Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
debug
debug

debug

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25014
  • Znaleziska 12456
  • Mikroblog 12558
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
  • Dodane (306)
  • Komentowane (1607)
  • Plusowane (10645)
pawello321
pawello321
24.04.2026, 16:24:37
  • 15
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #konkursnanajbardziejnormalnymemznosaczem
pawello321 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #konkursnanajbardziejnormalnym...

źródło: 1000028067

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter
24.04.2026, 17:57:35 via Wykop
  • 4
@pawello321: i czy sie pogniewa jak sobie wezmiesz ten karton
  • Odpowiedz
Cerb3rusPL
Cerb3rusPL
24.04.2026, 23:16:45 via Wykop
  • 4
@pawello321: A bierz pan, bydzie pod denaturat jak znalazł, bo chljibka zabrakło
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
24.04.2026, 16:29:40
  • 7
Mega_Smieszek

źródło: 1000016060

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
24.04.2026, 16:37:49 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Nie ma wiekszego krola szczurow nad tego :DDD (jest bardzo upierdliwy :PP)
gorzki99 - @Mega_Smieszek: Nie ma wiekszego krola szczurow nad tego :DDD (jest bardzo...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
deziom
deziom
25.01.2026, 23:26:14
  • 42
#gielda #zaorski
deziom - #gielda #zaorski

źródło: xddddddddza

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatteoCommerciante
MatteoCommerciante
25.01.2026, 23:27:21 via Wykop
  • 3
@deziom: tam w lewo teras
  • Odpowiedz
ottis
ottis
28.01.2026, 23:35:21
  • 8
Po ostatnich shortach Zaora na srebrze na $78 szybko poszło na $100 i Zaor został spłukany. Napisal na X ze pozycje zostały zamknięte ze stratą.

Jednak Zaor to zawodowy spekulant i sie łatwo nie poddaje. Dwa dni temu postawił shorta na srebro na $110 ale tym razem grubego. No i nie trzeba było długo czekać. W tej chwili mamy srebro po $118.6
#srebro #zaorski #gielda #
ottis - Po ostatnich shortach Zaora na srebrze na $78 szybko poszło na $100 i Zaor zo...

źródło: 1000020011

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamiser
Mamiser
28.01.2026, 23:40:07 via Wykop
  • 3
@ottis: ostatni raz czyli chyba wczoraj jak patrzylem na złoto to było poniżej 18000pln za uncje a teraz jest za 19550pln xDD
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
28.01.2026, 23:47:48 via Wykop
  • 4
@tubkas12: No nie siedzi po prostu w branży Mining stocks i precious metals więc patrzy na to w inny sposób i traktuje to jak każdy inny Stock czy aktywo. Jakby w tym siedział to by mógł zarobić bańkę w kilka miesięcy na stockach które zrobiły w 3 miesiące 160% i nie jest to ostatnie słowo.
  • Odpowiedz
Kaviar
Kaviar
Kaviar
05.02.2026, 14:10:07
  • 2
#zaorski #gielda rysuje nowe kreski co chwile odpalił się. Największy ATciarz w Polsce, który na krytykowaniu AT się wybił (jego dźwignia marketingowa) pozdrowienia dla thebilli, którzy uwierzyli w magiczne zdolności analizy rynku tego pharmazona, to zwykły ATciarz w dodatku bardzo bardzo przeciętny, wręcz słabiutki, za to świetny marketingowiec co trzeba mu oddać.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darino
darino
11.02.2026, 12:48:42
  • 5
Co tam się znowu stanęło
#heheszki #humorobrazkowy #gielda #zaorski
darino - Co tam się znowu stanęło 
#heheszki #humorobrazkowy #gielda #zaorski

źródło: IMG_20260211_134109

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
11.02.2026, 12:51:09 via Wykop
  • 8
@darino: przecież on sam jest grubą rybą xd komu miał nosa utrzeć?
  • Odpowiedz
Kaviar
Kaviar
Kaviar
12.02.2026, 21:24:35 via Wykop
  • 2
@nie_umiem_inwestowac: Leszczom patrzącym w niego jak w obrazek. Wyleszczyć leszczy xD
  • Odpowiedz
jan-kankan
jan-kankan
24.04.2026, 15:33:27
  • 18
#przegryw #kolchoz

Taki żywot nasz kołchoźniczy.
Wypoczynek po katorżniczym zapierdolü chuopa:
jan-kankan - #przegryw #kolchoz

Taki żywot nasz kołchoźniczy.
Wypoczynek po katorżni...

źródło: Screenshot_20260424-173037-939

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzikikowal
dzikikowal
dzikikowal
24.04.2026, 15:46:48 via Wykop
  • 3
@jan-kankan: pompeusz
  • Odpowiedz
jan-kankan
jan-kankan
Autor
24.04.2026, 15:47:03 via Wykop
  • 2
Nie ma szans na awansy i lepsze pozycje przez to. Ale nie moge pracowac ciągiem dłuzej niz ten rok albo i krocej bo mysli magiczne sie pojawiaja wtedy.
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
24.04.2026, 15:37:35
  • 22
#przegryw #jedzzwykopem #gotujzwykopem #frytki #schabowy #obiadove
Anonim5 - #przegryw #jedzzwykopem #gotujzwykopem #frytki #schabowy #obiadove

źródło: temp_file2086338765038313128

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
24.04.2026, 15:38:58 via Wykop
  • 5
@Anonim5: Smacznego
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
24.04.2026, 15:43:40 via Wykop
  • 2
@Anonim5: #obiadove
  • Odpowiedz
Qba_89
Qba_89
23.04.2026, 19:33:47
  • 7
#farma
Qba_89 - #farma

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szymonhubert16
szymonhubert16
szymonhubert16
24.04.2026, 07:24:08 via Android
  • 1
@Qba_89: ten u dołu to wojtek?
  • Odpowiedz
Daro_
Daro_
Daro_
24.04.2026, 07:59:34 via Wykop
  • 1
@szymonhubert16: Aksel, on na czerwonym.
  • Odpowiedz
Mellisuga
Mellisuga
Mellisuga
23.04.2026, 19:33:13
  • 22
Zabawny odcinek, naprawdę fajny, podobał się dla mnie. Zobaczymy co jutro wyjdzie
#farma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzinkers
dzinkers
23.04.2026, 19:33:48 via Wypiek
  • 8
@Mellisuga jeden z pięciu dobrych odcinków na 50 xd
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21
23.04.2026, 19:33:21
  • 14
#farma jak Wojtuś odpadnie to będą jeszcze większe jaja xDDDDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowastara
Nowastara
Nowastara
23.04.2026, 19:34:14 via Wykop
  • 9
@gracz21: nawet bardziej by się Heniu w-----ł( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21
Autor
23.04.2026, 19:36:18 via Wykop
  • 2
@Nowastara: "instrukcje były niejasne, zamiast w-----ć Kapsla, w-------m swojego najlepszego kumpla"
  • Odpowiedz
IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
23.04.2026, 19:30:56
  • 3
#farma and the Oscar goes to...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21
23.04.2026, 19:32:34 via Wykop
  • 5
@IWezTuCosWymysl: Dominika, zasłużyła nie jedną rolą
  • Odpowiedz
belmispar
belmispar
23.04.2026, 19:22:12
  • 28
#farma
belmispar - #farma

źródło: 1000033992

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

debug
debug
debug 23.04.2026, 19:22:49 via Wykop
  • 13
@belmispar: ta mysz jest przesłodka
  • Odpowiedz
olek-skubis
olek-skubis
olek-skubis
23.04.2026, 19:18:07
  • 3
#farma Dobra zacząłem wierzyć xd Oni nic nie kumają
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pavlo0
pavlo0
pavlo0
23.04.2026, 20:21:08 via Android
  • 0
@olek-skubis: kumają kumają tylko oni tak grają bo im polsat każe. Henio za te grę aktorska to Oskara dostanie.
  • Odpowiedz
xklauta
xklauta
xklauta
23.04.2026, 19:07:16
  • 20
#farma kocham cie kapsel xd takich ludzi chce oglądać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowastara
Nowastara
Nowastara
23.04.2026, 19:13:48
  • 8
#farma mina Henia jak to teraz ogląda mnie ciekawi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brian_Carroll
Brian_Carroll
23.04.2026, 19:18:39 via Wykop
  • 1
@Nowastara: heh, też o tym pomyślałem, ale pytanie co tam produkcja wymyśliła i co wydarzyło się podczas pojedynku. Może coś wykombinowali, aby uratować gada.
  • Odpowiedz
IceGuy
IceGuy
22.04.2026, 16:18:59
  • 168
IceGuy

źródło: IMG_4190

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
22.04.2026, 16:21:33 via Wykop
  • 15
@IceGuy: xD
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
22.04.2026, 16:58:29 via Wykop
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Timer_555
Timer_555
20.04.2026, 18:07:28
  • 11
#przegryw #kotkiprzegrywu
Timer_555 - #przegryw #kotkiprzegrywu

źródło: 55158

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t4f9oy55
t4f9oy55
20.04.2026, 18:09:40 via Wykop
  • 4
@Timer_555:
t4f9oy55 - @Timer_555:

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-20 200920

Pobierz
  • Odpowiedz
Timer_555
Timer_555
Autor
20.04.2026, 18:31:13 via Android
  • 3
@t4f9oy55:
Timer_555 - @t4f9oy55:

źródło: 55091

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 533
  • Strona 4 z 533
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.12.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking