Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bart16

bart16

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1259
  • Znaleziska 340
  • Mikroblog 919
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 23
bart16
bart16 08.07.2016, 13:44:00
  • 3
Komentarz pod filmikiem na oficjalnym kanale „Księdza" Natanka, gdzie zazwyczaj komentują jego zwolennicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pdk #natanekcontent #heheszki
bart16 - Komentarz pod filmikiem na oficjalnym kanale „Księdza" Natanka, gdzie zazwyc...

źródło: comment_Z0KLXWtl14USmaD64uC4WwBYpl3AlCoS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

214

Cyfrowa rekonstrukcja serialu „Janosik”

Cyfrowa rekonstrukcja serialu „Janosik”

Telewizja Polska zakończyła proces cyfrowej rekonstrukcji serialu „Janosik”, wyreżyserowanego przez Jerzego Passendorfera. Prace nad jego rewitalizacją rozpoczęto w grudniu 2014 roku.

luna55
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 15.07.2015, 05:53:08
  • 77
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    kultura
bart16
bart16 07.07.2016, 16:05:53
  • 0
@jacekchorobik: no bo one właśnie W WIĘKSZOŚCI są pognite i zniszczone. Dlatego się je rekonstruuje.A dlaczego w takiej wysokiej rozdzielczości? żeby pan/pani, który naprawia film, mógł/mogła przyjrzeć się najmniejszym szczególikom.
bart16
bart16 06.07.2016, 17:01:07
  • 2
Skomentowałbym to, ale sami zobaczcie, jeżeli dacie radę. Ja wytrzymałem do „siemaneczko ziomeczki" i zatrzymałem filmik. Polecam też obczaić komenty. Nic więcej nie powiem, po prostu zobaczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#rakcontent #rakinstant #youtube #dziecinayt #vlogier
bart16 - Skomentowałbym to, ale sami zobaczcie, jeżeli dacie radę. Ja wytrzymałem do ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b69
b69
06.07.2016, 17:23:19
  • 3
@bart16: król jest tylko jeden.
b69 - @bart16: król jest tylko jeden.
  • Odpowiedz

501

Ośmiolatek i jego niesamowity słuch absolutny

Ośmiolatek i jego niesamowity słuch absolutny

Identyfikuje ze słuchu dźwięki pojedyncze oraz składowe skomplikowanych akordów.

progresywny
z
youtube.com
dodany: 30.06.2016, 19:34:28
  • 104
  • #
    kultura
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    muzyka
bart16
bart16 02.07.2016, 11:45:03
  • 1
@IroL: Wysokości i nazwy dźwięków mówi.

C,D,E,F,G,A,H,C (to jest oktawa, dla zwykłych ludzi jest to znane po prostu jako: Do,Re,Mi,Fa,So,La,Si,Do)

Minor i Major - Jakby to prosto wytłumaczyć? To jest tak, że gdy jest na przykład gama DUR (Majorowa), to brzmi ona wesoło. A jak jest gama MOLL (minorowa) to brzmi smutno.

końcówki -Is oraz -Es - Oznaczają po prostu obniżenie lub podwyższenie dźwięku (zazwyczaj na te czarne klawisze, chociaż
bart16
bart16 02.07.2016, 18:36:41
  • 1
@Buckethead: A o Mozarcie i Freddiem Mercurym to ty słyszałeś?
bart16
bart16 02.07.2016, 10:27:38
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik
02.07.2016, 10:49:05
  • 1
@bart16:
Ale po co tak daleko szukać, już w Księdze I o @NadiaFrance wieszcz pisze:

"Mój Sędzio, dawniej było jeszcze gorzej!

Teraz nie wiem, czy moda i nas starych zmienia,

Czy młodzież lepsza, ale
  • Odpowiedz
bart16
bart16 28.06.2016, 13:36:16
  • 2
#murphy
#heheszki #neuropa #4konserwy
bart16 - #murphy
#heheszki #neuropa #4konserwy

źródło: comment_fkTXHHdp7LeqI8qPg1q4C3rGf9W40AMF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bart16
bart16 28.06.2016, 10:28:20
  • 1
Wyzwanie: Puśćcie wodze wyobraźni i napiszcie po angielsku krótki wierszyk/ fraszkę, którą można byłoby pocisnąć dissa na sony pictures (goście od tych pogromczyń [tfu] duchów, którzy wrzuciliby rap nawet do poważnego filmu dziejącego się w średniowieczu). Wiecie, coś w stylu „Roses are red, Violets are blue"...Gotowi? no to start ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #heheszki #sonycwele #pogromcyduchow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KurzeJajko
KurzeJajko
28.06.2016, 10:29:22
  • 4
@bart16: fuck you sony for ghoustbusters two
  • Odpowiedz
Djkudlaty
Djkudlaty
28.06.2016, 10:51:24 via Android
  • 0
@KurzeJajko and for all rap soundtracks too
  • Odpowiedz

14

Eksploracja opuszczonej kopalni Horton Mine w Nevadzie

Eksploracja opuszczonej kopalni Horton Mine w Nevadzie

Pewien Amerykanin za hobby powział zwiedzanie opuszczonych kopalni. Latem 2013 roku odwiedził Horton Mine i doświadczył specyficznego zjawiska. Po roku również postanowił odwiedzić to miejsce, link w powiązanych.

paticool
z
youtube.com
dodany: 28.08.2015, 00:03:16
  • 2
  • #
    swiat
  • #
    paranormalne
  • #
    creepystory
  • #
    wykop
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
bart16
bart16 21.06.2016, 18:55:49
  • 0
@cyberyna: A te nagle pojawiające się dźwięki w powiązanym filmiku?

834

Gry się skończyły, Geralt odpoczywa.

Gry się skończyły, Geralt odpoczywa.

Oficjalne alternatywne zakończenie serii. ( ͡º ͜ʖ͡º)

KasajacePazuryZbika
z
youtube.com
dodany: 18.06.2016, 18:02:31
  • 70
  • #
    heheszki
  • #
    itakniewejdzienaglowna
  • #
    pocojatotaguje
  • #
    wiedzmin3
  • #
    cosplay
  • #
    gry
bart16
bart16 19.06.2016, 08:43:51
  • 229
@PanStachZeStalowejWoli: nie chcę nic mówić, ale to chyba nie jest maska.

918

Matrix: Klonowanie agenta Smitha bez grafiki komputerowej ( od 0:35)

Matrix: Klonowanie agenta Smitha bez grafiki komputerowej ( od 0:35)

Matrix bez efektów specjalnych

darosoldier
z
youtube.com
dodany: 14.06.2016, 17:43:19
  • 126
  • #
    zainteresowania
  • #
    matrix
  • #
    film
  • #
    rozrywka
  • #
    youtube
  • #
    ciekawostki
bart16
bart16 15.06.2016, 20:39:30
  • 0
@hacerking: Nie oglądaj. A już zwłaszcza, jeżeli miałbyś epilepsję. Film jest na podstawie chińskiej bajki o tym samym tytule. I cięcia pomiędzy scenami wyglądają tak:

Jedzie jakiś bohater tym samochodem, kamera przejeżdża przed jakimś słupkiem i tu mamy cięcie (Na słupie)gdzie kolejna scena wjeżdża tak, jak przesuwa się ten słupek.

Dodajmy do tego, że przez jakieś 90 minut zdąrzyła mnie rozboleć głowa od oczojebności tych
bart16 - @hacerking: Nie oglądaj. A już zwłaszcza, jeżeli miałbyś epilepsję. Film jes...

2824

Starcie polskich kiboli z irlandzkimi przed meczem

Starcie polskich kiboli z irlandzkimi przed meczem

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: Kibole z Polski i Irlandia starli się już przed meczem. Organizator nie mylił się nadając meczom Polaków status spotkań podwyższonego ryzyka.

Tonyk
z
youtu.be
dodany: 12.06.2016, 14:47:24
  • 177
  • #
    polska
  • #
    euro2016
  • #
    heheszki
bart16
bart16 13.06.2016, 21:10:39
  • 1
@NadiaFrance: nie mówisz prawdy. Znaczy się mówisz, ale tylko taką, jaką chcesz widzieć.

2

Zwierzogród

Pokaż treści 18+

Zwierzogród

Bo inaczej takiego zachowania nie można nazwać.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 10.06.2016, 09:29:58
  • 2
  • #
    swiat
  • #
    bojka
  • #
    bijatyka
  • #
    ameryka
  • #
    bekazpodludzi
bart16
bart16 10.06.2016, 19:33:44
  • 0
Błąd, nawet w zwierzogrodzie by się wstydzili tak zachowywać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bart16
bart16 10.06.2016, 19:26:42
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B....._
B....._
konto usunięte 10.06.2016, 19:28:14
  • 0
@bart16: To nie Polacy.
  • Odpowiedz
H.....k
konto usunięte 10.06.2016, 20:21:01
  • 0
@bart16: kibole=zwierzęta/podludzie
  • Odpowiedz
bart16
bart16 09.06.2016, 20:02:35
  • 1
Mirky, jak myślicie, czy w przyszłości o akcji z Cacao Decomorreno będą pisać w podręcznikach do historii, tak jak o np. słuchowisku „Wojna Światów" czy o makaronie rosnącym na drzewach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #cacaodecomorreno #glupiewykopowezabawy #pytaniezdupy #ankieta

Decomorreno będzie w przyszłości w podręcznikach do historii?

  • Tak 51.3% (20)
  • Nie 46.2% (18)
  • Nie Wiem/Sprawdzam 2.6% (1)

Oddanych głosów: 39

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splndid
splndid
09.06.2016, 20:09:31
  • 1
@bart16: Prędzej na zajęciach z marketingu.
  • Odpowiedz
Falcon
Falcon
10.06.2016, 12:30:04
  • 0
@splndid: gdyby nie pechowy czas, tuż po zakończeniu semestru letniego, pewnikiem już by był.
  • Odpowiedz
bart16
bart16 04.06.2016, 00:19:30
  • 2
No i już się zaczęło.Albo nie: Od dawna było. Do kin 4 dni temu wszedł film pod tytułem „Jak uratować mamę". Przeglądam sobie filmweb i co widzę?:

Na forum opinie w większości negatywne, opisujące animację jako siermięgę, ubolewające nad stanem polskiej animacji. I jeden, dosłownie jeden temat,w którym dwie osoby wychwalają film pod niebiosa.

Plus wypowiedzi pod recenzją. Pozwólcie,że zacytuję. Użytkownik nazywał się Kontaktt i prawdopodobnie jest to reżyser we własnej osobie, którego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bart16
bart16
Autor
08.06.2016, 22:09:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
janusz-cebula
janusz-cebula
janusz-cebula
08.06.2016, 22:39:58
  • 0
bo takich ludzi się zwyczajnie zlewa, ew. zgłaszasz do moderacji, a tak zobacz ile straciłeś czasu na pisanie tych wpisów :P Fejkowe konta na filmwebie to już potwierdzony temat. Z tego co pamiętam to przy okazji chyba Kac Wawy zostało to potwierdzone.
  • Odpowiedz
bart16
bart16 31.05.2016, 15:46:44
  • 7
a może @Go_Ask_Alice to towarzysz rurkowiec? Albo Rurek z TVNu? Możliwe,że to drugie. Nie gadaliby o nim w TVNie, gdyby kiedyś tam nie pracował

Pomyślcie tylko:

GoAskAlice mógł pracować kilka lat temu w TVNie, dla Durczoka. Miał tam pseudonim Rurek. Pracował,hmmm, z dwa tydzie i jak prawdziwy śmieszek, postanowił przed programem u--------ć stół Durczokowi. Wtedy już GAA stał się sławny, ale jako Rurek, do którego zwracał się Durczok. Niestety,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
31.05.2016, 15:51:48
  • 0
@bart16: No i męskie genitalia, zdążyłem usunąć moje rozkminy, które popełniłem, bom myślał, że piszesz poważnie. xD
  • Odpowiedz
Bez_Komentarza
Bez_Komentarza
31.05.2016, 15:59:32
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

bart16
bart16 29.05.2016, 17:51:29
  • 4
Także tego...

#aferasamolotowa #bezbek #goaskalicecontent #zootopia #samoloty
bart16 - Także tego...

#aferasamolotowa #bezbek #goaskalicecontent #zootopia #samo...

źródło: comment_W9ZFalIlHFdSRazlJKmU9x0EWTSi9daU.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Etykieta
Etykieta
29.05.2016, 18:06:00
  • 1
@bart16: ale dlaczego na fotosie z zootopii?
  • Odpowiedz
bart16
bart16
Autor
29.05.2016, 18:15:10
  • 0
@Etykieta: bo w tle eksplozja
  • Odpowiedz

2

Czy można grać na pianinie bez nut?

Czy można grać na pianinie bez nut?

Można! Nie musisz znać nut aby grać na pianinie czy fortepianie swoje ulubione utwory!

michal-dyonizy
z
pianotea.com
dodany: 16.06.2015, 07:14:36
  • 2
  • #
    pianino
  • #
    piano
  • #
    instrumental
  • #
    nuty
  • #
    tutorial
  • #
    muzyka
bart16
bart16 27.05.2016, 17:00:31
  • 0
do tego trzeba mieć coś w rodzaju słuchu absolutnego - W sensie, że usłyszysz utwór i po chwili zagrasz go na fortepianie/pianinie bez problemu.

Ja mam tak, że potrafię usłyszeć jakiś utwór na internecie, w filmie lub w radiu i jak mi się spodoba, to siadam do pianina i po chwili jestem go w stanie zagrać. No, ale ja ćwiczę od ponad 10-12 lat (chociaż na początku,gdy nauczyłem się podstaw, to też
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bart16
bart16 27.05.2016, 00:37:21
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvlk
xvlk
27.05.2016, 00:50:58
  • 3
@bart16: ten drugi jest foxa, tyle piany z pyska na darmo XD, a strażnicy > nowe star warsy
  • Odpowiedz
t.....8
t.....8
konto usunięte 27.05.2016, 00:53:02 via iOS
  • 2
@bart16: aha
  • Odpowiedz
bart16
bart16 24.05.2016, 22:53:10
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....z
p.....z
konto usunięte 24.05.2016, 22:56:31
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chrusto
chrusto
24.05.2016, 23:01:59
  • 2
@bart16: Dobrze wiedzieć, że oprócz mnie i mojego koleżki jest jeszcze ktoś trzeci kto myśli tak samo! 5! i trzymaj się! :) będzie już tylko gorzej ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 26
  • Strona 17 z 26
  • >

Bartek Kowalik

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.06.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking