Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartez1124

bartez1124

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 604
  • Znaleziska 302
  • Mikroblog 302
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
bartez1124
bartez1124 28.08.2018, 12:33:26
  • 2
Macie jakiś sposób na instalację fanfilmu z repozytorium cherrytv? Na jednym mibox zrobiłem wszystko w chwili kiedy działało repozyrtorium ffl, ale teraz na innych sprzętach już nie da się z niego nic zainstalować, a co za tym idzie nie mam również możliwości instalacji z ww. repozytorium cherrytv.

Jest jakieś inne źródło pobrania repozytorium cherry albo po prostu wtyczki fanfilm?

#kodiwpigulce #kodi #mibox
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kodiwpigulce_pl
kodiwpigulce_pl
28.08.2018, 13:18:14 via Android
  • 1
@bartez1124 https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-fanfilm-do-kodi-17-poradnik/
  • Odpowiedz
eszemene
eszemene
eszemene
29.08.2018, 04:23:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dla potomnych. Problem może występować na urządzeniach że starą wersją repozytorium 1.9. 2 tygodnie temu była aktualizacja która miała przygotować do ostatecznego przejścia na repo cherrytv, jak ktoś nie zaktualizował do nowszej wersji repo to aktualizacja do wersji 2.0 i automatyczna instalacja repo cherry mogła być problematyczna.
  • Odpowiedz
R.....2
konto usunięte 02.02.2018, 13:55:42
  • 1
Jakieś dobre #seriale na #netflix? BYLE CO BYLE DOBRE
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartez1124
bartez1124 02.02.2018, 14:20:30
  • 0
@Rudszy_132: Ostatnio z żoną oglądaliśmy LoveSick - bardzo fajna komedia.
  • Odpowiedz
bartez1124
bartez1124 29.11.2017, 17:21:52
  • 4
Jak to jest z kupowaniem na 4coins? Czy to jest opłacalne? Kupiłem chwilę temu dla testów BTC za 100zł gdzie kurs (informacja na stronie) oscylował w granicach 37200zł/btc, a po zakupie przeliczyłem i wyszło, że zakupiłem po kursie 39932,5938.

Czy to normalne w tym kantorze? Gdzie najlepiej w związku z tym kupować/wymieniać złotóweczki na btc? Jestem trochę zielony. Z góry dzięki za info :)
#bitcoin #btc #kryptowaluty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartez1124
bartez1124
Autor
29.11.2017, 17:44:05
  • 0
@IDinduNuffin: Rzeczywiście na inpay.pl ta prowizja jest trochę lepsza. Bardzo prawdopodobne, że im wyższa kwota zakupu tym lepszy jest kurs... Masz jakieś doświadczenie?
  • Odpowiedz
bartez1124
bartez1124
Autor
29.11.2017, 18:09:32
  • 0
@IDinduNuffin: Na bitbay dokonujesz wpłaty pln czy podpinasz konto bankowe? Potem transakcje wykonujesz na zasadzie "szybkich transakcji" czy w jakiś inny sposób tam obracasz kasą? Co jest najkorzystniejsze?
  • Odpowiedz
m.....k
m.....k
konto usunięte 29.11.2017, 16:59:18
  • 15
Boże, to jest takie PIĘKNE :D
#bitcoin
m.....k - Boże, to jest takie PIĘKNE :D
#bitcoin

źródło: comment_GRdIAxJzTjCZqf8wuGRPONkG7LMToP73.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartez1124
bartez1124 29.11.2017, 17:32:30
  • 0
@mampytanieotak: Gdzie i jak kupujesz, żeby spread był jak najkorzystniejszy i żeby taka transakcja była opłacalna?
  • Odpowiedz
bartez1124
bartez1124 14.06.2017, 18:20:10
  • 1
Mam do Was pytanie - od kilku dni jestem posiadaczem Mibox'a. Ogólnie urządzenie super, ale co jakiś czas przy uruchomieniu nie łączy mi się automatycznie z pilotem. Myślałem, że całe urządzenie łapie zawieszkę, bo w sumie bez pilota nic się nie da zrobić, ale po podpięciu innych sprzętów wszystko jest ok, tylko ten nieszczęsny pilot... Muszę wyciągać wtyczkę i resetować go ręcznie, żeby wszystko zastartowało.

Miał ktoś tak?

EDIT: Znalazłem w sieci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

525

Prawie 1,5mln zł - tyle zarobił dyrektor białostockiego szpitala

Prawie 1,5mln zł - tyle zarobił dyrektor białostockiego szpitala

Na stanowisku zastępcy dyrektora zarabiał więcej niż dyrektor. Wygrał zorganizowany w dziwnym trybie przetarg na usługi menadżerskie spzitala. Warto dodać, że szpital jest poważnie zadłużony. Układy w białostockiej służbie zdrowia...

kielon_
z
bia24.pl
dodany: 09.05.2017, 09:14:10
  • 93
  • #
    polska
  • #
    bialystok
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    ciekawostki

bartez1124
bartez1124 09.05.2017, 12:54:34 via Android
  • 17
@17_mgnien_wiosny to teraz pytanie do Ciebie - ile Twoim zdaniem powinien dostać specjalista z wieloletnim stażem, który będąc jedynym lekarzem na oddziale odpowiada za zdrowie wszystkich pacjentów? I jeszcze jedno - Lekarze rezydenci mają ok. 300-400 zł za taki dyżur co moim zdaniem jest jakaś kosmiczne śmieszną stawka biorąc pod uwagę odpowiedzialność jaka na nich spoczywa

358

Porównanie mocy procesorów Intel 486DX i 486DX2 [EN]

Porównanie mocy procesorów Intel 486DX i 486DX2 [EN]

Filmik pokazujący wydajność gier trójwymiarowych na dwóch kolejnych procesorach słynnej serii 486 Intela

pfcode
z
youtube.com
dodany: 15.09.2016, 16:03:45
  • 213
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    retrogaming
  • #
    informatyka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
bartez1124
bartez1124 15.09.2016, 20:17:25
  • 1
@Kangur100: Ja zaczynałem od 386, a potem przeskok na 486DX2... 4MB Ram, dysk 200mb! Ile tam się mieściło gier! Nieskończona ilość :D Tak to pamiętam... Wspaniałe czasy... ( ͡º ͜ʖ͡º)

264

Radny PiS: zlikwidować ul. Dworcowa [NAGRANIE]

Pokaż treści 18+

Radny PiS: zlikwidować ul. Dworcowa [NAGRANIE]

Przyjęta wiosną ustawa dekomunizacyjna nakłada na samorządy obowiązek zmiany nazw ulic i obiektów użyteczności publicznej, które propagują komunizm. Według krakowskiego pracownika INP i radnego PiS Adama Kality dekomunizacja powinna objąć m.in. ulicę Dworcowa [nagranie od 9:12].

BPapa
z
radiokrakow.pl
dodany: 02.09.2016, 18:31:45
  • 92
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
bartez1124
bartez1124 03.09.2016, 10:02:42
  • 3
Idąc tym tropem należy zdelegalizować i usunąć klatki schodowe :D
http://www.wykop.pl/wpis/15238997/150-lat-temu-urodzil-sie-andriej-aleksiej-schodov-/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

405

Laptop Xiaomi zaprezentowany! Oto Xiaomi Mi Notebook Air

Laptop Xiaomi zaprezentowany! Oto Xiaomi Mi Notebook Air

Xiaomi laptop został właśnie zaprezentowany! Laptop Xiaomi nazywa się Mi Notebook Air i przypomina jak żyw MacBooka Air. Cena jest jednak połowę niższa niż w przypadku urządzenia Apple.

Conowegopl
z
conowego.pl
dodany: 27.07.2016, 09:19:12
  • 249
  • #
    xiaomi
  • #
    komputery
  • #
    pc
  • #
    pcmasterrace
  • #
    informatyka
  • #
    chinskiecuda

bartez1124
bartez1124 27.07.2016, 19:17:24
  • -1
@meabilis: Jak strzeliłem fotkę to najpierw ją przejrzałem i poważnie zastanawiałem się czy ją wstawiać, bo byłem pewny, że ktoś będzie się zastanawiał i pytał czy to nie jakieś ważne hasła. To stare notatki naskrobane na szybko i czekają na lepsze czasy, żeby je uporządkować. Muszę zaktualizować sobie tablicę korkową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bartez1124
bartez1124 27.07.2016, 19:21:35
  • 0
@IcyHot: Oczy-oczywiście 10.11.6 El Capitan :) nie lubię eksperymentować na produkcyjnym sprzęcie z beta systemami chociaż macOS Sierra zapowiada się dosyć ciekawie. Odnośnie parametrów to jest MD760 - bałem się wydajności, ale radzi sobie ze wszystkim wyjątkowo dobrze.
bartez1124
bartez1124 27.07.2016, 19:41:11
  • 0
@Question: Staram się nie trzymać go cały dzień pod prądem. Jak naładuje się do 80-100% to go odłączam i pracuję za baterii. Ogólnie to jest też zależne od sposobu w jaki pracuję, bo nie siedzę w biurze całey dzień, tylko jeżdzę i korzystam z niego w różnych miejscach. Ogromna zaleta Aira to prędkość z jaką ładuje się bateria. Jak tak na szybko chcę go podładować to wystarcza 40 minut, żeby
bartez1124
bartez1124 28.07.2016, 06:41:59
  • 0
@Question: najzwyklejszą 8level FUSB-20. Niby nie ma informacji nt. wsparcia OSx, ale bez problemu wszystko śmiga.
bartez1124
bartez1124 28.07.2016, 06:47:14
  • 0
@Ilythiiri: Linuch jak najbardziej na +. Sprzęt Apple jest fajny ze względu na jakość wykonania. Znajomy, który jest przeciwnikiem marki jak zobaczył z jaką prędkością działa Windows na Parallels Desktop to stwierdził, że na Dell'ach Latitude z serii E7xxx system nie działa tak płynnie i stabilnie. Myślę, że to jest zaleta prędkości dysków, które w moim modelu osiągają 725/561 MBps realnej prędkości.
bartez1124
bartez1124 28.07.2016, 06:49:52
  • 0
@IcyHot: Pracuję w Network Security i po trochu administracja systemami. W Developerkę bawiłem się w czasach studneckich, ale zawsze jednak bardziej mnie ciągnęło do sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Nowy spot dotyczący szczytu NATO w Warszawie. Jak wam się podoba?

Nowy spot dotyczący szczytu NATO w Warszawie. Jak wam się podoba?

„Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju” - JFK czy może WW?

bartez1124
z
tvn24.pl
dodany: 05.07.2016, 10:37:28
  • 2
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    dobrazmiana
  • #
    polska
bartez1124
bartez1124 10.06.2016, 19:09:45
  • 3
Usuń Conte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1411

Za co kino H.. zwalnia pracowników

TL;DR: Zwolniona po podała kartkę :|

byla_pracowniczka_kinah
z
pokazywarka.pl
dodany: 10.05.2016, 15:36:32
  • 322
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    kino
bartez1124
bartez1124 10.05.2016, 17:59:17
  • 78
@tymc: W Lublinie jest takie fajne kameralne kino "Bajka", które puszcza reklamy przed seansem, a film zaczyna się równo z godziną na bilecie :) Do tego ceny kosmicznie tanie.
bartez1124
bartez1124 10.05.2016, 18:15:36
  • 2
@berials: masz rację, jest to mały problem, ale w sumie nie zawsze hałasują. Jak byłem na Carte Blanche spotkałem tam nawet prezydeta Żaka :) Tak czy siak, wspominam to kino z czasów studenckich i uważam, że jest bardzo przyzwoite.
jarcad
jarcad
11.03.2016, 13:32:37
  • 1
Hej Mireczki. Muszę kupić laptopa dla 10-latka. Zastanawiam się nad Dell'ami Inspiron 3543 i 5558 z @x-kom. Jedyną różnicą jaką w nich widzę jest obsługa 2 banków pamięci przez droższego (ale i tak włożone są dwie kości po 4GB :-) ). Teraz pytanie czy te #laptopy będą dobre, czy też w tej cenie znajdę coś lepszego (wiem że są bez systemu)? Z góry dzięki za info
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartez1124
bartez1124 11.03.2016, 13:50:19
  • 0
@jarcad: kup mu używkę Latitude E6230 z dyskiem SSD na allegro. Koszt ok. 1000, sprzęt bardzo przyjemny w użytkowaniu.

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=6230+ssd&bmatch=base-relevance-uni-1-3-0229
  • Odpowiedz
m.....s
m.....s
konto usunięte 11.03.2016, 13:40:16
  • 2
Mirki,
Da radę gdzieś dostać kabel pasujący do takiej ładowarki jak na zdjęciu? Ładowarka od Canona EOS-M. Nie wiem w sumie nawet jak tego szukać.

#fotografia #ladowarka #aparat #kabel
m.....s - Mirki,
Da radę gdzieś dostać kabel pasujący do takiej ładowarki jak na zdję...

źródło: comment_JJAkPU7qRh12YvxpVVWV7Zg0b1vmXKvS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartez1124
bartez1124 11.03.2016, 13:42:25
  • 1
@macentos: http://allegro.pl/kabel-przewod-sieciowy-zasilajacy-osemka-katowy-ce-i5984446166.html

powinien pasować ;)
  • Odpowiedz

nom_om
nom_om
04.03.2016, 09:45:29
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartez1124
bartez1124 04.03.2016, 09:57:19
  • 2
@nom_om: niech to będzie tylko smutny żart... :(
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Bartek

  • Radom
  • bartez1124@gmail.com

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.02.2016

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking