Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
deizzy98
deizzy98

deizzy98

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2754
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 2737
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
  • Dodane (50)
  • Komentowane (100)
  • Plusowane (2587)
splinter96
splinter96
20.05.2026, 12:06:22
  • 1115
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: HIviw9lXYAA4DMl

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
20.05.2026, 12:07:41 via Wykop
  • 94
@splinter96: ale śmiechłem xd
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
20.05.2026, 13:37:10 via Wykop
  • 66
@fizzly: 15,7 tys. ludzi razem z Tobą

  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1057
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
20.05.2026, 09:13:46 via Android
  • 414
@codziennaKasia: nie czuje atmosfery mistrzostw świata tak jak nie czuje już że zbliżają się święta Bożego Narodzenia , może już za stary jestem
  • Odpowiedz
TatusMuminka
TatusMuminka
20.05.2026, 10:22:40 via Wykop
  • 264
@codziennaKasia: Ja jestem z pokolenia które szło na wagary żeby obejrzeć kompromitację Polaków z Koreą w 2002 i też mam tak że z turnieju na turniej entuzjazm spada. Natomiast nie jestem przekonany czy to tylko kwestia starości czy ogólnego przesytu rozgrywkami. Za cenę 2 kebabów miesięcznie mam w c+ nieograczony dostęp do meczów top 5 lig europy, mogę obejrzeć dowolny mecz ligi mistrzów, o LE/LKE czy nawet ligach arabskich i
  • Odpowiedz
naokimistrzapjo
naokimistrzapjo
05.05.2026, 15:15:32
  • 431
Ehh pamiętam jak kiedyś wyleszczylem matkę kiedy mi dała 100pln na jeansy a ja kupiłem w lumpeksie za 12 zł.

Tak się robi kapitał.

#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
05.05.2026, 15:49:24 via Wykop
  • 190
@naokimistrzapjo: ja kiedyś dostałem 20 zł na fryzjera od starych, a kolega mnie o-----ł maszynką na łyso za darmo
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
05.05.2026, 16:04:49 via Wykop
  • 449
@naokimistrzapjo: @StdPtr
Z takimi tu siedzimy, od starych dostali na start a zaś piszą, że oni GRUBASY i j---ć ulicę
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
07.04.2026, 05:26:22
  • 3425
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
07.04.2026, 05:56:47 via Wykop
  • 2727
@enforcer: i ma kobita racje
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
07.04.2026, 06:23:21 via Wykop
  • 1276
@enforcer: pierwsze co to mi sie skojarzylo wlasnie: paczka parowek, 3 bulki, energydrink i setka albo p--o. Stabdardowy zestaw mariuszkow na budowe rano w sklepie jak sobie z nimi stoje przy kasie xD
  • Odpowiedz
ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
26.02.2026, 12:57:19
  • 1220
Moja historia wizyt z ostatnich 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz100k #lekarz
ChamskoCytuje - Moja historia wizyt z ostatnich 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz100k #lekarz

źródło: Blank_Nut_Button_Meme_Template_V1

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stary_grat
stary_grat
26.02.2026, 12:57:57 via Wykop
  • 326
@ChamskoCytuje: oooo mialem to - atopowe zapalenie skory rąk - "no taka pana uroda, dziekuje, NASTEPNY"
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
26.02.2026, 13:09:27 via Wykop
  • 558
@ChamskoCytuje: A później po wprowadzeniu dobrego prompta do Chata GPT okazuje się że to jednak nie uroda pacjenta, tylko jest jakaś przyczyna źródłowa - jak niemal wszystkiego w chorobach xD
  • Odpowiedz
tomz-5g
tomz-5g
18.02.2026, 18:43:29
  • 210
Czaicie że kanał "commentery" nagrywa 4 filmy jaka to MAKÓWKA jest złym i toksycznym influ, a później zakłada podcast z baxtonem co wysyłał siura do 14latek, zdjęcia nieletniej olciax rozsyłał po kolegach, spowodował wypadek i przesiadł się z typem zrzucając winę na niego po czym się wyj3bał na niego, przekupił ofiary karta graficzna czy tam komputerem, podał imię i miejsce zamieszkania ofiary stuu i wiele wiele innych
#primemma
tomz-5g - Czaicie że kanał "commentery" nagrywa 4 filmy jaka to MAKÓWKA jest złym i t...

źródło: images (2)

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gosciumalinowywez
gosciumalinowywez
18.02.2026, 18:56:42 via Wykop
  • 81
@tomz-5g: przeciez z ryja widac ze to zwykly placek jest
d---l wylizal rowa dla golasa ktory ma uja do gadania zeby walke dostac xd
  • Odpowiedz
charygiewont
charygiewont
18.02.2026, 19:27:01 via Wykop
  • 39
@tomz-5g: ale morda spella, typowa do plucia
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
18.02.2026, 16:54:56
  • 706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieveble
vieveble
18.02.2026, 16:57:03 via Android
  • 577
@NiezlyJestes
vieveble - @NiezlyJestes

źródło: temp_file1991653642140700154

Pobierz
  • Odpowiedz
Tymajster
Tymajster
18.02.2026, 18:32:07 via Wykop
  • 557
@NiezlyJestes: to jest trzecia opcja w ankiecie Stanowskiego. Walenie konia w klubie go-go. #kanalzero
  • Odpowiedz
FejsFak
FejsFak
18.02.2026, 09:55:11
  • 1667
Niedługo minie kolejna rocznica rozpoczęcia tego wspaniałego projektu. Ktoś niedawno pisał gdzie są aktualne zdjęcia schodów a ja nie jestem okrutnikiem i nie będę odmawiał wam tej przyjemności rzucenia okiem na to spektakularne dzieło inżynierii budowlanej. Jak widzicie schody w tym momencie służą jako pólki na rupiecie (powoli wszystkie rupiecie wynoszę piętro wyżej żeby mieć trochę porządku w mieszkaniu). #stepujacybudowlaniec

P.S. były jakieś wąty o to, że nic nie wrzucam
FejsFak - Niedługo minie kolejna rocznica rozpoczęcia tego wspaniałego projektu. Ktoś...

źródło: IMG_20260218_104952_006

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
18.02.2026, 10:04:01 via Android
  • 428
@FejsFak: Szadołban? No chyba nie. Po prostu oczekiwania sie zwiekszaja. A mocnego contentu brak. I nie zapomianjmy, ze nie wszysztko ma taki sam potencjal memiczny.
  • Odpowiedz
mayek
mayek
18.02.2026, 10:53:27 via Wykop
  • 684
@FejsFak: Zamierzasz coś zrobić z tym stropem tuż nad schodami, czy po prostu będziesz się za każdym razem schylał idąc po schodach?
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
07.02.2026, 11:33:38
  • 583
czekam na dyscyplinę dla prawdziwych koneserów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mediolan2026
QRQ - czekam na dyscyplinę dla prawdziwych koneserów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mediolan2026

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tortcebulowy
Tortcebulowy
07.02.2026, 11:38:38 via Wykop
  • 837
@QRQ: igrzyska kiedy tata wejdzie do pokoju
  • Odpowiedz
shox
shox
07.02.2026, 12:18:01 via Android
  • 410
@QRQ: chłop chłopa zapina na bobsleju
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
07.02.2026, 11:07:52
  • 2466
Mój ziomeczek z którym wychowałem się na jednej klatce 15 lat temu w wieku lat 30 zachorował na #schizofrenia. Od 5 lat jest w ośrodku opiekuńczym. Słaby jest z nim kontakt, żyje w swoim świecie . Jak jestem w okolicy to zawsze podrzucam mu zestaw z Maca i opowiadam co jest grane w świecie. Na tego Maca świecą mu się oczy, chociaż prawie nic nie mówi. Zawsze lubił fastfoody.
dariusz44 - Mój ziomeczek z którym wychowałem się na jednej klatce 15 lat temu w wiek...

źródło: IMG_7963

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onionhero
onionhero
07.02.2026, 11:10:38 via Wykop
  • 1703
@dariusz44: dobry z Ciebie ziomek - miło mieć takiego. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra
07.02.2026, 11:15:35 via Wykop
  • 1302
@dariusz44: tacy kumple to skarb.
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU
03.02.2026, 16:09:25
  • 2542
#epstein o 2 w nocy czytający maila od kaśki ze dostala piatke z entofilologi kaszubskiej
RelaniU - #epstein o 2 w nocy czytający maila od kaśki ze dostala piatke z entofilolo...

źródło: epstein

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
03.02.2026, 17:27:56 via Wykop
  • 203
@RelaniU:
SoundsGoodMan - @RelaniU:

źródło: IMG_0327

Pobierz
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
03.02.2026, 17:28:48 via Wykop
  • 251
@SoundsGoodMan: Temat: pussy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
22.12.2025, 05:10:38
  • 937
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HADESP2K
HADESP2K
22.12.2025, 05:34:59 via Wykop
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
abeborak
abeborak
22.12.2025, 06:42:52 via Wypiek
  • 20
@anoysath
Zaplusowalem tydzień temu i dostałem 1800
To działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
02.09.2025, 17:44:18
  • 614
#nosaczsundajski #heheszki
g0blacK - #nosaczsundajski #heheszki

źródło: 476826484_958103626410022_3357196387220639362_n

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemFound
SystemFound
02.09.2025, 18:51:19 via Wykop
  • 141
@g0blacK: *cyrkulatke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
laza
laza
02.09.2025, 19:06:14 via Android
  • 137
@SystemFound *trajzegę
  • Odpowiedz
lecenawyko
lecenawyko
lecenawyko
24.07.2025, 06:22:23
  • 1296
#heheszki #gotowanie #gotowanietomojapasja
lecenawyko - #heheszki #gotowanie #gotowanietomojapasja

źródło: a15ird

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
24.07.2025, 07:41:04 via Android
  • 291

Komentarz usunięty przez moderatora

donatien-de-sade
donatien-de-sade
24.07.2025, 07:59:28 via iOS
  • 729
@lecenawyko najlepsze w tym wszystkim jest to, że znalazło się nawet do tego stado hejterów co zjechali Strzelczyka po całości bo śmiał śmieć skrytykować ten syf, który serwuje się za ciężkie pieniądze. Polak to chyba lubi być dymany.
  • Odpowiedz
fevo
fevo
12.06.2025, 14:10:17
  • 459
Teraz te wszystkie gminy ościenne powinny zakazać wjazdu samochodami dla mieszkańców krakowa

I niech krakusy sobie siedzą w swojej SCT razem ze swoimi zwolnionymi z opłaty samochodami

#krakow #sct #motoryzacja
fevo - Teraz te wszystkie gminy ościenne powinny zakazać wjazdu samochodami dla miesz...

źródło: image

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
12.06.2025, 14:11:29 via Wykop
  • 246
@fevo: Jest jakaś petycja? Chętnie podpiszę.
  • Odpowiedz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
12.06.2025, 14:14:01 via Wykop
  • 130
@dzieju41: Ja też.
  • Odpowiedz
Mr_Przyjemny
Mr_Przyjemny
10.06.2025, 04:30:13
  • 745
#korposwiat
Mr_Przyjemny - #korposwiat

źródło: temp_file5097879127456027656

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dorszcz
dorszcz
10.06.2025, 05:33:45 via Wykop
  • 194
@Mr_Przyjemny: albo teams?
  • Odpowiedz
eltanol3000
eltanol3000
10.06.2025, 06:34:48 via Wykop
  • 417
teams


@dorszcz: muzyczke z przychodzących połączeń video to powinni w guantanamo na torturach puszczać.
  • Odpowiedz
smialson
smialson
09.06.2025, 14:39:40
  • 1251
Sympatie to indywidualna kwestia - ale tak się nie traktuje najlepszego polskiego zawodnika w historii.
Lewy, jesteśmy z Tobą
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
smialson - Sympatie to indywidualna kwestia - ale tak się nie traktuje najlepszego po...

źródło: z32007705AMP,Robert-Lewandowski-strzela-gole-w-reprezentacji-co

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
09.06.2025, 14:41:42 via Wykop
  • 834

Komentarz usunięty przez moderatora

smialson
smialson
Autor
09.06.2025, 14:45:37 via Wykop
  • 52
@hugoooo: Nie rozumiesz, o co w tej sytuacji chodzi.
  • Odpowiedz
KoronaWuhan
KoronaWuhan
05.06.2025, 20:57:39
  • 351
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
05.06.2025, 21:00:56 via Wykop
  • 324
@KoronaWuhan: Mistrz XDD
Inba na pół kraju (oczywiście tego z wyższym wykształceniem) bo wykopek zrobił skrypt w pythonie za pomocą czata gpt
Nighthuntero - @KoronaWuhan: Mistrz XDD
Inba na pół kraju (oczywiście tego z wyższym ...

źródło: 200658_print-trimmed-1

Pobierz
  • Odpowiedz
bydlo
bydlo
05.06.2025, 21:02:48 via Wykop
  • 134
@KoronaWuhan: dziękuję, upokorzyłeś stado lewaków
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 130
  • Strona 1 z 130
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking