Zamawiał ktoś z was Nintendo switch 2 na amazonie? Ja na niemieckim i niestety nadal mam wysyłkę dopiero na 10 czerwca więc chyba nie ma co się spodziewać żeby dotarło na premierę a jak u was sytuacja? #nintendo #nintendoswitch #switch #nintendoswitch2 #amazon #gry #konsole
ale ten simon to jest śmieć, nawet na easy to j----a maszyna do one shotowania z niewyobrażalną ilością hp. Niby opcjonalny boss, ale dawno żadna walka mnie tak nie w------a jak to coś, czas na uniki jest minimalny, a jak nie unikniesz to w pacyne cie na hita w------a. Po 2 dniach męczarni zmieniłem trudność na easy, ale widzę to samo tam jest, bezsensu #expedition33
@Tetrachloroizoftalonitryl maelle z bufem double damage od sciel i wpizdu pikito/lumin. Ostatecznie walnąłem raz za 45 milionów, ale pół dnia zleciało na zbieranie pikito.
@Tetrachloroizoftalonitryl jest fajny bug na zbieranie luminy, jeżeli nie masz nic przeciwko robieniu jednej rzeczy przez 1h :p ja w 1h ustukalem 700 lumin
Mamy dla was chyba całkiem fajne #rozdajo W ramach promocji i zbliżającego się weekendu majowego Mamy do rozdania 1x "Poręcze do Dipów" lub "Drążek ścienny 120cm" (do wyboru) Oraz 10x Voucher na 70zł który można przeznaczyć na zakup sprzętu naszej produkcji na steelworks.com.pl
@imie-nazwiskoooo: Ja jak bralem 2x telefon to bralem z Chin i wszystko bylo cacy. Teraz wygrała promocja w dniu premiery na oficjalnej stronie Oneplus ( promocje,cashbacki,wysylka na adres w niemczech itp ) . Dla informacji jak kupisz 13 z chin to nie wgrasz roma europejskiego.
Za ile można kupić najtaniej #oneplus 13 16/512 z Niemiec, zakładając że: a) nie jestem studentem/absolwentem i nie chcę używać fejkowych maili? b) nie mam innego urządzenia do odsprzedania c) nie wpłacałem kaucji przed premierą
@izud: Jak zrobisz znizke studenta i polaczysz z kontem Oneplus, to wtedy przeksztalcasz konto studenta na absolwenta i generujesz kod. Studentem nie jestem od 10 lat , ale legitymacja studencka + paint zrobily swoje ( ͡°͜ʖ͡°) To sprawdza jakies AI lub Padzety z Indi.
@kukisp: A skad cashback ? Mi aktualnie z newsletterem + znizka studencka + zamowienie do belgi ( do znajomych) wychodzi 854 Euro . Zastanawiam sie czy cos wiecej moge uciac.
#smartfony Kupował ktoś smartfon z #tradingshenzhen? Jak doświadczenia? Wszystko działa po wgraniu global softu? Myślę nad zakupem #oneplus tam (。◕‿‿◕。)
@kamilo0 jak kupowałem 11stke to już z wgranym globalnym softem przez nich. NFC jak i gpay działa bez problemu. Brakuje mi tego esima i chyba na razie kupię fizyczny adapter do czasu aż spadnie 13 stka do normalniejszej ceny a bardzo kusi.
@kamilo0: Przykladowo wyjazd do Tajlandii w moim przypadku. Szybko ogarniasz e--sima i masz spokoj. Na lotnisku nie kupisz karty z dobra oferta tylko pod turystow. Wygoda glownie.
Gratuluję mózgu osobie w zakładzie karnym która zdecydowała się wypuścić mojego ojczyma recydywistę na święta. Tak skończyła się jego wizyta... #zalesie #zk
Witam, orientuje się ktoś czym się różni poza ceną LG OLED55G45LW vs LG OLED55G42LW? Specyfikacja indentyczna, oba w ofercie w PL, komputronik+inne randomowe sklepy ma wersję 42, sieciówki mają 45. #oled #lg #cokupic #tv #mla
@plusikdziczku za dzieciaka uciekła jakiś sposobem i została adoptowana. Viktor mówił że był z siostrą i mama. Nie widział smierci swojej siostry a tylko matki.
Otóż w niewiadomy sposób konto na Netflixie zostało przejęte i zostały na nim zmienione dane dostępowe ( e-mail i hasło). Po zgłoszeniu i szybkiej weryfikacji udało się przywrócić konto do prawowitego właściciela. Niestety tutaj kończą się pochwały sprawnego działania Netflixa, bo konsultant zasłani
@norbert1988 Prosta odpowiedz :) Twój login i hasło którego używasz na innej platformie wyciekł. Wtedy wchodzi technika bruteforce ( skrypt, program ) który próbuje się logować na dana stronę. Tadammm :)
#bezpieczenstwo Hej, czy ktoś też z was ma jakąś paranoję i się zastanawiam zawsze, czy zamknął drzwi? Dosłownie mam tak, że zamykam drzwi, sprawdzam klamkę, na pewno jest zamknięta, odchodzę 30 metrów i już zaczynam myśleć, czy sprawdziłem klamkę, czy zamknąłem xd, ma ktoś tak? jak sobie z tym radzicie? #kiciochpyta
@HelterSkelter88 teraz robię zdjęcia :D ale głównie czy wyłączę kuchenkę... Ostatnio miałem przypadek że pies p----------l mi kotleta z kuchenki i ja włączył przypadkiem i olej zaczął się palić.... Miałem dowód że to nie ja :p
Michał J. zabił bagnetem niepełnosprawnego sąsiada i jego znajomą, bo hałas dochodzący z mieszkania uniemożliwiał mu zaśnięcie po pracy. W środę sąd skazał go na karę dożywotniego więzienia.
Z powodu urlopu dodaje swoj wynik dzisiaj :) W tym tygodniu pyklo 1000km w tym roku!!!! Cel na 2024 jezeli sie uda to przebiec 2024km :) A poniedzialek zaczynamy bieg po #grecja