Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bardlua

bardlua

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 812
  • Znaleziska 161
  • Mikroblog 651
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 34
  • Dodane (3)
  • Komentowane (39)
  • Plusowane (609)
b.....k
b.....k
konto usunięte 06.06.2016, 16:33:08
  • 659
kiedy laska myśli, że nie widać jej pryszczy pod makijażem


( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #gimbohumor
b.....k - > kiedy laska myśli, że nie widać jej pryszczy pod makijażem

( ͡° ͜ʖ ͡°) #...

źródło: comment_MSIzbNB69tnlsfJFsZPOmJ8IJkU6Drpd.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gentelman
gentelman
06.06.2016, 16:39:30
  • 16
@brak: kiedy laska zaraz będzie konsumować LODA ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
b.....k
b.....k
konto usunięte
Autor
06.06.2016, 16:54:33
  • 6
@xSQr: kurde pszypał, cały dzień siedzę w spiętych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
polik95
polik95
06.06.2016, 18:07:51 via Android
  • 560
xD
#bukmacherka #mecz
polik95 - xD
#bukmacherka #mecz

źródło: comment_XvuvXzdg4ywiC2gZ9SastJMMsubS9eUm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JOluk
JOluk
06.06.2016, 20:24:39
  • 15
Dziękuję pan Nawałka
  • Odpowiedz
steve__mcqueen
steve__mcqueen
07.06.2016, 00:47:27
  • 23
@kb134099: no chyba nie rozumiesz bukmacherki synu
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres
06.06.2016, 18:39:12
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

losBamberos88
losBamberos88
losBamberos88
06.06.2016, 19:14:56
  • 14
@Kieres: Dzięki za zawołanie! ale...
Z tego co mi wiadomo czosnek jak się długo smaży to robi się gorzki, więc sam zawsze daję go dopiero pod sam koniec (a przynajmniej ja lubię jak potrawa pachnie czosnkiem :) )
Btw mam jeszcze kilka pytań:
- co daje dodanie cukru na patelnię? przypuszczam ze zacznie się karmelizować, ale nigdy czegoś takiego nie robiłem. Nawet nie wyobrażam sobie jak może smakowac słodki cukier
  • Odpowiedz
RadioaktywneRacuchy
RadioaktywneRacuchy
06.06.2016, 19:39:27
  • 134
@Kieres: > Im dłużej, tym lepiej, w moim przypadku było to jakieś 10min.
XDD To ja się spodziewałem 24h, może dwóch dni, a tu 10 minut xD
  • Odpowiedz
s.....i
s.....i
konto usunięte 06.06.2016, 16:26:01
  • 1106
#logikarozowychpaskow #kultura #sztuka

Rzeźba Anny Uddenberg, przedstawiająca Wenus naszych czasów, pokazana na berlińskim biennale.
s.....i - #logikarozowychpaskow #kultura #sztuka 

Rzeźba Anny Uddenberg, przedstaw...

źródło: comment_xKhNYKcOniA5j85iJ9Xv4hUmML40tXM7.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SunnO
SunnO
06.06.2016, 16:32:42
  • 138
@szaremyszki: mistrzostwo :)
  • Odpowiedz
j3sion
j3sion
06.06.2016, 17:12:39
  • 145

Komentarz usunięty przez moderatora

klossser
klossser
06.06.2016, 16:56:20
  • 1472
#mecz
klossser - #mecz

źródło: comment_Kqi5GkVdf37HpC9yo3YLwWmOwAE9K0Bp.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v.....o
v.....o
konto usunięte 06.06.2016, 17:09:59
  • 89
@klossser: Po Krychowiaku widać, że nie chce mieć z nimi nic wspólnego ;)
  • Odpowiedz
S.....f
S.....f
konto usunięte 06.06.2016, 18:10:57
  • 75
@smieszny_mirek: nie sam wynik sie liczy, ale obraz gry. a ten nie zacheca. 1 celny strzal w bramke przeciwko druzynie ze 127 miejsca. z czym do ludzi.
  • Odpowiedz
mam_w_domu_chrupki
mam_w_domu_chrupki
06.06.2016, 17:48:43
  • 8
przypominam prawilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
mamwdomu_chrupki - przypominam prawilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: comment_N2rA0ikCV23uXspL5FQpc76MVFUbYGsT.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HateAccount
HateAccount
06.06.2016, 17:49:08
  • 2
@mam_w_domu_chrupki: Czo to za mowa nienawiści ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jozik
jozik
06.06.2016, 16:17:08
  • 1966
#cenzoduda
jozik - #cenzoduda

źródło: comment_TCoR53ifHNWtEXE2evdmU90ABWHV2ZAu.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KolorBezKoloru
KolorBezKoloru
06.06.2016, 17:05:47
  • 257
@jozik: on faktycznie ma twarz do memów
  • Odpowiedz
JewishFriend
JewishFriend
06.06.2016, 17:40:55
  • 294
@jozik: pol czlowiek pol mem
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
06.06.2016, 11:11:35
  • 149
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....d
w.....d
konto usunięte 06.06.2016, 11:23:42
  • 17
@Tommy__: lol, zarabiasz co, 4 netto i czujesz się królem życia?
  • Odpowiedz
dziadekkania
dziadekkania
06.06.2016, 11:23:47 via Android
  • 29
@Tommy__ Nie no, przecież każdy w tym kraju miał dostęp do edukacji na tyle, że zna trzy języki programowania i jest specem w obracaniu instrumentami finansowymi. Faktycznie nieudacznicy...
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper
06.06.2016, 08:44:14
  • 159
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....e
S.....e
konto usunięte 06.06.2016, 08:45:39
  • 24
@StormtrUper: no ładna ale te okulary kojarzą mi się z objawami n----------a w stopniu umiarkowanym
  • Odpowiedz
t.....t
t.....t
konto usunięte 06.06.2016, 12:04:09
  • 43
@SamGamgee:
t.....t - @SamGamgee:

źródło: comment_kCFQFMFp3WWO7TDoPpF2w8ZDnrBBLvnP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
x1280
x1280
05.06.2016, 17:06:43
  • 11
Znalezione na fejsie. Nie płacę za onkologa XD
#heheszki #wykopobrazapapieza #2137
x1280 - Znalezione na fejsie. Nie płacę za onkologa XD
#heheszki #wykopobrazapapieza...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....A
H.....A
konto usunięte 05.06.2016, 17:08:12
  • 3
@x1280: co nie płacisz

  • Odpowiedz
M.....k
konto usunięte 05.06.2016, 17:18:39
  • 4
@x1280: Ciekawe ile z tych gimbów tak naprawdę szkaluje i kiśnie na filmiku xD
  • Odpowiedz
Eskimoska
Eskimoska
05.06.2016, 18:22:57
  • 671
Jak Staś żegnał się z Nel?


XDDDD
#suchar #heheszki #pasjonaciubogiegozartu
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzesidzida
Trzesidzida
05.06.2016, 18:26:55
  • 215
@Eskimoska: a jak się witała Nel ze Stasiem?

  • Odpowiedz
kamil1337
kamil1337
kamil1337
05.06.2016, 19:21:23
  • 91
@Eskimoska: A jak nazywa się syn Nel?

  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
29.05.2016, 06:54:14
  • 61
#anonimowemirkowyznania
Też tak macie, że podczas ładnej pogody depresja Wam się pogłębia?
Cały świat cieszy się, bawi się, wszyscy mają jakieś zajęcie, jeżdżą na wakacje czy zwyczajnie idą z kimś na spacer czy kawę. A człowiek siedzi sam i to wszystko obserwuje, tracąc resztki sił i motywacji, by w ogóle wyjść z domu. Bo widzi, jak bardzo odstaje od całej reszty, nie potrafi się cieszyć tak jak oni, jest sam jak
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Też tak macie, że podczas ładnej po...

źródło: comment_NdCdFmd4MHAV2iJPo0eV2kfZZzZmgoSf.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

motokate
motokate
motokate
29.05.2016, 07:59:50
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, bo jestem introwertykiem i lubię spędzać czas sama. Wręcz mi tego brakuje. Zawsze mam coś ciekawego do zrobienia lub przeczytania, a ludzie głównie zużywają moją energię. Zawsze tylko robi się gorzej pod koniec lata, bo to zwykle powrót do pracy po urlopie i świadomość, że wkrótce znów będzie ciemno i zimno.
  • Odpowiedz
sen_olimpii
sen_olimpii
29.05.2016, 08:33:48
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tak miałam przez cale życie, potem przez 2-3 lata było dobrze, zawsze miałam co robic i polubiłam lato. W tym sezonie wszystko wróciło, poczatek lata zbiegł sie z ciezkim rzutem #depresja i nie moge patrzec na słońce. Siedze przy zasunietych roletach i czekam az sie sciemni.
  • Odpowiedz
mar0uk
mar0uk
05.06.2016, 11:16:49
  • 189
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tehSpirit
tehSpirit
05.06.2016, 11:21:10
  • 5
@mar0uk: #bardzoladnapani
  • Odpowiedz
superloginbulwo
superloginbulwo
05.06.2016, 14:47:10
  • 2
@mar0uk: a zawsze twierdziłam, że ludzie 10/10 nie istnieją ( ͡° ʖ̯ ͡°) albo w sumie (。◕‿‿◕。)

a jednak weszłam na jej insta i -1 za włosy huehuee szukam dalej
  • Odpowiedz
M.....a
M.....a
konto usunięte 04.06.2016, 13:22:14
  • 871
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ekstraklasa #mecz #pilkanozna #feels
M.....a - ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ekstraklasa #mecz #pilkanozna #feels

źródło: comment_YWHLFl80HN1fbk0oTmf0AGzeny8XsKov.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4.....n
4.....n
konto usunięte 04.06.2016, 14:15:42
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LudzkieScierwo
LudzkieScierwo
04.06.2016, 16:27:57
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kuba1992wwa
kuba1992wwa
04.06.2016, 07:10:36 via Android
  • 209
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....a
K.....a
konto usunięte 04.06.2016, 07:54:17
  • 34
@SH91: usuń konto
  • Odpowiedz
brass
brass
04.06.2016, 09:12:56
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
N.....s
N.....s
konto usunięte 04.06.2016, 07:45:08 via Android
  • 2151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....3
m.....3
konto usunięte 04.06.2016, 07:47:55
  • 576
@Nomadus: O ja p------e xD Sebusek Chytrusek xD
  • Odpowiedz
Neworeah
Neworeah
04.06.2016, 08:02:04 via Android
  • 731
@Nomadus W końcu osiedlowy monitoring się przydał. Już nigdy nie będę się śmiała z tych babć.
  • Odpowiedz
Bialy_Mis
Bialy_Mis
03.06.2016, 17:43:35
  • 9
Dla mnie jednej z najprawilniejszych czarnuszych rapsów - taki pro8l3m
Album dropping 7/8/16.
#muzyka #czarnuszyrap #rap #rapsy
Bialy_Mis - Dla mnie jednej z najprawilniejszych czarnuszych rapsów - taki pro8l3m 
...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....k
s.....k
konto usunięte 03.06.2016, 20:33:11
  • 1
@Bialy_Mis: dla mnie nie, zbyt komercyjne, a więc, nie wiem jak to określić, nudne?
  • Odpowiedz
Bialy_Mis
Bialy_Mis
Autor
03.06.2016, 20:43:28
  • 2
@szancik: No cóż, każdy ma swoje zdanie - i szanuje je.

  • Odpowiedz
centryfuga
centryfuga
02.06.2016, 12:04:11
  • 3067
#cenzoduda #heheszki #humorobrazkowy #niewiemczybyloaledobre
centryfuga - #cenzoduda #heheszki #humorobrazkowy #niewiemczybyloaledobre

źródło: comment_ppIS9WuwpHtDFobzZUxf50zZagCm4KvS.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jozik
jozik
02.06.2016, 12:30:11
  • 556
jozik

źródło: comment_yE8A9JGown1KIEG3fxrLuXSBZtlDYdbj.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Ghost94
Ghost94
02.06.2016, 13:28:46
  • 401
@centryfuga:
Ghost94 - @centryfuga:

źródło: comment_3tc5niof1AL9fftBlYAVyac2BGlybsDN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
l.....k
l.....k
konto usunięte 02.06.2016, 01:05:59
  • 2611
Dni coraz dłuższe, spódniczki coraz krótsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....h
T.....h
konto usunięte 02.06.2016, 01:06:30
  • 351
@lubiesernik: Boner coraz większy
  • Odpowiedz
Bisiek
Bisiek
Bisiek
02.06.2016, 07:55:58
  • 99
@Jak_Pawel_Dlugi: Nie są, do przesilenia letniego jeszcze prawie trzy tygodnie.
  • Odpowiedz
Qiudo
Qiudo
02.06.2016, 04:50:31
  • 591
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #rap
Qiudo - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #rap

źródło: comment_fqGBphaUhHFNAUxJbsCCYtShKc35Vx4a.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WezelGordyjski
WezelGordyjski
02.06.2016, 04:58:20
  • 208
@Qiudo: Bezrobotnych 30 letnich raperów w bluzach za 800 zł szanuję najbardziej ;)
  • Odpowiedz
kolnay1
kolnay1
02.06.2016, 05:46:54
  • 40
@Qiudo: Co jeżeli mam zły dzień z tego powodu, że znowu nie udało mi się zostać raperem?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 31
  • Strona 4 z 31
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.11.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.11.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking