#gielda K---a, a ja w piątek shorta zamknąłem na stracie, bo przecież niemożliwe, żeby się sytuacja zaogniła. Gdzie mogę się zgłosić po order wykopowego inwestora? ( ͡°ʖ̯͡°)
#gielda prawdziwe śmieciuchy poznaje się nie po tym jak mocno spadają, ale po tym jak wolno rosną. Prawdziwy śmieciuch nie ma na celu zmusić do sprzedaży i bólu straty a najbardziej wyciska gdy nie rośnie wtedy gdy rynek rośnie. Amen
@Quashtan: kto by chciał przyznać przed samym sobą, że jego sukces został uwarunkowany na długo przed jego decyzyjnością, a jego zadaniem było tylko tego nie s--------ć? ( ͡°͜ʖ͡°)
@Nestii-: jeśli faktycznie masz duże trudności to mogą to "wyczuć", po prostu siedzą w nich pierwotne instynkty, że jeśli nie umiesz się socjalizować, to trzeba Cię izolować dla dobra grupy, ale nie muszą tego robić nawet świadomie
Ludzie tak cisną po blackpillowcach, a to jedna z niewielu ostoi człowieczeństwa w dzisiejszym świecie. Krytykują ludzi za to, że po prostu opisują zjawiska, z jakimi się spotkali w życiu #blackpill
2-3 razy w tygodniu basen od kilku miesięcy. Tak 45 minut intensywnego pływania. Zauważyłem, że człowiek przestaje myśleć o babach. Nie wiem panowie, ale sport ma jakiś zbawienny wpływ na umysł czlowieka. Człowiek przestaje się za nimi oglądać, myśleć o nich. Jedyne o czym myśli to kiedy wróci znowu na basen i co trzeba jeszcze w technice poprawić. Czy ktoś tak miał? Po siłowni to podobno teściu skacze i efekt może być
najgorzej jak pociągną tą korektę jeszcze 5-10% na SPX i potem V odbicie przed końcem roku limit na IKE wyczerpany, rok skończę na minusie, nie dokupię nic na promocji tylko w-------ę się po nowym roku na górce potem tylko pęknięcie bańki i wszystkich świętych #gielda
Po dzisiejszych spadkach można się w końcu pochwalić bo większość shortów już pozamykane. Shorty głównie #coffee #coccoa #us100 i long #vix. W tym roku już się wiele w tym wyniku nie zmieni. A wiecie co jest najlepsze??? Że nie zapłacę od tego podatku ( ͡°͜ʖ͡°) Bo w 2023 miałem 100 k PLN straty na #natgas
Czyli to wygląda tak, że cały tydzień wstawiacie memy że to już koniec i tym żyjecie a kiedy by wasza partnerka w końcu spytała o poziom spadków czy to 50% czy 80% skoro tak to przeżywacie to waszą odpowiedzią byłoby, że indeks spadł 3% XDDD
odrobicie na wig20, dla niego nic nie ma znaczenia i bedzie rósł bo tak nosy postanowiły. kolejno: uwalenie bk0, nieudane zakonczenie wojny, drogi PLN, obnizenie ratingu Polski, zabłąkane drony, podatek bankowy czyli walimy w najwiekszy sektor. a to tylko ten rok. I co, i nic, spanialy index , pewniaczek #gielda
K---a, a ja w piątek shorta zamknąłem na stracie, bo przecież niemożliwe, żeby się sytuacja zaogniła.
Gdzie mogę się zgłosić po order wykopowego inwestora?
( ͡° ʖ̯ ͡°)