Zrobi ktoś tabelkę robotów sprzątających w Excel? Coś jak poniższa, tylko nie z jedną marką
Jest tego tyle, że nie chce mi się przebijać przez tony informacji, a chcę robota z obrotowymi podnoszonymi mopami, z myciem na gorąco, wysuwanymi ramionami, samoczyszczącego się i z lidarem poniżej 3k
@UnitrA: no to luz. Zwykła obiektywna obserwacja, która nie niesie żadnego ładunku emocjonalnego, więc nikogo nie obchodzi. Mój ulubiony content na mirko.
Z uwagi na to że przeprowadziłem się w miejsce bardzo mało zanieczyszczone światłem, chcę zacząć przygodę z obserwacją nieba. Od czego zacząć? Co kupić? pomożecie?
Tak z ciekawości, ile macie stopni w domu i jakie budownictwo? Zakładam że nie grzejecie jeszcze i nie macie otwartych okien U mnie bliźniak z 2017, mieszkanie na parterze, na zewnątrz 11stopni, w salonie wieje chłodem od płytek #pytanie #polskiedomy
@EkspertEkspertow nie wyprzedzają ziom, oni tak jadą Zresztą nawet gdyby wyprzedzali to powinni zjechać na prawy, zgodnie z przepisami i dla poprawy płynności ruchu
Jaki ekspres kolbowy mirki? Cena max 2,5k wolałbym tańszy, nie jestem jakimś koneserem, po prostu bardziej mi smakuje kawa z kolbowego niż z automatu #kawa #pytaniedoeksperta
@UnitrA: na początek polecam Gaggia Classic, a do tego młynek Eureka Mignon. Wiadomo, że w tej cenie nie ma PID, ale za to jest 58mm. Bardzo dobra rzecz na start z porządnym espresso. Używam takiego zestawu od 1,5 roku i ciągle cieszę się ze smacznej kawusi. W ekspresie zrobiłem mod sprężynki na 9 bar (łatwa robota, do ogarnięcia w 5 minut) oraz wymieniłem sitko na precyzyjne marki IMS.
#pytaniedoeksperta
Dlaczego jest rubryka wzrost, a nie ma jakże ważnej zmiennej, jaką jest waga? 😁