Wpis z mikrobloga

@ThisIsBortas: z jednej strony - odwieczna pompa, za choćby ten kawałek i całokształt
z drugiej strony - szacun, gość od kiedy go znam #!$%@?ł o rapie, zachowywał się jak raper (wychodziło mu co prawda - jak debil, ale ok) no i dopiął swego, został raperem, znają go pewnie warszawscy gimnazjaliści i nie mam pojęcia, czy się z tego utrzymuje
śledząc jego FB czytałem coś o jakiś wojnach/konfliktach między lokalnymi raperami, coś
@Qiudo U mnie w gimbazie byl taki koles skejcik co to nawet teledysk na boisku nagrywal. Stare BMW gangsta rap.Nawet chyba w teledysku bylem bo tez na skejta chodzilem wtedy :D Pozniej chyba zalapal sie do radia jako prowadzacy.
@sdt: On nie był jakimś bananem? Bo bawi się w takich kręgach i tak się zachowuje. Teraz robi jakieś kollabo z ciapakiem (w sumie ma normalne poglądy na to co się #!$%@?) aka Malik Montana (ten po prawej na focie od ciebie) i dosyć znanym raperem Niemiec (mix Polaka i kogoś jeszcze - nawija też po polsku) Sentino (ten nad nim na zdjęciu). Tylko kawałek poniżej to imo beka opór bo
XpedobearX - @sdt: On nie był jakimś bananem? Bo bawi się w takich kręgach i tak się ...