Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20441
  • Znaleziska 1239
  • Mikroblog 19202
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 45
  • Dodane (22)
  • Komentowane (470)
  • Plusowane (18710)
Mew151
Mew151
wczoraj, 14:39:25
  • 116
sygnalista w prokuraturze mówi(słusznie), że bez pełnomocnika nie będzie odpowiadał na pytania, a PREMIER kraju od razu wywiera presję i dyskredytuje go na twitterku xd abstrahując czy Jędrzejewski kłamie/manipuluje/ma swoje za uszami czy mówi prawdę - gdzie my k---a żyjemy?
#konowalposting #lekarz100k #stanowski #kanalzero #patologiazmiasta #bekazprawakow #polska #neuropa #polityka
Mew151 - sygnalista w prokuraturze mówi(słusznie), że bez pełnomocnika nie będzie odp...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
wczoraj, 14:40:26 via Android
  • 58
@Mew151

A później ktoś się dziwi, że ludzie boją się zgłaszać nieprawidłowości i wolą zrobić inbe w mediach.
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
wczoraj, 14:42:57 via Wykop
  • 189
sygnalista w prokuraturze mówi(słusznie), że bez pełnomocnika nie będzie odpowiadał na pytania


@Mew151: sygnalista co przez rok nie potrafił sprawy zglosic do prokuratury gdzie podobno ludzie umierali xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
iknife
iknife
wczoraj, 15:36:13
  • 732
Kto pamięta kota Zonka z idź na całość. Właśnie kupiłem za 30zl na pchlim targu. Po co? Nie wiem #idznacalosc #heheszki
iknife - Kto pamięta kota Zonka z idź na całość. Właśnie kupiłem za 30zl na pchlim ta...

źródło: 218517

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iknife
iknife
Autor
wczoraj, 15:39:52 via Android
  • 478
@PremeditatioMalorum: tak wygląda nago
iknife - @PremeditatioMalorum: tak wygląda nago

źródło: 218518

Pobierz
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
wczoraj, 15:50:48 via Wykop
  • 489
@iknife: XD
ZakladGospodarkiOdpadami - @iknife: XD

źródło: 1000030785

Pobierz
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
wczoraj, 08:57:19
  • 1977
Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
- Około 10 lat.
- Aż tyle?!
- Wie Pani, to jest całkiem duża firma.

#tesla #humor #lekarze100k #gielda #humorobrazkowy
anonimowy_programista - Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
- Ok...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inflacja_biedaku
inflacja_biedaku
inflacja_biedaku
wczoraj, 14:44:17 via Wykop
  • 73
@anonimowy_programista: fejk, lekarz nigdy się nie przyzna, że dużo zarabia, będzie wręcz płakał jakie to niskie stawki są dla lekarzy rezydentów.
  • Odpowiedz
Korax
Korax
Korax
20 godz. i 31 min temu via Android
  • 35
@inflacja_biedaku: Najlepszy przykład tego że są mądrzejsi od programistów.
  • Odpowiedz
somskia
somskia
20.06.2026, 16:52:25
  • 66
Fajna dziewczyna o imieniu DEJ #gownowpis #kitku #koteczkizprzypadku
somskia - Fajna dziewczyna o imieniu DEJ #gownowpis #kitku #koteczkizprzypadku

źródło: IMG_7840

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
20.06.2026, 16:54:37 via Wykop
  • 4
@somskia: Hejka Dej
fajna taka smukła
z fartem
  • Odpowiedz
Aranos
Aranos
20.06.2026, 18:46:25 via Wykop
  • 1
@somskia: Bałkany?
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
20.06.2026, 13:34:02
  • 30
#przegryw

Sprawdzacie reakcję (?)
Mechamaru - #przegryw 

Sprawdzacie reakcję (?)

źródło: 1000245526

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
20.06.2026, 13:34:29 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: cały czas
  • Odpowiedz
KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
20.06.2026, 13:36:37 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: Prawiczek tam był widzę
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
20.06.2026, 16:16:06
  • 189
Bananada

źródło: IMG_6220

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bananada
Bananada
Autor
20.06.2026, 16:16:39 via Wykop
  • 70
@Bananada:
Bananada - @Bananada:

źródło: IMG_6219

Pobierz
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
20.06.2026, 17:03:59 via Wykop
  • 24
@Bananada: helikopter helikopter!
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
19.06.2026, 05:09:08
  • 2317
#dziendobry #transport #lekarz
PIAN--A_A--KTYWNA - #dziendobry #transport #lekarz

źródło: 1781845705366

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salomonthekrol
Salomonthekrol
19.06.2026, 05:16:11 via Wykop
  • 1289
@PIAN--A_A--KTYWNA: operacja sie udała pacjent nie przeżył. Ja lecę bo mam dyżur w prywatnej placówce...
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
19.06.2026, 06:10:22 via iOS
  • 890
operacja sie udała pacjent nie przeżył.


@Salomonthekrol: uj z tym, błąd w sztuce lekarskiej.

Ludzie na wykładaniu towaru w sklepie ponoszą większe konsekwencje za uszkodzony towar niż kasta za zdrowie i życie ludzkie.
  • Odpowiedz
Odcien_Trawiastego
Odcien_Trawiastego
19.06.2026, 07:00:07
  • 20
Idiom na dziś:

spill the tea

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odcien_Trawiastego
Odcien_Trawiastego
Autor
19.06.2026, 07:00:07 via idiomacademy v3
  • 2
  • Odpowiedz
Odcien_Trawiastego
Odcien_Trawiastego
18.06.2026, 07:00:07
  • 19
Idiom na dziś:

let the cat out of the bag

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odcien_Trawiastego
Odcien_Trawiastego
Autor
18.06.2026, 07:00:07 via idiomacademy v3
  • 1
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
18.06.2026, 06:17:35
  • 473
HAHAH PUDŁO! 😆
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - HAHAH PUDŁO! 😆
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat ...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
18.06.2026, 06:23:03 via Wykop
  • 527
@Mikuuuus: ale te ruskie mordy muszą być zdziwione, że spadają na nich jakieś pierdzące samolociki a ich potężna armia nie potrafi tego zestrzelić.
  • Odpowiedz
jast
jast
18.06.2026, 06:40:04 via Android
  • 511
@Pawel993: moskal kocha siłę, każdą siłę. Jak dostanie w mordę to smarka na czerwono i wyje ale jednocześnie zachwyca się, tak jak normalny człowiek zachwyca się dziełem sztuki. To jest ta tzw. tajemnica duszy rosyjskiej.
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
16.06.2026, 05:59:34
  • 484
MLeko29

źródło: 1000069878

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orkako
orkako
16.06.2026, 06:16:57 via Wykop
  • 48
@MLeko29: i jeszcze jerzyki mają tam swoje kolonie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Latarnik_z_Carlin
Latarnik_z_Carlin
16.06.2026, 06:26:36 via Wykop
  • 15
@MLeko29: właśnie zawsze się zastanawiałem jak to wygląda tam na końcu
  • Odpowiedz
banzi
banzi
12.06.2026, 04:19:16
  • 1817
I to jest piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
banzi - I to jest piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

popeye8520
popeye8520
12.06.2026, 04:27:18 via Wykop
  • 1200

Komentarz usunięty przez moderatora

jast
jast
12.06.2026, 04:40:53 via Android
  • 976
@banzi: może Kuba im coś odda?
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
11.06.2026, 12:10:52
  • 631
#konfitura #samochodoza
wezsepigulke - #konfitura #samochodoza

źródło: 1000036730

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robertuss
Robertuss
11.06.2026, 12:20:39 via Wykop
  • 430
@wezsepigulke: Przecież oni tylko na chwilę :)
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
Autor
11.06.2026, 12:54:00 via Android
  • 204
@Robertuss: niech samobieżny jedzie być kaleką gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
06.06.2026, 04:06:03
  • 557
morgiel

źródło: 710827349_36020100354300852_7470633941675837256_n

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ROMAN3D
ROMAN3D
06.06.2026, 05:44:54 via Wykop
  • 82
@morgiel: jeszcze trochę robotyka się rozwinie i zabawki zrobią też rzeczy domowe
  • Odpowiedz
bor123
bor123
06.06.2026, 06:29:25 via Wykop
  • 111
@vVXVv: jak pokazać ze jesteś kobietą, nie mówiąc że jesteś kobietą xD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 03:55:21
  • 1356
Mega_Smieszek

źródło: 1000016623

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
06.06.2026, 05:38:06 via Wypiek
  • 691
@Mega_Smieszek przeciętny kierowca tego nie zrozumie. Dla niego D-40 to znak że śmiesznymi obrazkami, za którym można lecieć 100 km/h
  • Odpowiedz
Jachoslaw
Jachoslaw
Jachoslaw
06.06.2026, 06:01:26 via Wykop
  • 246
@Mega_Smieszek: projekt organizacji ruchu zrobiony i zatwierdzony na odwal się, bez inwentaryzacji. Kiedyś dojdzie do wypadku, to bagiety zawsze sprawdzają organizację ruchu
  • Odpowiedz
bellacavem
bellacavem
bellacavem
05.06.2026, 13:11:09
  • 17
#kononowicz
Co tam iras porabia ? #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Co tam iras porabia ? #patostreamy

źródło: 1000043942

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
05.06.2026, 13:13:20 via Wykop
  • 7
@bellacavem: konkurencja dla losgusia
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
05.06.2026, 14:09:46 via Wykop
  • 4
@bellacavem: Jego nawet na napoje z kaucją nie stać. Pije wodę prosto z muszli na Orlenie
  • Odpowiedz
washington
washington
05.06.2026, 08:55:32
  • 503
#wojna #ukraina #rosja
dzisiaj bedzie duzy ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
washington - #wojna #ukraina #rosja 
dzisiaj bedzie duzy ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #po...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
05.06.2026, 08:57:53 via Wykop
  • 377
@washington: Jak sentat to klepnie to dopiero bedzie wycie. a jest troche senatorów na wylocie co moga sie mscic na Trumpie za brak poparcia politycznego plus jest sporo republikanów któzy są antyrosyjscy i mogą się wyłamać.
  • Odpowiedz
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
05.06.2026, 09:21:18 via Wykop
  • 123
@kam3o: Pewnie Rosja za mocno Iranowi pomogła.
  • Odpowiedz
simplequestion
simplequestion
26.05.2026, 19:50:06
  • 4
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gremlin_
gremlin_
gremlin_
27.05.2026, 20:22:53 via Wykop
  • 0
@simplequestion: aIe te stopy to ma chyba rozmiar 48
  • Odpowiedz
futanari
futanari
28.05.2026, 17:24:05
  • 28
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
28.05.2026, 17:29:11 via Wykop
  • 5
@futanari: wole mlodsze
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
28.05.2026, 19:16:17 via Android
  • 2
@futanari: kiedy ciocia pyta w windzie czy ma ładne buty
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 09:11:03
  • 95
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yahoomlody
yahoomlody
29.05.2026, 11:13:51 via Wykop
  • 23
@splinter96: mmmm kohanie prosze zaczekaj ze swoim dziewictwem na mnje hce pszerwac twojom blone i razem nie bendziemy prawiczkami prosze mam 38 lat i czekam na tom jedynom pozdrawiam dariusz legnica
  • Odpowiedz
PanPanadol
PanPanadol
29.05.2026, 15:13:37 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 936
  • Strona 1 z 936
  • >

Adam

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking