Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wight

Wight

Dołączył 16 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16878
  • Znaleziska 3696
  • Mikroblog 13182
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 173
Wight
Wight 30.08.2016, 10:01:55
  • 5
Tak mi się przypomniało.
#heheszki #byloaledobre
Wight - Tak mi się przypomniało.
#heheszki #byloaledobre

źródło: comment_5AIvbHeuoawoG2IM7jR6GANJ8vVq3nh9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 17.06.2016, 09:44:11
  • 16
Tak mi się przypomniało wyszukałem i skisłem.

#heheszki #byloaledobre #humorobrazkowy
Wight - Tak mi się przypomniało wyszukałem i skisłem.

#heheszki #byloaledobre #hum...

źródło: comment_hs6emjjIAIEwL8KpIlTB68iq1srnddlw.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ludzik
ludzik
17.06.2016, 09:47:54
  • 0
@Wight: #slonskogodka
  • Odpowiedz
Wight
Wight 13.05.2016, 14:27:03
  • 18
Ale skisłem.
#heheszki #stulejacontent #niebieskiepaski #twongf #rakcontent #fb #niewiemczybyloaledobre #podrywajzwykopem
Wight - Ale skisłem.
#heheszki #stulejacontent #niebieskiepaski #twongf #rakcontent ...

źródło: comment_f5qUYsKZsErWvZy2Oppy28NKUsHqUIyN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 28.04.2016, 00:01:06
  • 2
Czy karły posiadają zdolność infrawizji?

#pdk #kociochpyta #heheszki #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx
28.04.2016, 00:01:28 via Android
  • 3
@Wight: tak, to zdolnosc rasowa
  • Odpowiedz
C.....r
C.....r
konto usunięte 28.04.2016, 00:02:23
  • 3
@Wight: Pozdo dla tych co pamiętają.
  • Odpowiedz
Wight
Wight 27.04.2016, 15:06:35
  • 1
Rak instant: https://www.youtube.com/watch?v=YOQNMsGDe0I

#rakcontent #radiomaryja #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 24.04.2016, 21:37:37
  • 8
#zabawa #niewiemczybylo #heheszki

Prawie jak zabawa w piegi.
Wight - #zabawa #niewiemczybylo #heheszki

Prawie jak zabawa w piegi.

źródło: comment_X6KL0BobrcFiHUew9Lv2qOG3oYapnPWL.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakosdajerade
jakosdajerade
24.04.2016, 21:40:44
  • 3
@Wight: piękne to jest. Wzruszeń nie było końca
  • Odpowiedz
Wight
Wight 16.04.2016, 10:36:34 via Android
  • 26

#pdk #heheszki #gimbynieznajo
Wight - !Muka!
#pdk #heheszki #gimbynieznajo

źródło: comment_Tn1Ik7J6CMXFHjmBs1xu7IobRwL3Zn37.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jewpacabraa
Jewpacabraa
16.04.2016, 10:38:34
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wight
Wight
Autor
16.04.2016, 11:42:20
  • 1
@ZiumZium: I potem już można było spokojnie walnąć komuś mięśniaka w ramię. Byle nie w szczepionkę.
  • Odpowiedz
Wight
Wight 07.04.2016, 18:28:11
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rolfik_r1
rolfik_r1
07.04.2016, 18:29:34 via iOS
  • 2
@Wight: no, #nocnazmiana #wchuj
  • Odpowiedz
Wight
Wight
Autor
07.04.2016, 18:32:04
  • 0
@rolfik_r1: No u mnie nocna się zaczyna wcześniej nie o 22 a i tak siedzę do rana :). A nie chciałem czekać z historią do nocy.
  • Odpowiedz
Wight
Wight 23.03.2016, 19:02:01
  • 2
Witam Mireczki dobry wieczór. Zaczynam właśnie nocną zmianę więc będę z Wami do samego rana :).

#dobrywieczor #nocnazmiana #pracbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 19.03.2016, 03:08:25
  • 2
No mireczki z #nocnazmiana przyznać się kto teraz w #pracbaza siedzi?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gibky
Gibky
19.03.2016, 03:15:54
  • 1
@Wight: Ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jurianoff
jurianoff
19.03.2016, 03:50:43
  • 0
jeszcze tylko 2h i kolejna walka o przestawienie sie na dzienny tryb życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wight
Wight 13.03.2016, 19:04:32
  • 6
Mireczki drogie czego byłem dzisiaj świadkiem to ja nawet nie...
Oczy od cebuli pieką mnie do tej pory a od zdarzenia minęło jakieś 4 godziny.

Pojechałem zatankować.
Kojarzycie na stacjach wiadra z wodą i płynem żeby sobie szyby przetrzeć.
Jakiś różowy pasek urządził sobie tą wodą myjnie samochodową. Laska myła całą furę i wycierała ręcznikami papierowymi ze stacji.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....r
l.....r
konto usunięte 13.03.2016, 19:25:07
  • 1
@Wight: Ja nawet nie dotykam tych wiader z wodą, bo są najczęściej pełne piachu i innego syfu. Więcej szkody tym sobie zrobisz niż wrzucając 5 zł na bezdotykowej i przelatując szybko po aucie.
  • Odpowiedz
kuraku
kuraku
13.03.2016, 19:58:19
  • 2
@lukmarr: może się boi bezdotykowych? :P
Mój różowy się kiedyś bał.
  • Odpowiedz
Wight
Wight 12.03.2016, 16:05:17 via Android
  • 6
Watrobka z cebula w pracy to jest to. Wspolczuje wspolpracownikom.
#obiad #pracbaza
Wight - Watrobka z cebula w pracy to jest to. Wspolczuje wspolpracownikom.
#obiad #pr...

źródło: comment_jTkjJkkF8LD7p9LYH6m6Nb0fMe77gEVT.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieszkopol
Mieszkopol
12.03.2016, 16:06:34
  • 2
@Wight: ty chory p-----e
  • Odpowiedz
Wight
Wight
Autor
12.03.2016, 16:15:18
  • 2
@KingKenny: Bo mocno pachniało. A ludzi dzielimy na tych co lubią wątróbkę i mogą nabrać smaku i takich co nienawidzą i mogą chcieć wymiotować :).
  • Odpowiedz
Wight
Wight 19.02.2016, 09:59:56
  • 6
W TV leciało jakieś badziewie. Babka była podobna do mamy Spejsona z blok ekipy. Na fotce gorzej widać ale jak ją pokazywali tak centralnie to wypisz wymaluj.

#heheszki #blokekipa #spejson #sobowtor
Wight - W TV leciało jakieś badziewie. Babka była podobna do mamy Spejsona z blok eki...

źródło: comment_306YkDdCph3OLCp3QXdYj52WlMaoKA7Z.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....i
P.....i
konto usunięte 19.02.2016, 10:18:57
  • 10
@Wight: Księga ulicy mówi jasno... "Kto czyjąś matkę porównuje, ten na lute w ryj zasługuje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
s.....a
s.....a
konto usunięte 19.02.2016, 10:54:16
  • 1
@Wight: Aa co tu sie odpiełdala? I juz dzwonię na Stłaż Miejską!
s.....a - @Wight: Aa co tu sie odpiełdala? I juz dzwonię na Stłaż Miejską!

źródło: comment_j8U0clqU9cu4Ecd8VpAYad7YHtVM2vtK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wight
Wight 18.02.2016, 11:37:59
  • 1
Co to mirko to ja nawet nie

#heheszki
Wight - Co to mirko to ja nawet nie

#heheszki

źródło: comment_Kz3mUoaog6VIzvzRHMLQK3deGokTvLqg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 14.02.2016, 19:08:42 via Android
  • 3
Nawet dzieci sasiadow walentynki dostaja. A wy co dalej sami.

Robione kartoflem.

#tfwngf #walentynki
Wight - Nawet dzieci sasiadow walentynki dostaja. A wy co dalej sami.

Robione kartof...

źródło: comment_mQf6166sHNe0T0aCF74hSvtWSjKupufo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 14.02.2016, 10:56:34
  • 3
Dostaję o godzinie 3:30 w nocy smsa, który mnie obudził. Sprawdzam ki ch... wodę mąci.
Numer nie znany sms o treści:
- Proponuje 100.

Olalem poszedłem spać dalej. Rano wstaję przypomniał mi się ten sms to piszę do człowieka:
- A za co ta 100 miałby być? (Domyśliłem się, że za jakiś szajs wystawiony na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight
Autor
14.02.2016, 11:48:18
  • 0
@soft1house: I tak by tego nie przeczytali. Oni sprawdzają cenę i obrazki.
  • Odpowiedz
s.....e
s.....e
konto usunięte 14.02.2016, 11:52:53
  • 0
@Wight: hehe nie mogę zaprzeczyć.
  • Odpowiedz
Wight
Wight 04.02.2016, 23:18:12
  • 10
Mireczki czy tylko ja jestem tak kopnięty, że robiąc w #pracbaza prezentację co jakiś czas wrzucam w slajdy #dziwnypanzestocku.
W sumie nawet fajnie się komponuje gdy potrzeba starszego człowieka.

#smieszekpozakontrolo
Wight - Mireczki czy tylko ja jestem tak kopnięty, że robiąc w #pracbaza prezentację ...

źródło: comment_vh7ALFEwAfRigSucgdU1zKPiRdjqfbJp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 04.02.2016, 23:12:23
  • 4
#rozdajo #gry

Shards of War kod z CD-Action

Łapta Mireczki mi nie potrzebne może komuś się przyda.
Tylko przyznać się kto zgarnął.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 02.02.2016, 15:52:51
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i.....d
i.....d
konto usunięte 02.02.2016, 16:00:10
  • 2
@Wight:
i.....d - @Wight:

źródło: comment_AR3nawGL0T2cR0GlxeFXZ7RF4n3MeNsK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Drake1
Drake1
02.02.2016, 16:21:05
  • 4
@Wight: A jakim trzeba być patusem żeby wrzucać-powielać w necie zdięcia fekaliów i obsranych sedesów, miej ty godność człowieka (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
Wight
Wight 28.01.2016, 00:54:24
  • 1
https://www.youtube.com/watch?v=oACAno7h4FM

#heheszki #byloaledobre
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • Strona 20 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking