Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartiprog

bartiprog

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25469
  • Znaleziska 5730
  • Mikroblog 19739
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 251
dzieju41
dzieju41
26.06.2022, 11:09:04
  • 0
Coś się do nas zbliża wielkimi krokami, ciekawe co na to Potężna Odra?
#szczecin #jeblo #burza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 26.06.2022, 11:13:20
  • 2
@dzieju41: pewnie to co wczoraj
  • Odpowiedz
Fabrizer5420
Fabrizer5420
26.06.2022, 11:06:17
  • 0
Mirasy pytanie mam
Mamy zamiar jechać ze znajomymi dużą grupą pociągiem i stąd pytanie - czy jest jakaś opcja w PKP zamówić cały przedział, ewentualnie zaznaczyć że chcemy siedzieć w jednym przedziale?
#pytanie #pkp #pociagi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 26.06.2022, 11:11:20
  • 0
@Fabrizer5420: Jest taka opcja, jeżeli przedział jest 6-osobowy, a was jest np. czwórka to musicie kupić 4 bilety z odpowiednią sobie zniżką (jeżeli macie), oraz dwa pełnopłatne bilety na te puste miejsca. Osoby bez miejscówki, żeby nie stać na korytarzu mogą się wam wpychać do przedziału żeby chcieć usiąść.
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 26.06.2022, 11:11:46
  • 0
@Fabrizer5420: Jeżeli chcecie przedział na wyłączność, bo tak zrozumiałem pytanie
  • Odpowiedz
Merolka
Merolka
26.06.2022, 10:34:58 via iOS
  • 5
Trochę #mercedesspam, trochę #zepsutezawieszenia
#klasykimotoryzacji #mercedes #w115
Merolka - Trochę #mercedesspam, trochę #zepsutezawieszenia 
#klasykimotoryzacji #merc...

źródło: comment_16562396984j7DjIkRAAmyWhanWvNoM6.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 26.06.2022, 10:58:14
  • 0
@Merolka:
bartiprog - @Merolka:

źródło: comment_1656241092VS25L7ybZsH5ApHBSW4fYZ.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
marausz
marausz
25.06.2022, 16:25:39 via iOS
  • 0
#caraudio #elektronika #multimedia

Mireczki kupiłem taki transmiter

https://allegro.pl/oferta/adapter-przejsciowkka-bluetooth-baseus-usb-aux-11820316350

Po
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 25.06.2022, 17:31:39
  • 1
@marausz: dzięki za info
  • Odpowiedz
jukolo
jukolo
jukolo
22.06.2022, 11:24:56
  • 2
https://szczecinskie24.pl/bedzie-gehenna-mieszkancow-szczecina-czyli-o-centrum-logistycznym-na-polnocy-szczecina-wideo/
#szczecin
jukolo - https://szczecinskie24.pl/bedzie-gehenna-mieszkancow-szczecina-czyli-o-centr...

źródło: comment_16558970916UFZvWW0OuiZtNvLYYjEgh.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 22.06.2022, 13:31:46
  • 2
@fishery: To ciekawostka, bo wcześniej planowali właśnie przy S3/A6, w Dąbiu budowę, na terenach właśnie magazynowo-przemysłowych. https://wszczecinie.pl/aktualnosci,centrum_ekspedycyjno_rozdzielcze_powstanie,id-11963.html
  • Odpowiedz
SonyKrokiet
SonyKrokiet
18.06.2022, 18:20:20
  • 45
Kadett po radziecku

czyli

MZMA Moskwicz 400/401

Pozostańmy
SonyKrokiet - Kadett po radziecku

czyli

MZMA Moskwicz 400/401


Pozostańmy j...

źródło: comment_1655576186c5sFb5jH0z1Q0htMUKBc0m.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 18.06.2022, 22:40:55
  • 11
@SonyKrokiet:
bartiprog - @SonyKrokiet:

źródło: comment_16555920520whtubyqmQNaNE63blKdgs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PijanySzkot
PijanySzkot
08.06.2022, 17:36:07
  • 1
#pociagi ej, jak wygląda układ napędowy w pociągach nowszych niż parowozy, np. w takim EU07, nie wiem jak to wpisać w gugelach xD tam jest jakiś wał napędowy napędzający kilka osi czy jak? xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 08.06.2022, 17:48:15
  • 0
@PijanySzkot: https://www.transportszynowy.pl/Kolej/eu06-07
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 05.06.2022, 16:57:43
  • 1
Dlaczego już nie można płacić w SPP i np. pod Trasą Zamkową przez IKO/Mobilet? Do wyboru mam tylko Stare Miasto i Lidle i Biedronki.
#szczecin #mobilet
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog
Autor
05.06.2022, 17:31:34
  • 0
@michal1358: ciekawa teoria, spróbuję jutro, dzięki
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog
Autor
06.06.2022, 03:16:05
  • 1
@josenavas: w Skycashu trzeba doładować portfel, nie da się płacić kartą.
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog
Autor
06.06.2022, 13:39:14
  • 1
@michal1358: Zadziałało dzisiaj, dziękuję za sugestię, przydało się :D
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
05.06.2022, 08:46:47
  • 330
Youtube puszcza mi normalną muzykę, a tu nagle leci "Mietek żul" XD

#youtube #heheszki #wtf
Zgrywajac_twardziela - Youtube puszcza mi normalną muzykę, a tu nagle leci "Mietek żu...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 05.06.2022, 12:19:43
  • 27
@Salomonthekrol: kocham xD
bartiprog - @Salomonthekrol: kocham xD
  • Odpowiedz
neil_mccauley89
neil_mccauley89
05.06.2022, 07:10:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1014
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 05.06.2022, 12:15:11
  • 2
@Wejszlo: To jest naklejka certyfikacji, że liczydło żeby poprawnie odmierzyło ilość nalanego paliwa to musi co najmniej 2l jego przelecieć - bo w przewodach za liczydłem może być różna ilość paliwa i tego nie sposób przeliczyć precyzyjnie.
  • Odpowiedz
groman43
groman43
04.06.2022, 06:38:22
  • 0
Czy istnieje jakaś apka umożliwiająca zakup biletów różnych przewoźników? Koleo chyba oferuje tylko bilety okresowe a ja szukam jednorazowych.

#kolej #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 04.06.2022, 07:09:05
  • 2
@groman43: Sprawdź skycash
  • Odpowiedz
goferek
goferek
03.06.2022, 10:05:48
  • 0
Mam przedłużacz w którym muszę wymienić wtyczkę. Są tylko dwie żyły: biała i szara. Które jest które?
#elektryka #majsterkowanie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 03.06.2022, 13:46:37
  • 2
@goferek: definicja Polskiej Szkoły Elektrycznej: "Podłączyłem na pałę i działa. Nic złego się nie zdarzy bo do tej pory się nie zdarzyło."
  • Odpowiedz
januszdoe
januszdoe
03.06.2022, 02:21:49
  • 779
Uwielbiałem grać ze starym w piłkę
januszdoe - Uwielbiałem grać ze starym w piłkę

źródło: comment_16542228974Pjx8OR0QI1lkJGbERJUy9.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 03.06.2022, 03:24:27
  • 371
@Pozdzierany_Gumolit: na samym końcu scena ze screena xD
bartiprog - @Pozdzierany_Gumolit: na samym końcu scena ze screena xD
  • Odpowiedz

12

Kolejny "muł" przyłapany :) Wiecie, że VW ma bazę prototypów pod Szczecinem?

Kolejny "muł" przyłapany :) Wiecie, że VW ma bazę prototypów pod Szczecinem?

Michał podesłał zdjęcia testowego muła Volkswagena, który spotkał na ulicach Szczecina. To częsty widok, bo Niemcy mają tam niedaleko bazę.

Bielson44
z
dostawczakiem.pl
dodany: 01.06.2022, 19:44:09
  • 6
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    szczecin
  • #
    samochody
  • #
    volkswagen
bartiprog
bartiprog 02.06.2022, 15:38:11
  • 0
Tak, regularnie jeżdżą po Szczecinie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

b.....r
b.....r
konto usunięte 28.05.2022, 20:34:26
  • 1
Hej, czy mogę mieć ten zestaw:
1.piekarnik
https://www.euro.com.pl/piekarniki-do-zabudowy/whirlpool-oakz9-7961-sp-nb.bhtml#opis
2. lodówka
https://www.euro.com.pl/lodowki/lg-gbb72savcn1.bhtml
3. mikrofala
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 29.05.2022, 07:39:47
  • 0
@pigoku: 0,9kWh to jednostka energii a nie mocy. W karcie katalogowej producent deklaruje natężenie maksymalne na 16A.
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 29.05.2022, 07:53:20
  • 0
@pigoku: Producent nie deklaruje samych mocy grzałek, ale ja mam piekarnik Amici - na wszystkich ustawieniach i kombinacjach wentylator+żarówka biorą 40W, po załączeniu grzania 1900-2000W. Wyjątkiem jest "szybki rozgrzew" i "turbo grill" czyli opiekacz+grzałka górna - wtedy moc wynosi 3400-3500W
  • Odpowiedz
l3cho
l3cho
25.05.2022, 16:23:09 via Zakop
  • 0
#elektryka #elektroda #swiatlo #elektronika

Mircy elektrycy, krótka piłka, czy jest takie coś jak włącznik światła potrójny z 3 osobnymi fazami? Chodzi mi o włącznik z 3 wejściami (niezależnymi) o 3 wyjściami. Prościej: 3 osobne włączniki zamknięte w jednym :D
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 25.05.2022, 16:30:54
  • 0
@l3cho: Można to rozwiązać za pomocą zwykłego wyłącznika sterującego stycznikiem 3fazowym. Z klawiszowym 3f się nie spotkałem osobiście.
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 25.05.2022, 16:38:58
  • 1
@l3cho: Chyba że chodzi ci żeby było sterowanie każdym obwodem z osobna, to szukaj "łącznik trójklawiszowy", są takie
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 25.05.2022, 17:44:18
  • 1
@l3cho: a po co ci trzy wejścia
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 25.05.2022, 17:48:46
  • 2
@l3cho: No to jeżeli masz lampę nad stołem z żarówkami wifi to dajesz tam zasilanie non stop, pomijając wyłącznik, a żarówki włączasz z apki. Czy czegoś nie rozumiem.
  • Odpowiedz
Chikusho
Chikusho
24.05.2022, 16:46:14
  • 1
Witam Miruny, ma ktoś może mirrora albo linka do dysku gdzie mógłbym znaleźć perełkę pt. "Testoviron - wszystkie filmy chronologicznie 10h"? Jedyne co widziałem to na chomikuj, ale jeszcze mnie nie p------o by 6GB tam ładować xD
#testoviron
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 24.05.2022, 16:48:58
  • 2
@Chikusho: gdzie ci to wrzucić?
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 24.05.2022, 16:50:39
  • 4
wgram na mega, jak się zuploaduje to zawołam
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 24.05.2022, 18:13:51
  • 4
@Chikusho: @elemylinkiniebieskie: @mr_root: @EscPL: https://mega.nz/file/gFgkRaQD#d9CTPYUadBdc54m_692QesmXNOxvC5W-9LgIhYfr1to
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 24.05.2022, 18:17:07
  • 1
@bartiprog: jeszcze @bez_plomienia bo plusował
  • Odpowiedz
bartiprog
bartiprog 25.05.2022, 03:21:10
  • 0
@wiera87: a tego to już nie wiem
  • Odpowiedz
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
24.05.2022, 17:16:01
  • 531
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog 24.05.2022, 18:41:01
  • 25
@51431e5c08c95238:
bartiprog - @51431e5c08c95238:

źródło: comment_16534176604tXEtty0ppnsyGBbCFFJkE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 24
  • Strona 6 z 24
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=lTXkxVwQr8o
  • https://www.hejto.pl/?ref=2a5c6de87c

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.10.2016

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz
  • Honorowy Wampir
    od 01.03.2021

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia