Była to gra platformowa,skąpana w kolorystyce szarej (tło) i czarnej (bohater i całe poziomy). Bohaterem był taki czarny ludzik (coś jak z pivota, tylko miniaturka). Skakało się nim (bodajże można było wykonywać jakieś ewolucje), unikało się jakichś wystrzałów (strzelały chyba jakieś roboty czy coś). I zbierało się jakieś pieniążki oraz klucz, żeby otworzyć drzwi do
Była to gra platformowa,skąpana w kolorystyce szarej (tło) i czarnej (bohater i całe poziomy). Bohaterem był taki czarny ludzik (coś jak z pivota, tylko miniaturka). Skakało się nim (bodajże można było wykonywać jakieś ewolucje), unikało się jakichś wystrzałów (strzelały chyba jakieś roboty czy coś). I zbierało się jakieś pieniążki oraz klucz, żeby otworzyć drzwi do



















źródło: comment_2qtljceXiwaMZhVTKcFznKb75KW2Bzim.jpg
Pobierzźródło: comment_g3i3bkzdKiqa6cuk80NLMmRqHcpZfLgW.jpg
Pobierz