Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko225
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bubr32

bubr32

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6144
  • Znaleziska 589
  • Mikroblog 5555
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 14
Nyarp
Nyarp
01.08.2024, 09:24:51
  • 1
W delirium oplaca sie isc, z czym najlepiej łączyć w drzewku, moze macie jakas strategie pod deli?
#pathofexile
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 01.08.2024, 13:24:31 via Android
  • 0
@Nyarp jak szybki build to breach albo legion. Ogólnie coś co dużo mobów dodaje
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
01.08.2024, 12:32:11
  • 1
W tej lidze ritual naprawdę dobrze mi się sprawia :D
#pathofexile
Cenwargh - W tej lidze ritual naprawdę dobrze mi się sprawia :D
#pathofexile

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 01.08.2024, 13:22:14 via Android
  • 0
@Cenwargh no też bym chciał dropnąć bereks respite xD
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32 31.07.2024, 11:08:29
  • 0
Mirki pytanie do prawdziwych szefów tej gry: czy jeśli zablokuję w drzewku atlasu wszystkie mechaniki poza legionem to zwiększy mi się drop tychże skarabów? W sensie...czy gra rolluje scaraba który ma dropnąć i potem sprawdza czy mechanika nie jest zablokowana w drzewku atlasu a potem jeśli nie jest to dropi a jeśli jest to przepada, czy rolluje coś innego?

#pathofexile
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32
Autor
31.07.2024, 11:35:32 via Wykop
  • 0
@levzor: jak zablokuję breacha to i tak może polecieć od niego scarab?
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32
Autor
31.07.2024, 11:41:51 via Wykop
  • 0
@levzor: oki, czyli nie ma szans na zwiększenie dropu legion scarabów :(
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32
Autor
31.07.2024, 12:40:47 via Android
  • 0
@bachuxd @levzor no nigdzie nie jest napisane że jak gra wyrolluje breacha a go zablokuje to on spadnie jako coś innego zamiast nie spaść w ogóle i wracamy do punktu wyjścia z pytaniem
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32
Autor
31.07.2024, 12:43:42 via Android
  • 0
@Nyarp no jeśli tak to działa to właśnie się opłaca wchuj bo targetujesz mechanikę którą najbardziej dokoksowałeś i z której masz najwięcej hajsu. Co mi po deli scarabach jak biegam legion? W dodatku jeśli blokowane mechaniki rollują scaraby to większa szansa na te uniwersalne a one są najdroższe
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32
Autor
31.07.2024, 13:02:26 via Wykop
  • 0
@Nyarp: na reddicie też patrzę że zdania podzielone

My desired scarabs are for ALL content, not just the content I'm currently running. Because I'm going to switch the content I'm running at some point, so it would be nice to already have a bunch of scarabs for it.


Chuop nie rozumie, że MOŻESZ zablokować TYLKO te mechaniki, których w ogóle nie będziesz biegał nawet na pozostałych dwóch drzewkach atlasu. Na
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32
Autor
31.07.2024, 14:06:17 via Wykop
  • 0
@levzor: jakby wziąć wszystkie za i przeciw do kupy to wolę się skupić na robieniu mechaniki, którą lubię niż klikać milion rzeczy na raz i rozrzedzać swój loot na wszystkie strony
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32 26.07.2024, 18:07:30
  • 0
Witam #pathofexile wy zawsze biedni. Kiedy bogaci?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
26.07.2024, 18:09:49 via Wykop
  • 0
@bubr32: tym razem na pewno dropnie mirror
  • Odpowiedz
AraeQ
AraeQ
AraeQ
24.07.2024, 19:53:54
  • 4
#pathofexile Wy (tak jak ja) pewnie w 30 minut to do Brutusa dopiero ( ͡º ͜ʖ͡º)
LVL 100 w 31 minut
AraeQ - #pathofexile Wy (tak jak ja) pewnie w 30 minut to do Brutusa dopiero ( ͡º ͜ʖ͡...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 25.07.2024, 06:07:45 via Android
  • 6
@AraeQ w 30 minut to ja bede 3659 w kolejce dopiero xD
  • Odpowiedz
Onaaa20
Onaaa20
24.07.2024, 10:55:57
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 24.07.2024, 17:31:37 via Wykop
  • 0
@Onaaa20: czekanie nie jest celem tylko drogą bro
  • Odpowiedz
Onaaa20
Onaaa20
24.07.2024, 12:27:09
  • 0
Mam dwie opcje do wyboru czyli Gladiator Lacerate pod bleed lub build od Junga Locus Mine Power Siphon.Co byście bardziej polecili na Sc Trade?
#pathofexile
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 24.07.2024, 17:29:26 via Wykop
  • 1
@Onaaa20: ja obstawiam, że tu kozackim buildem będzie coś pod life i recoup w stylu relic of the pact
  • Odpowiedz
entryproc
entryproc
24.07.2024, 12:35:56
  • 0
#pathofexile tectonic slam jugg here, yolo i robię tym wszystko na luzie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 24.07.2024, 17:27:15 via Wykop
  • 0
@entryproc: zrobisz zrobisz ale powoli raczej
ty lepiej mje daj postać na std, bo coś tam pisałeś, ze oddajesz
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32 23.07.2024, 17:40:48
  • 3
Dobra, to zrobimy tak: wy wszyscy wpadniecie w pułapkę mele buffów a ja se polatam z TS jak zawsze ok? Zgadzacie się?

#pathofexile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32
Autor
23.07.2024, 17:51:03 via Wykop
  • 0
@Zerp: zwykły ts może pod omni i full dmg odkąd IIQ umarło a IIR obstawiam, że samo się nie utrzyma i ludzie będą woleli te staty przekazać na rzecz life/dps albo defa i szybszym robieniu mapek
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32
Autor
23.07.2024, 17:58:53 via Wykop
  • 0
@Zerp: heist to strata czasu imo. Podobnie zapomniana mechanika jak delve. Najwięcej siana się trzepie na lataniu atlasu i skarabach. Teraz będzie 6 slotów więc tym bardziej.
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32
Autor
23.07.2024, 18:25:23 via Wykop
  • 0
@Zerp: no nie wiem czy tak po tygodniu. W następnej lidze doświadczymy mega dużej inflacji przez łatwo dostępny i płynny pieniądz. Cena mb po pierwszym miesiącu ligi obstawiam, że będzie 2x większa niż ostatnio
  • Odpowiedz
ali_baba
ali_baba
ali_baba
23.07.2024, 06:19:54
  • 264
#frajerzyzmlm
ali_baba - #frajerzyzmlm

źródło: temp_file5435926253893621617

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 23.07.2024, 18:12:34 via Wykop
  • 0
@Charz: Gruz 200
  • Odpowiedz
entryproc
entryproc
23.07.2024, 14:12:23
  • 1
#pathofexile gra tu ktos na std? moge oddac full holy relic build za kilkaset div + mb bo przepadnie jak bede postac usuwal na start ligi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 23.07.2024, 17:37:44 via Wykop
  • 0
@entryproc: ja gram std głównie więc chętnie przygarnę
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
22.07.2024, 12:35:55
  • 1
Abstrahując od buildów, ligi i innych zmian. Co myślicie o support packach? Jak dla mnie packi z Necro i z tej ligi wydają się jakieś takie słabe. Od dłuższego czasu przymierzam się do kupienia jakiegoś, ale te są po prostu brzydkie i znów muszę czekać na coś nowego.
#pathofexile
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 22.07.2024, 17:15:13 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: słabe słabe. Zmęczony już jestem takimi "hehe skinkami". Jakieś rhoa wyścigi czy fajerwerki pasują do dark gore hack&slasha jak pięść do oka tbh
  • Odpowiedz
Zerp
Zerp
19.07.2024, 10:46:54
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 19.07.2024, 18:13:20 via Wykop
  • 0
@Zerp: dawnbreaker będzie cały czas tani, bo drop rate jest jest w------y w kosmos
  • Odpowiedz
Antorus
Antorus
19.07.2024, 15:51:06
  • 208
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 19.07.2024, 18:12:08 via Wykop
  • 1
@Erlade: no nie wiem mordo xD gdyby mieli w------e to by nie robili diablo 4, bo i po co

Jak jesteś starym kapciem, wracasz z roboty i chcesz się dobrze bawić bez znajomości pierdyliarda mechanik z pięćdziesięciu ośmiu dodatków wstecz to odpalasz diablo.


@NoKappaSoldier73: hueh, ja się utożsamiam ze starym kapciem ale potrafię czytać oraz myśleć i nawet sprawia mi to przyjemność, więc samoklikające się diablo zostawię jakimś
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32 18.07.2024, 21:30:58
  • 4
Wstrzymałbym zwieracze, bo zmian jest wchuj. Na bank będą to łatać przez pierwsze 2 tygodnie ale automatyzacja do poziomu pasywnego dochodu to coś wspaniałego. Ilu z nas kończy ligę z masą niepotrzebnych żółtych czy białych map, które ostatecznie gniją na standardzie? Nigdy więcej. MF out i trochę ich rozumiem, bo w wyścigu po hajs liczyło się tylko to, żeby zrobić postać, która jest na tyle silna żeby biegać IIQ i robić to
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32
Autor
19.07.2024, 12:29:55 via Android
  • 0
@Desire22 no wszystko zależy od balansu
  • Odpowiedz
Bodhistawa
Bodhistawa
16.07.2024, 15:20:23
  • 0
Czy gra ktoś z Was na standardzie? Chciałem min-maxować swojego poison SRS, albo inny build, ale mam problem z zarabianiem currency - nikt nie chce kupować moich dropów, nawet jak cenę mam najniższą ustawioną.
Stąd pytanie - co się dobrze sprzedaje na standardzie? Jaką strategię robić? A może zostaje tylko samodzielny craft?
#pathofexile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 16.07.2024, 15:59:06 via Android
  • 1
@Lobotomy_Enthusiast nie do końca prawda. Sprzedaje sie ale nie tak szybko. Rare itemy w ogóle nie idą chyba że mirror tier. Ja mam na std mf deadeye i se nim latam t17 z back to basics ale pozostały 2 tygodnie do całkowitego zaorania tej strategii. Jak narazie to wychodzi mi jakies 40d/h
@Bodhistawa jw
  • Odpowiedz
bubr32
bubr32 15.07.2024, 19:35:30
  • 0
Ehhh Mirki myślałem, że już trochę mi przeszło ale znowu mam napady lękowe i mocne zjazdy nastroju aż do płaczu. Czuję się, że coś złego się wydarzy ale nic na to nie wskazuje. Czuję taki wewnętrzny niepokój i smutek za razem a udało mi się wrócić do pracy i wejść z powrotem "do ludzi". Nawet znalazłem sobie nową pasję - inwestowanie. Mimo tego wszystkiego nadal nie wiem po co to wszystko i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j0shva
j0shva
15.07.2024, 19:45:33 via Wykop
  • 0
@bubr32: xanax jedz
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
14.07.2024, 09:41:41
  • 0
No to teraz będzie się opłacało wybierać bandytów :D Strata jednego pkt nie będzie przeszkadzać, a 8% m.speed albo 40hp to dobry wybór
#pathofexile
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 14.07.2024, 15:04:41 via Wykop
  • 0
@ozik666: lol xD ty umiesz liczyć?
  • Odpowiedz
szklarnik
szklarnik
szklarnik
20.06.2024, 19:38:56
  • 0
Mireczki, trochę pogrzana akcja.
Na siłowni naderwałem sobie przedramię w 2 miejscach. Lekarz prywatnie, fizjo prywatnie + rehabilitacja. Złożyłem wniosek do PZU o odszkodowanie (z zakładu pracy grupowe+dodatkowe za które place 140 zł miesięcznie). Załączyłem dokumentację od lekarza, od fizjo, papier z rehabilitacji + zakończenie leczenia (4 miechy)

Dostałem wiadomość o wypłacie świadczenia w kwocie 1000 zł (chociaż leczenie prawie wyszło na 0), a tego samego dnia wiadomość o tym, że pomyłka i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubr32
bubr32 20.06.2024, 19:42:27 via Wykop
  • 0
@szklarnik: nie wiem jak to wygląda w takich ubezpieczeniach ale wiem na dość sporej grupie badawczej (ponieważ sprzedaję takie ubezpieczenia) jak wyglądają procesy reklamacyjne w przypadku ubezpieczeń na sprzęt domowy. Mianowicie często bywa tak, że reklamacje zostają uznane za przyjęte. Także nic cię nie kosztuje odwołanie się od ich decyzji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 23
  • Strona 8 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia