@Kieres: Dzięki za zawołanie! ale... Z tego co mi wiadomo czosnek jak się długo smaży to robi się gorzki, więc sam zawsze daję go dopiero pod sam koniec (a przynajmniej ja lubię jak potrawa pachnie czosnkiem :) ) Btw mam jeszcze kilka pytań: - co daje dodanie cukru na patelnię? przypuszczam ze zacznie się karmelizować, ale nigdy czegoś takiego nie robiłem. Nawet nie wyobrażam sobie jak może smakowac słodki cukier
@smieszny_mirek: nie sam wynik sie liczy, ale obraz gry. a ten nie zacheca. 1 celny strzal w bramke przeciwko druzynie ze 127 miejsca. z czym do ludzi.
@Tommy__ Nie no, przecież każdy w tym kraju miał dostęp do edukacji na tyle, że zna trzy języki programowania i jest specem w obracaniu instrumentami finansowymi. Faktycznie nieudacznicy...
#anonimowemirkowyznania Też tak macie, że podczas ładnej pogody depresja Wam się pogłębia? Cały świat cieszy się, bawi się, wszyscy mają jakieś zajęcie, jeżdżą na wakacje czy zwyczajnie idą z kimś na spacer czy kawę. A człowiek siedzi sam i to wszystko obserwuje, tracąc resztki sił i motywacji, by w ogóle wyjść z domu. Bo widzi, jak bardzo odstaje od całej reszty, nie potrafi się cieszyć tak jak oni, jest sam jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, bo jestem introwertykiem i lubię spędzać czas sama. Wręcz mi tego brakuje. Zawsze mam coś ciekawego do zrobienia lub przeczytania, a ludzie głównie zużywają moją energię. Zawsze tylko robi się gorzej pod koniec lata, bo to zwykle powrót do pracy po urlopie i świadomość, że wkrótce znów będzie ciemno i zimno.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tak miałam przez cale życie, potem przez 2-3 lata było dobrze, zawsze miałam co robic i polubiłam lato. W tym sezonie wszystko wróciło, poczatek lata zbiegł sie z ciezkim rzutem #depresja i nie moge patrzec na słońce. Siedze przy zasunietych roletach i czekam az sie sciemni.
( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #gimbohumor
źródło: comment_MSIzbNB69tnlsfJFsZPOmJ8IJkU6Drpd.jpg
Pobierz