#rozdajo, którego dawno nie było. Do wygrania karta podarunkowa Allegro o wartości 100 zł!
Wysokość stóp procentowych to temat chętnie podejmowany przez ekspertów, a że na wykopie siedzimy wyłącznie w eksperckim gronie, to spróbujmy przewidzieć: jaka będzie wysokość stopy referencyjnej NBP na koniec 2025 roku? Obecnie jest to 5%.
W rozdajo biorą udział osoby, które odpowiedzą na to pytanie w komentarzu oraz zostawią plusika. Oprócz 100 zł w naszym rozdajo możecie
Polacy zmęczeni ekologią? Nowe badanie EKObarometr pokazuje, że ekologiczny entuzjazm Polaków mocno przygasł. Rośnie obojętność, spada wiedza, a działania aktywistów często przynoszą odwrotny skutek. Czy to koniec "zielonego" trendu w Polsce?
U mnie na osiedlu to już nawet ludzie nie segregują śmieci, każdy w-------a wszystko na opak do losowego kontenera. Z pojemników na papier jest taki fetor, że śmierdzi na 10 metrów.
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: masakra, to pewnie jeszcze bardziej pogłębiło dołek psychiczny bo organizm nie produkował swojego teścia. Finalnie coś się odblokowalo? Robiłeś badania?
W odpowiedzi na problem kąpieli w niebezpiecznych akwenach policjanci i strażnicy miejscy ze Świętochłowic rozpoczęli wyjątkową akcję edukacyjną pod hasłem Bilet na basen zamiast mandatu. W roli głównej? Bilety wstępu na basen zamiast kar finansowych.
Fiskus zaczyna sprawdzać nie tylko sprzedających, ale także kupujących na popularnych platformach e-commerce. Pani kupiła używaną frytownicę za 1400zł i dostała wezwanie do zapłaty podatku (PCC-3).
#atencyjnyrozowypasek Kończę dzisiaj 35 lat i to był najlepszy rok mojego życia. Przez ten rok spadłam ze stukilowej wagi do 78kg. Nie istnieją stare zdjęcia dla porównania, bo kiedyś nie dałabym sobie zrobić fotki całego ciała - tak koszmarnie wstydziłam się swojego wyglądu. Na siłownię chodzę 4 razy w tygodniu (2xzumba i 2x trening siłowy). Obecnie wysiłek jest przyjemnością i satysfakcją, a poprawienie sylwetki stało się sprawą dodatkową - nie
Przypominam, że lekiem na całe męskie zło, jakie towarzyszy mężczyznom to unormowanie poziomu swojego testosteronu. Jeśli nie praktykujesz aktywności fizycznej, jesz przetworzone żarcie, zalewasz się cukrami prostymi, mało śpisz i dodatkowo się onanizujesz, to testosteron masz pewnie w okolicach typowego 80latka. I odczuwasz to dzień za dzień, stąd słaby humor czy niska samoocena. Testosteron to substancja na której zbudowana jest każda wielka cywilizacja. Jej głowa - mężczyzna, dzięki odpowiedniemu wskaźnikowi testosteronu nie
Mireczki zrobiłem sobie badania krwii - bo do roku czuję znacznie większe zmęczenie. Wcześniej już robiłem badania ale inne. Tym razem przyszła pora między inni na testosteron. No i chat gpt twierdzi że ogólnie jest nisko. Mam 37 lat libido ok. Myślicie że warto iść z tym do lekarza ? Pozatym wyniki są ok. Cukier, tarczyca morfologia cholesterol witaminy B12 Do żelazo magnez potas - wszystko ok. Nie pije , sportu mało,
@steppenwolf12: polscy lekarze to nawet jak masz poniżej normy to nie przepiszą, bo te matoły boją się i nie potrafią prowadzić terapii testosteronem. Trzeba albo samemu (jak wszystko w PL) nauczyć się co ile i jakie badania kontrolować, albo znaleźć lekarza online który będzie nas prowadzić.
@Obserwator47: po pasywno agresywnym stylu pisania i zerową umiejętnością radzenia sobie z problemami (nie, "laska" ich nie rozwiąże) życzę ci żebyś jeszcze długo nikogo nie znalazł.
@doghunt: dla polaka lista wymagań z kosmosu, dla latynoskiego fifka gołodupca z 50IQ "charm" od pierwszej minuty. Ten kraj jest skazany na niezbyt. Pamiętajcie tylko, żeby nie być kukoldami i nie pomagać takim biedaczkom w RL.
wkurza mnie że baby są na ogół takie cnotliwe i zmanierowane np widzę fajną babę w autobusie siedzi i nic nie robi a i tak musi dojechać z punktu a do b więc mogłaby dać powąchać dupę w tym czasie w sumie co by ją zbawiło
@_____________________ Ja dzisiaj jadłem szaszłyki z cukini i sera halloumi podsmażone na patelni. Do tego lekka sałatka z oliwkami. W taki upał zupełnie nie wchodzi mi mięso.
Liderzy Rodaków Kamratów Wojciech O. oraz Marcin O. zostali skierowani na przymusowe badania psychiatryczne, poinformował oficjalny profil ruchu za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Wysokość stóp procentowych to temat chętnie podejmowany przez ekspertów, a że na wykopie siedzimy wyłącznie w eksperckim gronie, to spróbujmy przewidzieć: jaka będzie wysokość stopy referencyjnej NBP na koniec 2025 roku? Obecnie jest to 5%.
W rozdajo biorą udział osoby, które odpowiedzą na to pytanie w komentarzu oraz zostawią plusika. Oprócz 100 zł w naszym rozdajo możecie
źródło: wykop rozdajo 100 zl
Pobierz