Czołem Mircy z tagu #ubezpieczenia #ubezpieczenie
początkiem roku zarezerwowałem sobie lipcowy urlop za granicą. ostatnio zacząłem wpadać w lekką paranoję dot. strajków pracowników linii lotniczych. Boję się, że linie lotnicze odwołają mi lot, przez co stracę rezerwację apartamentu i pieniądze. Czytam oferty różnych ubezpieczalni, ich OWU itd i powoli dostaję mętliku w głowie i wiele z tych zapisów rozumiem dwojako. Czy nie jest już za późno na wykup
początkiem roku zarezerwowałem sobie lipcowy urlop za granicą. ostatnio zacząłem wpadać w lekką paranoję dot. strajków pracowników linii lotniczych. Boję się, że linie lotnicze odwołają mi lot, przez co stracę rezerwację apartamentu i pieniądze. Czytam oferty różnych ubezpieczalni, ich OWU itd i powoli dostaję mętliku w głowie i wiele z tych zapisów rozumiem dwojako. Czy nie jest już za późno na wykup













Czy jeśli miałem obecną polisę wykupioną na raty, to muszę ją wypowiadać jeśli chcę w tym roku wykupić OC w innej firmie? Bo podobno nie ma takiej potrzeby, OC jest przedłużane z automatu tylko jeśli było zapłacone w całości a nie na raty. Ktoś coś wie?