@Desire22 moim nowym oczkiem w głowie jest chieftain. Ale nie byle jaki tam rf choć napewno o spell dmg oparty. To chieftain typowo pod titanic exiles strat. Jako że gram ssf to kombinuje jak tu zrobić spell loopa z niego przy 100% recoup. No i w każdym niemal slocie planuje mieć jakieś rarity do tego 3 perma flaski bez mageblooda, jedna z rarity ofc. Obecnie mam 240 rarity i daje rade
Mirki jest coś teraz w zastępstwie dla mrtzcmp3 jeśli chodzi o ściąganie muzy? Szukam czegoś w podobie ale chyba nic ich nie przebije. Mieli niesamowicie rozbudowaną bazę muzyki i to wszystko w 320 kbps ale może coś znacie nowego?
Edit: był jeszcze slider.kz ale też padł, bo serwery nie są tanie
@Holik1055: @MePix no wyjebwłem tą apkę z autostartu i zmieniłem preset fanów w biosie z cichego na normalny. Ewentualnie sobie podkręcę ręcznie trochę jak będzie trzeba ale nie jestem pewien czy bios widzi wszystkie wenty i pompę z AIO. Dodam tylko, że to gotowy pecet. Nie składałem go sam
Pani w szkole opowiada dzieciom: - Ośmiornice żyją na dnie oceanów i mają takie małe odnóża. Nagle zaczynają się poruszać, najpierw bardzo powoli potem coraz szybciej i szybciej.... Wychodzą po po dnie coraz wyżej aż w końcu dojdą na brzeg. Tam sie rozpędzają i biegną przez pagórki, równiny pustynie aż w końcu dobiegną do gór. Wdrapują się na największą i odbijają się najmocniej jak tylko potrafią i lecą, lecą. Dolatują do stratosfery po czym są już
#pathofexile chyba dla mnie koniec sezonu, 40/40 wbite, miałem wyjątkowe szczęście w craftingu, kilka lucky dropów np. lock albo journey tattoo za 31 div, zaczynałem od earthshatter jugg ale przeskoczyłem na volcanic fissue berserkera i to był strzał w 10. Mapperzy mnie wkurzają bo każdy X pada jak mucha na gównianych mapach, jedynie to zbierać na statki 50M ale czy mi się chce? Chyba będę się logował na kilka Glacierów
@tofian: jak będziesz miał dość to chętnie przygarnę parę chaosków, bo pech chiał i zamiast mieć urlop to mam nadgodziny w pracy i nie ma czasu na granie i bida w portfelu
Czemu jak wystawiam hajsy to faustus realizuje tylko część zamówienia i już mu się świeci, że o-----ł całą robotę? I muszę po tym znowu wstawiać trade. Wie ktoś czemu to takie z-----e?
@bubr32: poszła odrobina po wyższej cenie i rozjechał się przelicznik z pozostałej ilości i już nie jest 1:5.97, lepiej wystawiać po okrągłych cenach a nie takich ułamkowych z setnymi częściami
#pathofexile Oddam dwóm pierwszym osobom które zostawią IGN w komentarzach po pasku (oba mają rolla na 4 flaszki) i pare divów :) Gamba za mocno się udała.
Zrobiłem scry mapy z defiled cathedral i zrobiłem ponad 100 map z quality na karty i zero karty na mageblooda, a tu już druga karta na hh z altarów, albo to znerfili albo ja mam mega pecha #pathofexile
#pathofexile