Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ciabass

ciabass

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7030
  • Znaleziska 357
  • Mikroblog 6673
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10
Jabby
Jabby
01.06.2026, 10:40:44
  • 27
To skandal że rząd Tuska ciągle nie podał się do dymisji po opresyjnych wobec pisu akcjach służb (wzywanych przez powiązanego z pis adwokata).

#bekazpisu #polityka
Jabby - To skandal że rząd Tuska ciągle nie podał się do dymisji po opresyjnych wobec...

źródło: at8cf0

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 01.06.2026, 11:33:04 via Wykop
  • 8
@Jabby: ksysio pisowski coś ostatnio ucichł. A tak się rwał żeby Kierwiński się podał do dymisji. Pewnie biedak znowu na grillu i nie ma czasu na takie pierdoły.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
01.06.2026, 07:27:43
  • 328
szmateckie jakie urobione po łokcie żeby rozmontować sukces SAFE XD

Nie uda wam się zdrajcy, ludzie w końcu przejrzą na oczy kto jest po ich stronie.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - szmateckie jakie urobione po łokcie żeby rozmontować sukces SAFE X...

źródło: IMG_7647

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 01.06.2026, 07:56:47 via Wykop
  • 336
@alylayl23: tak jak przez 8 lat się udało posadzić Tuska za kratami? W takim razie Tusk jest albo krystalicznie czysty, albo PiS to banda nieudaczników. Nie wiem co dla was gorsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ejmen
Ejmen
31.05.2026, 17:58:15
  • 15
#mecz Prawda jest taka, że to porażka całego szkolenia w Polsce. Porażka absolutna i bezdyskusyjna. Psim swędem trafiło nam się lata temu kilku wybitnych zawodników jak Lewandowski, Szczęsny, Zieliński, a potem nic, zero.

Nicola Zalewski? On jest produktem poważnego włoskiego systemu szkoleniowego, co z resztą widać po tym jak wygląda na tle reszty naszych wozów z węglem. Ma technikę, ma jakąś taką grację w swojej grze. A u nas tego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 31.05.2026, 18:03:25 via Wykop
  • 0
@Ejmen: jak wygląda polskie szkolenie i mental nowych piłkarzy pokazały MŚ u17 parę lat temu. Juniorzy zdobyli brąz euro i sodówa im uderzyła do głowy. Zamiast pokazać się skautom z dobrym klubów, to "orzełki" wolały zachlać pałę na mundialu i przewalili wszystkie mecze.
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 31.05.2026, 17:22:55
  • 4
Dziękuję piłkarzom za wyleczenie mnie ze smutku po nieudanych kwalifikacjach. Teraz mogę spokojnie oglądać mundial bez stresu jaki wywołałby widok tych miernot potykających się o własne nogi.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luke1793
luke1793
31.05.2026, 16:22:22
  • 5
Niepopularna opinia - z Jasiem Urbanem polecimy w Lidze Narodów do dywizji C.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 31.05.2026, 16:25:27 via Wykop
  • 2
@luke1793: a potem dostajemy play-off jak Szwecja i awans na mundial 2030. Szachy 5d pana Urbana tylko my tego nie rozumiemy.
  • Odpowiedz
Tondi_88
Tondi_88
Tondi_88
31.05.2026, 16:21:36
  • 9
#mecz
Dlaczego ukry nie na froncie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 31.05.2026, 16:23:16 via Wykop
  • 1
@Tondi_88: za bardzo zajęci waleniem patałachów na sucho.
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 31.05.2026, 16:21:23
  • 2
Miło ze strony patałachów, że dają nam powody do cieszenia się mundialem bez nich. Przecież taka Holandia, czy Japonia to by się po nich przejechała jak walcem.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tutusiek
Tutusiek
31.05.2026, 16:22:15 via Wykop
  • 1
@ciabass: Było jechane
Tutusiek - @ciabass: Było jechane

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Tortcebulowy
Tortcebulowy
31.05.2026, 16:13:09
  • 1
Imo czas w---------ć Urbana teraz, a nie potem w trakcie eliminacji.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 31.05.2026, 16:14:16 via Wykop
  • 0
@Tortcebulowy: no i co to da? Discopolowiec zatrudni kolejnego kumpla od wódki i karuzela s----------a będzie się dalej kręcić.
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 31.05.2026, 16:11:47
  • 5
Nic po meczu ze Szwecją się nie zmieniło. Wystarczy jedna szansa rywala i od razu gol. Ta obrona z bramkarzem to jakaś parodia.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LifesGood
LifesGood
31.05.2026, 16:12:41 via Wykop
  • 2
@ciabass: Po każdym meczu się nic nie zmienia i jakoś to leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 31.05.2026, 16:09:04
  • 4
Przynajmniej nie ma żalu, że nie będzie nas na mundialu xD. Z taką grą to by nas nawet Curacao z Haiti rozjechało.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
31.05.2026, 13:32:54
  • 8
I na c--j piszecie o jakimś sparingu? Jeszcze oglądacie tych łamagów z jednej i drugiej strony co nawet na mundial nie weszli, proszę pisać o meczu i drużynach które grają O COŚ czyli bohaterskich chłopakach z Głogowa którzy dziś staną w obronie futbolu przeciwko szejkom z Wieczystej #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 31.05.2026, 14:27:03 via Wykop
  • 0
@majzter: nikogo obchodzić to nie powinny patałachy, które przewalily mecz ze Szwecją która w swojej grupie zdobyła zawrotne 2pkt. Przynajmniej nie będzie wstydu na MŚ.
  • Odpowiedz
rbk17
rbk17
31.05.2026, 09:50:23
  • 1
#mecz #ligamistrzow #psg #heheszki
rbk17 - #mecz #ligamistrzow #psg #heheszki

źródło: at5t3r

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 31.05.2026, 10:03:26 via Wykop
  • 0
@rbk17: i jak Francja wygra MŚ to dostanie 2 złotą piłke z rzędu. Tymczasem Kane, który strzela jak poebany nie ma na nią szans jeśli Anglia nie wygra mundialu xD.
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
31.05.2026, 08:39:15
  • 3
#mecz #zieloneankiety #reprezentacja Jeszcze dziś grają Patałachy we Wrocławiu z Szaszkami, zbytnio nikogo to obchodzi ale no niestety jest

Wrocław.

  • WYGRA POLSKA 39.6% (19)
  • WYGRA UKRAINA 31.3% (15)
  • REMIS 29.2% (14)

Oddanych głosów: 48

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 31.05.2026, 08:50:11 via Wykop
  • 1
@Zi3L0nk4: dwie drużyny przegrywów, które odpadły ze słabiutkimi Szwedami. Zasługują jedynie na mecz przy pustych trybunach.
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 30.05.2026, 19:01:41
  • 0
No to kolejna złota piłka dla Dembele. Kane może sobie pomarzyć.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
30.05.2026, 10:13:34
  • 161
#polska #wojsko #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
Nie wiem jak to się wyborcom pisokonfederacji spina ale zakolak z mazurkiem już pewnie gotują ripostę
CipakKrulRzycia - #polska #wojsko #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
Nie wiem ja...

źródło: 1000000759

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 30.05.2026, 10:33:14 via Wykop
  • 7
@CipakKrulRzycia: spokojnie. w 2027 pisokonfa dojdzie do władzy i wszystkie umowy unieważni, ku chwale pomarańczowej małpy. Będą chcieli cała kasę oddać USA za sprzęt, którego i tak pewnie nie dostaniemy. Unia się oczywiście nie zgodzi i kasa z SAFE przepadnie.
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 30.05.2026, 11:22:31 via Wykop
  • 126
@mleko3-2procent: obyś miał rację. Po wyborze Batyra na prezydenta nie mam w sobie już grosza optymizmu. Ten naród lubi być okradany przez pisiurów.
  • Odpowiedz
MinisterKoryto
MinisterKoryto
29.05.2026, 08:26:19
  • 3
Mecz w niedzielę, niby towarzyski, ale ma znaczenie po sytuacji z karłem z kijowa. Kości mają strzelać, zero litości dla nazizmu.

#mecz #reprezentacja #wojna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 29.05.2026, 10:15:18 via Wykop
  • 1
@MinisterKoryto: nikogo twoje urojenia polityczne nie interesują. A mecz wszyscy i tak mają w dupie, bo grają ze sobą przegrywy które nie dostały się na mundial.
  • Odpowiedz
MartwyProsty
MartwyProsty
28.05.2026, 16:34:47
  • 294
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #twitter
MartwyProsty - #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #twitter

źródło: 1000017275

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 28.05.2026, 19:04:47 via Wykop
  • 7
@MartwyProsty: widzę już jeden pisokonfiarz się spłakał, bo ktoś mu pokazał jak wygląda jego wielbienie Batyra xD. Nic tak nie boli prawaka jak spojrzenie w lustro.
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
28.05.2026, 16:53:34
  • 1
Polska reprezentacja minifutbolu, odnosi drugie zwycięstwo w grupie, na mistrzostwach Europy w Bratislavie.

Wczorajszy debiutant, w dwóch ostatnich minutach meczu strzela dwa gole drużynie z Kazachstanu i odwraca losy spotkania!
Dzięki drugiej wygranej, Polacy zapewnili sobie awans do fazy pucharowej turnieju.

Skrót meczu
k0n0p - Polska reprezentacja minifutbolu, odnosi drugie zwycięstwo w grupie, na mistr...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 28.05.2026, 17:14:37 via Wykop
  • 1
@hurraoptymizm: albo nie zachleją pały na turnieju jak nasi "geniusze" u17 parę lat temu, którym każdy wieszczył świetlane kariery xD. Zamiast pokazać się skautom dobrych klubów, woleli smak wódy.
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
28.05.2026, 06:21:09
  • 86
Teraz wszystko ma sens xD
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
MistrzPatelnii - Teraz wszystko ma sens xD
#mecz #reprezentacja #pilkanozna

źródło: 4429

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 28.05.2026, 11:44:07 via Wykop
  • 2
@Cztero0404: niektórzy się łudzą, że taki profesjonalizm jaki praktykuje Lewy to jest w całej kadrze. Prawda jest taka, że jest on wyjątkiem a większość polskich piłkarzy to zarzygane alkusy typu Grosicki.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 26
  • Strona 3 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.09.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 23.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking