Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StulejamodeON

StulejamodeON

Dołączył 6 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1449
  • Znaleziska 268
  • Mikroblog 1181
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 94
  • Dodane (7)
  • Komentowane (40)
  • Plusowane (1134)
14latnawykopie
14latnawykopie
26.05.2026, 16:15:25
  • 786
🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku głównej wygranej oddaje *10%* 10 losowym wykopkom💶💶💶. To *ponad pół miliona złotych* dla każdego 🔥🔥🔥
Szybko bo macie jeszcze niecałe 2h się zapisać, zanim wagonik odjedzie, bo spóźniłem się z tym postem.
#rozdajo #konkurs
14latnawykopie - 🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku...

źródło: 1000010386

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwie-braterskie-postacie
Dwie-braterskie-postacie
26.05.2026, 16:41:34 via Wykop
  • 52
@14latnawykopie: Nie odliczyłeś złodziejskiego podatku podniesionego w tym roku przez uśmiechnięty rząd od wygranych.

https://www.money.pl/gospodarka/podatek-od-wygranych-w-gore-oto-szczegoly-7191928853957376a.html
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
26.05.2026, 17:20:56 via Wykop
  • 126
@14latnawykopie: zakreśliłem te same liczby
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
23.05.2026, 21:08:48
  • 198
I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na przejście całego #pct aka #pacificcresttrail ?
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na prz...

źródło: image_picker_C1E5488A-1E2D-48E2-A0A2-A6C8A9063D2B-10251-0000014449F68B70

Pobierz

jak oceniasz szanse Chłoporobotnik2137 na dokończenie całego szlaku pct?

  • To wieprzek, dojdzie na 100% 44.7% (366)
  • fizycznie da radę , ale kasa skończy się pierwsza 10.1% (83)
  • . Na razie kozaczy. Sierra go przeczołga 10.8% (88)
  • jeszcze 61 dni,panowie z ICE będą na niego czekać 10.3% (84)
  • jakie Pct? chłop w Choroszczy siedzi i wysyła foty 22.2% (182)
  • inna opcja - komentarz 1.8% (15)

Oddanych głosów: 818

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
23.05.2026, 21:11:46 via Wykop
  • 22
@ChlopoRobotnik2137: no jesteś żyw, bo już myślałem, że cię te węże tam dopadły
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
23.05.2026, 21:21:06 via Wypiek
  • 26
@Smarek37 dopiero dziś mam internet dobry od 3 dni
  • Odpowiedz
jenkins_slave
jenkins_slave
28.04.2026, 10:30:04
  • 380
#heheszki #rodzinaprzestepcza #rodzinazastepcza
jenkins_slave - #heheszki #rodzinaprzestepcza #rodzinazastepcza

źródło: 1000036877

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rad-X
Rad-X
28.04.2026, 10:35:02 via Wykop
  • 537
@jenkins_slave: zagrala calkiem przekonujaco świniaka
  • Odpowiedz
Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
28.04.2026, 10:37:24 via Wykop
  • 182
@jenkins_slave: trzeba przyznać, że wspaniale zagrała tego psa, zwłaszcza że była jeszcze dzieckiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
26.04.2026, 16:44:09
  • 985
Orędzie do narodu bedoesa xd:
https://streamable.com/xujsil?src=player-page-share
#latwogang
Mariuszzuk - Orędzie do narodu bedoesa xd:
https://streamable.com/xujsil?src=player-p...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaeres
kaeres
26.04.2026, 16:44:52 via Wykop
  • 373
@Mariuszzuk: top 10 momentow lajwa
  • Odpowiedz
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
26.04.2026, 16:45:20 via Wykop
  • 546
@Mariuszzuk: własnie na to czekała telewizja
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
09.04.2026, 09:28:24
  • 2487
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonszmorski2137
wonszmorski2137
wonszmorski2137
09.04.2026, 09:57:44 via Wykop
  • 478
@Common_Rail_1337: das gold XD
  • Odpowiedz
Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
09.04.2026, 10:08:11 via Wykop
  • 156
@Common_Rail_1337: Dobra przeróbka
  • Odpowiedz
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
30.03.2026, 08:26:36
  • 738
Zrobiłam dla mamy talerz trochę wielkanocny, nie jest idealny, ale przynajmniej kolorowy (。◕‿‿◕。)

Ile czasu mi to zajęło:
- jakieś 5 godzin robienia projektu i wydruków 3d do odciśnięcia (grafiki svg kupiłam na etsy)
- 2h lepienia i odciskania
- talerz poszedł do wypalenia, na jakieś 980 stopni (nie wiem dokładnie,
kanclerzkrolestwapaprotnikow - Zrobiłam dla mamy talerz trochę wielkanocny, nie jest ...

źródło: 1000004196

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kanclerz_krolestwa_paprotnikow
kanclerz_krolestwa_paprotnikow
Autor
30.03.2026, 08:30:59 via Wykop
  • 312
Lisek w przybliżeniu
kanclerzkrolestwapaprotnikow - Lisek w przybliżeniu

źródło: 1000004185

Pobierz
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
30.03.2026, 09:27:14 via Wykop
  • 260
@kanclerz_krolestwa_paprotnikow: fajen talesz pozdrawiam
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
19.03.2026, 09:26:14
  • 72
nowa zabawka, może trochę spoza mojej kolorystycznej strefy komfortu, ale na lato do sukienek będzie idealny (。◕‿‿◕。)

#kontrolanadgarstkow #zegarki
Cadfael - nowa zabawka, może trochę spoza mojej kolorystycznej strefy komfortu, ale n...

źródło: bd81f019-310c-4ddf-8168-faf9e87fedca

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczeIokinka
PaczeIokinka
19.03.2026, 09:37:20 via Wykop
  • 8
@Cadfael: proszę mnie nie colorshamingować
  • Odpowiedz
2Girls_1Cup
2Girls_1Cup
19.03.2026, 09:39:09 via Wykop
  • 17
@Cadfael: nie bylo bardziej damskich? xD.
  • Odpowiedz
psspspspsp
psspspspsp
19.03.2026, 15:44:50
  • 137
psspspspsp

źródło: HDwprV5aIAAfrzR

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arkan997
arkan997
19.03.2026, 15:58:00 via Wykop
  • 25
@psspspspsp: Podgrzewa wodę na herbatkę
arkan997 - @psspspspsp: Podgrzewa wodę na herbatkę

źródło: w4v68b1363l51

Pobierz
  • Odpowiedz
psspspspsp
psspspspsp
Autor
19.03.2026, 16:00:37 via Wykop
  • 14
@arkan997: @azunya @Teuvo zapraszam na herbatkaż
psspspspsp - @arkan997: @azunya @Teuvo zapraszam na herbatkaż

źródło: 6fdc3b7c6ec737f428552e64be5012eb

Pobierz
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
19.03.2026, 12:07:32
  • 204
#iran #usa #wojna
trzy polskie okręty podwodne klasy popiełuszko napędzane gazem głupkowym, perowskitami, wyposażone w najnowocześniejszy zderzak łągiewki i zbudowane w całości z grafenu płyną żeby odblokować cieśninę arbuz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage
19.03.2026, 12:12:52 via Wykop
  • 60
@xvlk: a uzbroili je w głowice betonowo-weglowe?
  • Odpowiedz
Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
19.03.2026, 12:35:05 via Wykop
  • 53
@xvlk: o tym się głośno nie mówi ale po to był ten przekop mierzei wiślanej połączonej z podziemnym systemem "Bobrza Żeremia" który umożliwia szybkie naprawy, stacjonowanie, oraz uzbrajanie w głowicę husarskie naszych rakiet balastowych typu
woda-ziemia-powietrze-ogień-kapitan planeta.
  • Odpowiedz
Cerber108
Cerber108
16.03.2026, 06:09:27
  • 101
454 + 1 = 455

Tytuł: Obłok Magellana
Autor: Stanisław Lem
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★★
Cerber108 - 454 + 1 = 455

Tytuł: Obłok Magellana
Autor: Stanisław Lem
Gatunek: fanta...

źródło: 1312684-352x500

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tdv26
tdv26
tdv26
16.03.2026, 06:20:20 via Wykop
  • 24
Ja to czytam, dziękuję Ci
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
16.03.2026, 07:01:40 via Android
  • 11
@Cerber108: nawet jak nie czyta teraz to przeczyta kiedyś, ja niemal zawsze po przeczytaniu czytam o książce stare opinie na bookmeterze jak są (przydałaby się jakaś wyszukiwarka wygodniejsza)
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
21.02.2026, 05:50:05
  • 433
#heheszki #humorobrazkowy #humor
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor

źródło: temp_file2683679644152610048

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HINI
HINI
HINI
21.02.2026, 07:42:51 via Android
  • 96
@Sonny86: tymczasem ty wchodzący do apteki po 90g zioła xd
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
21.02.2026, 08:44:18 via Wykop
  • 217
@Sonny86: pamiętam jak stałem w kolejce i byłem świadkiem rozmowy, gdzie stara baba najpierw zapytała o jakiś lek, na co pani farmaceutka odpowiedziała pytaniem, "a jakie leki pani teraz bierze?". Stara baba się odpaliła, "a co to panią obchodzi, niech pani nie będzie wścibska". To była p------a akcja xDDD
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
20.02.2026, 20:41:53
  • 122
Spotkamy sie w sadzie
wybryk_natury - Spotkamy sie w sadzie

źródło: IMG_2926

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanctioned_suicide
sanctioned_suicide
20.02.2026, 20:55:54 via Wykop
  • 13
@wybryk_natury: w takim to chętnie (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
20.02.2026, 21:09:15 via Wykop
  • 4
@wybryk_natury: z miłorzendu? Łał dzienki fajen ʕ ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
sergio_morello
sergio_morello
16.02.2026, 05:23:56
  • 191
#stolarstwo #handmade #homemade #kuchnia

Zrobiłem pierwsza w życiu deseczki do krojenia 😊
Niestety z materiał pokazał jakies niedoskonałości ale i tak jestem zadowolony że udało się zrobić bo daje mi to kopa do zrobienia następnych sztuk. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sergio_morello - #stolarstwo #handmade #homemade #kuchnia

Zrobiłem pierwsza w życiu ...

źródło: 1000020870

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
16.02.2026, 05:26:10 via Wykop
  • 360
@sergio_morello: po obiedzie można też zagrać w warcaby
  • Odpowiedz
zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
16.02.2026, 06:05:39 via Wykop
  • 119
@Chrystus: nie lakier tylko olej albo płynna parafina, no chyba że OP jest kozak i sobie deskę bejcą macza xD
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
15.02.2026, 19:46:37
  • 736
Wyciekło zdjęcie schodów, którymi Gollum zaprowadzi hobbitów do Sheloby. Ta solidna konstrukcja, w której czuć rękę pradawnych Valarów, stanowi spuściznę po złotej erze Numenoru
#wladcapierscieni #lotr
uncle_freddie - Wyciekło zdjęcie schodów, którymi Gollum zaprowadzi hobbitów do Shelo...

źródło: FF ft ch

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CichySzelestOka
CichySzelestOka
15.02.2026, 21:41:03 via Wypiek
  • 187
@uncle_freddie co wlaściwie sie ze schodami stało? Skończył je? Spadł? Projekt sie udał?
  • Odpowiedz
FejsFak
FejsFak
15.02.2026, 22:36:55 via Wykop
  • 53
@CichySzelestOka: dawno skończone, nie wiem czemu nikt tego nie wie
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 01.02.2026, 08:28:10
  • 2308
#memy
F....._ - #memy

źródło: memy_ze_lezysz__2025-10-02T100440.000Z

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
01.02.2026, 08:33:38 via Wykop
  • 506
@FrizPL_: i dopiero gdy dorośniesz zdajesz sobie sprawę, ile miejsc/budynków w Polsce to było kopiuj/wklej xD
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
01.02.2026, 09:23:12 via Wykop
  • 695
@FrizPL_: i dopiero gdy dorośniesz zdajesz sobie sprawę, ile miejsc/budynków w Polsce to było kopiuj/wklej xD


@game_changer: Ludzie używają tych samych, sprawdzonych rzeczy, np. drewniane domki w lesie z ażurowymi płytami do utwardzenia podjazdu, p--------e.
Gwarantuję, że tak jest tylko w Polsce XDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 57
  • Strona 1 z 57
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.08.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking