Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bro_

bro_

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1310
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 1303
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

10

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition za darmo dla posiadaczy...

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition za darmo dla posiadaczy...

Dotychczasowi posiadacze Grand Theft Auto IV lub GTA: Episodes from Liberty City na Steamie otrzymali dziś darmową aktualizację do Complete Edition.

konto usunięte
z
lowcygier.pl
dodany: 20.03.2020, 04:13:49
  • 2
  • #
    lowcygier
  • #
    gta
  • #
    zadarmo
  • #
    gta4
bro_
bro_ 21.03.2020, 09:24:25
  • 0
@AndrzejCieWidzi: ponoć będzie dostępna od 24.03
bro_
bro_ 26.12.2019, 09:34:09
  • 0
W jakiej sytuacji trzeba wysłać skan dowodu do Virgin? Ja jak przenosiłem numer, to podawałem pesel przy wypełnianiu wnioski na stronie int, a tożsamość potwierdzałem przez pokazanie kurierowi dowodu os. gdy przywiózł papiery od nich.
#virginmobile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bro_
bro_
Autor
26.12.2019, 10:44:41
  • 0
@kkarol93: kwiecień 2015
  • Odpowiedz
Ramone
Ramone
26.12.2019, 10:45:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matpiotr: prawdopodobnie trzeba było wysyłać skan bo to robiłem. Tylko nie wiem czy przy przenoszeniu czy przy nowym numerze.
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 20.11.2019, 10:26:13
  • 0
Jakiego szkła używacie w redmi note 7? Kupiłem wcześniej FlexibleGlass Max od 3mk, ale wewnętrzne ramki były źle dopasowane, ktoś coś?
#xiaomi #3mk #redminote7
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mzil
Mzil
20.11.2019, 10:33:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bro_: jeśli naprawdę były źle dopasowane to pisz do nich, jak dostałem od nich uszkodzone szkło to napisałem i przysłali mi nowe w dodatku droższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
3mkfolieochronne
3mkfolieochronne
25.11.2019, 08:16:37
  • 0
Dokładnie tak - napisz proszę :)
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 10.05.2019, 11:31:39
  • 0
#bukmacherka
bro_ - #bukmacherka

źródło: comment_pw3CAWXuDAx2fHN2NHCmUtNBWti22Jfz.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bizkitek83
bizkitek83
10.05.2019, 12:29:50
  • 0
@bro_: ktorej Olimpii? :)
  • Odpowiedz
pentanch3ch23ch3
pentanch3ch23ch3
pentanch3ch23ch3
10.05.2019, 13:34:52
  • 0
@bizkitek83: no a ktora gra jutro z resovia?
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 18.04.2019, 21:14:07
  • 2
W końcu wszedł jakiś kupon za 2 zł, ostatnie 4 to same przegrane
#bukmacherka
bro_ - W końcu wszedł jakiś kupon za 2 zł, ostatnie 4 to same przegrane 
#bukmacherk...

źródło: comment_uUGiFEYScncG1hrb1bIXC8qyuEE00998.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndyMendy
AndyMendy
18.04.2019, 21:14:43
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bro_
bro_
Autor
18.04.2019, 21:15:26
  • 1
@AndyMendy: już jedzie
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 16.04.2019, 10:19:43
  • 1
Mirki pomocy, mam problem z wyborem rozmiaru ramy, czas leci, zara zima będzie, a ja nawet 1 km nie mam przejechanego xd który rozmiar tego roweru będzie bardziej odpowiedni dla osoby o wzroście ok 184 cm i przekroku ~88 cm? Sprzedawca poleca 58. Ogółem rozmiarówka jakaś dziwna, 58 to głownie dłuższa główka ramy, długość reach i rury poziomej prawie ta sama ;p co myślicie?
#szosa
bro_ - Mirki pomocy, mam problem z wyborem rozmiaru ramy, czas leci, zara zima będzie...

źródło: comment_7GTbEpHBndu7AHr97hO3cXut99hSWtxi.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiQ27
MiQ27
16.04.2019, 10:21:31
  • 2
@bro_: no cóż, na 56 będziesz się bardziej schylał. Jak bardzo lubisz swoje plecy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bro_
bro_
Autor
16.04.2019, 10:37:53
  • 1
@MiQ27: bardzo lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego wstępnie skłaniam się bardziej do 58
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 09.04.2019, 20:56:17
  • 5
Ilość z-------h kuponów zwiększa się... xd
#bukmacherka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bro_
bro_ 01.04.2019, 06:50:32
  • 0
Mirki, ile może być wart Triban 520 z 2016r? rozmiar M, przebieg ok 5.5k, kaseta i łańcuch zmienione ok 600 km temu. Chcę sprzedać niedługo i nie wiem za jaką cenę ;p
#wykoptribanclub
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzester
dzester
01.04.2019, 07:01:09 via iOS
  • 4
@bro_: za kafla bez problemu pójdzie wg mojej oceny
  • Odpowiedz
mmichal
mmichal
mmichal
01.04.2019, 08:13:28
  • 3
@dzester: mało,

@bro_: śmiało można krzyczeć w cenie bliskiej nowego tribana 500 czyli 1400-1500zł powinien się sprzedać jak zadbany.
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 21.03.2019, 12:02:50
  • 0
Apki buków powiadamiają gdy dostępny jest cash out?
#bukmacherka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jechanka
Jechanka
Jechanka
21.03.2019, 12:06:33
  • 3
@bro_: fortuny,sts,forbeta na pewno nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 10.02.2019, 16:44:36
  • 0
r/soccerstreams_pl padło czy znów jest nowy adres?

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ziqsu
Ziqsu
10.02.2019, 16:45:09
  • 2
@bro_: r/redditsoccer
  • Odpowiedz
Patros
Patros
10.02.2019, 16:47:13
  • 2
https://www.reddit.com/r/soccerstreams69
@bro_:
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 08.10.2018, 14:32:44
  • 9
Nowe Tribany dostępne na decathlon.uk RC500- £529 (30 £ więcej od Tribana 520), RC520- £729 (£50 więcej od T540)
#wykoptribanclub #szosa
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bro_
bro_
Autor
08.10.2018, 14:35:55
  • 1
@BardzoWaznyUzytkownik: RC500 RC520
  • Odpowiedz
motoinzyniere
motoinzyniere
09.10.2018, 08:50:21
  • 0
@89neo:
https://www.decathlon.pl/rc-500-uk-black-id_8554410.html
https://www.decathlon.pl/rc-520-uk-id_8554421.html
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 14.09.2018, 10:33:49
  • 1
Czy rezonans magnetyczny pokaże mi, co dokładnie mam nie tak z kolanem? Od 3 tyg. boli, jeden z lekarzy wstępnie po USG powiedział, że to uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej, ale pewności nie ma ;)
#medycyna #zdrowie #lekarz #pytanie #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k__d
k__d
14.09.2018, 10:50:20
  • 1
@bro_: tak, w rezonansie będzie widać, szykuj więc portfel albo cierpliwość
  • Odpowiedz
n.....m
konto usunięte 19.09.2018, 08:02:01 via Android
  • 1
@bro_ dzięki Mireczku, właśnie zaoszczędziłeś mi prawdopodobnie 200zł (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 17.07.2018, 17:37:56
  • 2
Są czasami w pubg jakieś darmowe weekendy?
#pubg
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....6
A.....6
konto usunięte 17.07.2018, 17:38:09 via Android
  • 11
@bro_ xDDDDDDD
  • Odpowiedz
xedarr
xedarr
17.07.2018, 20:40:44
  • 1
@bro_: Jeszcze nigdy nie było.
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 27.06.2018, 22:14:35
  • 2
Kupiłem ostatnio cs'a go, jest to moja pierwsza styczność z tą grą, poleci ktoś jakieś dobre serwery, max 16-20 slotów, bez żadnych modów i udziwnień? ;)
#csgo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DaaVeeD
DaaVeeD
27.06.2018, 22:21:05
  • 3
@bro_: jak na początek to polecam serwery deathmatch
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 20.06.2018, 20:23:39
  • 1
Podrzuci ktoś jakiś link do sprawdzonego szkła hartowanego do Xiaomi Redmi 5A? Ostatnio kupiłem na allegro i nie pasuje rozmiar...
#xiaomi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
21.06.2018, 02:58:01
  • 0
@bro_: kup najtansze na allgro, jak nie pasuje rozmiar to zwracasz na koszt sprzedajcego, to on ci wcisnal niezgodne z opisem. Albo kup u siebie w miescie po prostu wez telefon i odbior osobisty.
A potem kupuj na aliexpress hurtem.
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 11.05.2018, 13:59:49
  • 1
Warto iść na film do kina Polonez?
#skierniewice
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Triak
Triak
11.05.2018, 15:41:59 via iOS
  • 1
@bro_: tak na duża sale najlepiej
  • Odpowiedz
Triak
Triak
11.05.2018, 16:16:32 via iOS
  • 1
@bro_: zgadza sie
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 03.04.2018, 21:44:18
  • 1
Hej, polecicie jakąś kasetę i łańcuch do 520? Obecnie Sunrace 9 rz 12x25, wstępnie wybrałem kasetę shimano sora CS-HG50 9rz- 12x25 i łańcuch Shimano Deore CN-HG53 (9 rz.), co sądzicie?
#wykoptribanclub
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmichal
mmichal
mmichal
04.04.2018, 06:19:00
  • 2
@bro_: zestaw jak najbardziej ok. Śmiało bierz.
  • Odpowiedz
K.....0
K.....0
konto usunięte 04.04.2018, 07:32:04
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

bro_
bro_ 15.03.2018, 10:11:46
  • 2
Do czego służą takie kamery na skrzyżowaniach? link
#drogi #kierowcy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlueSpark
BlueSpark
15.03.2018, 10:14:33
  • 1
@bro_:
BlueSpark - @bro_:

źródło: comment_6bbrhytx8cLGcB8gjXxUZzEwmhkDEeIY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jeerrry
jeerrry
16.03.2018, 08:33:38
  • 1
@bro_: Ciężko powiedzieć bez przykładu, ale są 3 opcje.
1. Monitoring skrzyżowania, taki jak na rynkach, placach itd.
2. To detektory do sygnalizacji. Służą po to, żeby sterownik wiedział jakie jest natężenie ruchu na danym pasie ruchu.
3. Takie umieszczone w stronę tarczy skrzyżowania mogą być częścią systemu na wyłapywania kierowców którzy przejechali na czerwonym świetle.
  • Odpowiedz
bro_
bro_ 07.03.2018, 19:48:56
  • 2
Mecz tot-juv na sport.tvp.pl, jakby ktoś szukał streama.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bro_
bro_ 29.01.2018, 17:39:35
  • 4
Mirki, pytanie na które powinno znać się odpowiedź, no ale nie znam, wiec pytam ;) Co w sytuacji gdy przyjeżdża kurier i paczka jest z zewnątrz uszkodzona, w środku towar również.
Piszmy protokół szkody przy kurierze i odbieramy normalnie paczkę?
#kurierzy
#kurier
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archon
archon
29.01.2018, 17:47:06
  • 1
@bro_: protokół, foto paczki (i towaru), brak odbioru paczki, wysyłka foto do nadawcy
  • Odpowiedz
galonim
galonim
30.01.2018, 06:49:05
  • 1
@bro_: Jak odbierzesz to ty stajesz się stroną postępowania reklamacyjnego. Lepiej nie odbierać i niech z kurierem kopie się nadawca
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Strona 12 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking