cheekyboyo
26.11.2022, 13:48:22
  • 5127
SZANUJESZ=PLUSUJESZ
#mecz
cheekyboyo - SZANUJESZ=PLUSUJESZ
#mecz

źródło: comment_16694705010kODq98XXi81VqfqcFtKW2.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ger4pp4
ger4pp4
26.11.2022, 14:07:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1190
@cheekyboyo: Wojtek jesteś świetny, to wszystko co pisałem do godziny temu jest nieprawdą. Chcesz coś z Avonu?
  • Odpowiedz
Algis
Algis
Algis
26.11.2022, 14:11:20 via Android
  • 1341
Napijesz się, naćpiesz a karny i tak by się obronił
  • Odpowiedz
endryoou
endryoou
endryoou
26.11.2022, 10:50:08
  • 1874
#rozdajo

Wszędzie trąbią w internecie i blackfriday z promocjami a tak na prawde to zwykle #oszukujo w większości przypadków, dlatego w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych zrobimy coś lepszego.

Jeśli w dzisiejszym meczu Polska drużyna wygra, wśród plusyjacych rozlosujemy Kartę podarunkowa na wynajem samochodu sportowego. Karta ważna 365 dni, samochód dowolny.

Losowanie
endryoou - #rozdajo

Wszędzie trąbią w internecie i blackfriday z promocjami a tak ...

źródło: comment_1669459751xKNRtWdppKVwHxoaELqQi0.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiBLN
SzybkiBLN
26.11.2022, 10:53:00
  • 80
@endryoou: sportowe seicento V8 4.8L
  • Odpowiedz
littlejunkie420
littlejunkie420
littlejunkie420
26.11.2022, 11:39:19 via iOS
  • 51
@MrMate: Jak ktoś liczy dobę inaczej niż 24h to robi k---e z logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
23.11.2022, 02:47:51 via Android
  • 2377
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

babs_goat
babs_goat
23.11.2022, 03:05:00 via Android
  • 541
Patrzę na nick i już mnie nie dziwi ta niechęć do leków ...
  • Odpowiedz
CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul
23.11.2022, 04:17:08
  • 1424
@placebo_: co ty taki toksyczny? Pewno masz zakwaszony organizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
monter_wolter
monter_wolter
08.11.2022, 13:10:32
  • 2361
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Djelon
Djelon
08.11.2022, 13:16:23
  • 900
@monter_wolter: niech więcej robią hałasu wokół tej działalności - pewnie okaże się, że ktoś komuś kiedyś, za pieniądze, w zorganizowany sposób pisał prace licencjackie i magisterskie :D
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
08.11.2022, 13:30:18 via iOS
  • 747
@marsjanin2012: Rozumiem w latach 90, ale teraz w dobie internetu roznoszenie ulotek to jakaś parodia. Jeszcze jak targetem są studenci, którzy w większości jeśli szukają takich rzeczy to przez internet. No ale takie ulotki pewnie tańsze niż jakaś reklama na fb
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
16.10.2022, 03:32:33
  • 503
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipa1992
Lipa1992
16.10.2022, 06:15:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 262
@MistrzPatelnii: dzwonił rok 1998, chce swój żart z powrotem
  • Odpowiedz
kurczakos1
kurczakos1
16.10.2022, 06:33:44 via Android
  • 11
@MistrzPatelnii Wiadomo, że Madritistas to tough boy-e, ultrasy z ulicy, a nie jakieś p-------i, które oglądają mecze (Ligi Europy) u mamy na kolanach, jedząc z bratem na spółkę maczugi keczupowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
TenebrosuS
TenebrosuS
21.09.2022, 06:17:26
  • 1258
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rio574
rio574
21.09.2022, 06:19:04 via Android
  • 691

Komentarz usunięty przez autora

para_para_bum
para_para_bum
para_para_bum
21.09.2022, 06:19:16
  • 383
@TenebrosuS: wojna na Ukrainie zweryfikowała nasze stacje informacyjne, człowiek musi oglądać sky i bbc żeby wiedzieć co dzieję się na świecie
  • Odpowiedz
TheBestThing
TheBestThing
11.09.2022, 19:53:07
  • 704
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nieszkodnik
Nieszkodnik
Nieszkodnik
11.09.2022, 20:01:10
  • 288
Mocne


@TheBestThing: facet jest naprawdę właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.
  • Odpowiedz
abyssos666
abyssos666
11.09.2022, 21:28:54
  • 176
@TheBestThing: chad zelensky. Az sie przypomnialo ''prezydent tut'' i ''dajcie bron a nie podwozke" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hansoloxd
hansoloxd
29.08.2022, 08:34:45 via iOS
  • 4253
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
29.08.2022, 08:41:51 via Android
  • 299
@hansoloxd przerażające co Ci komuniści robią z naszym krajem, w dodatku wielkiej alternatywy nie ma, od lat rządzą nami Ci sami ludzie którzy tylko patrzą jak zasilić kasę swoją,lub swojej partii
  • Odpowiedz
Wiesmin
Wiesmin
29.08.2022, 08:56:24
  • 741
w dodatku wielkiej alternatywy nie ma


@OdcienZieleni: Wielkiej może nie ma, ale prawie cokolwiek byłoby lepsze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 55
  • Strona 1 z 55
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.11.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.07.2011

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking