Wpis z mikrobloga

#rozdajo

Wszędzie trąbią w internecie i blackfriday z promocjami a tak na prawde to zwykle #oszukujo w większości przypadków, dlatego w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych zrobimy coś lepszego.

Jeśli w dzisiejszym meczu Polska drużyna wygra, wśród plusyjacych rozlosujemy Kartę podarunkowa na wynajem samochodu sportowego. Karta ważna 365 dni, samochód dowolny.

Losowanie jutro, zapraszam!

Więcej info o karcie na naszej stronie:
https://anscars.com/motoprezent-autoprezent-2/

#mecz #samochody #motoryzacja
źródło: comment_1669459751xKNRtWdppKVwHxoaELqQi0.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@endryoou: jak liczycie doby? Normalnie 24h czy dzień? Bo jak jeszcze do niedawna wszystko liczyli 24h, to ostatnio taktyka zaczęła się zmieniać na niekorzyść klienta.
@endryoou: Zastanawia mnie punkt 3 podpunkt f) w regulaminie. Co rozumiecie poprzez stałe monitorowanie parametrów auta? Spotkałem się kiedyś w wypożyczalni, że w samochodzie nie wolno przekraczać 4000rpm i kilka innych śmiesznych rzeczy. Też stosujecie takie praktyki? Co was z tych zapisów interesuje? I co uważacie za niedozwolone.
@Hehehe115: temat bardziej do AMA. Regulamin ostry ale nie działamy tak, żeby każdego klienta dojechać. Świadczą o tym choćby opinie i fakt jak długo działamy. Na YouTube naszym masz dwie historie ciekawe, trochę cie naprowadza.
@endryoou: Nie odpowiadając na pytanie domyślam, się że po kilku ostrzejszych przyśpieszeniach blokujecie auta, albo nie zwracacie kaucji ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziękuję za takie wypożyczanie.