Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ryzcel

Ryzcel

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2441
  • Znaleziska 131
  • Mikroblog 2310
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 0
Ryzcel
Ryzcel 11.06.2026, 00:10:19
  • 7
#gielda Byle do 12go panowie byle do 12 potem wszystko sie naprawi zobaczycie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
11.06.2026, 03:57:50 via Wypiek
  • 5
@Ryzcel jeszcze będzie przepięknie, jeszce będzie normalnie
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD
10.06.2026, 23:02:09
  • 1
#gielda czy ktoś może podsumować dlaczego nie warto wchodzić na ipo spacex?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 23:02:49 via Wykop
  • 2
@FullXD: bo wykopków będzie d--a boleć że sobie zarobisz
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
10.06.2026, 22:41:43
  • 5
#gielda oskarek Aschenbrenner kupił chorą ilość nebiusa (7% całej firmy) a to -30% prawie poleciało. Też chyba krachu nie przewidział
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 23:02:25 via Wykop
  • 2
@thisguy1: tylko wiesz że on kupował po niecałe 200 więc dalej jest na + (zakładając że już nie sprzedał)
  • Odpowiedz
Wrrronika
Wrrronika
10.06.2026, 22:00:15
  • 13
Hej, 1 raz bawię się w h----d, ale chyba coś źle robię bo nie podświetla się nic na czerwono ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda #heheszki
Wrrronika - Hej, 1 raz bawię się w h----d, ale chyba coś źle robię bo nie podświetla ...

źródło: 1000088075

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 22:05:07 via Wykop
  • 19
@Wrrronika: nvidia po 205 na plusie kiedy kurs zamknal sie dzisiaj po 200
Ryzcel - @Wrrronika: nvidia po 205 na plusie kiedy kurs zamknal sie dzisiaj po 200

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 22:11:54 via Wykop
  • 14
@Wrrronika: ale rano było po 208
Ryzcel - @Wrrronika: ale rano było po 208

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 21:24:45
  • 5
#gielda Najwieksza beke to mam chyba z tych co tego smiecia kupowali
kumacie to wspolzalozyciel skazany za nielegalny przemyt kart nvidii do chin jakis filmik ogladalem i wsadzali je do rackow zmieniali dokumenty i w wozili przez japonie XD (to niedawno w 2026) ale to oczywiscie dopiero poczatek gory lodowej bo sama firma juz wczesniej zostala wywalona z nasdaqa i otrzymala kare za machlojki w ksiegach (2018), dostala kare za
Ryzcel - #gielda Najwieksza beke to mam chyba z tych co tego smiecia kupowali 
kumaci...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabia_ponimirski
hrabia_ponimirski
10.06.2026, 21:41:32 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: A kupujący MSTR to mądrzejsi są? Jakaś absurdalna teza o "zlewarowanym BTC" od gościa który przy dot-comach pompował sztucznie zyski i przychody i jakimś cudem uniknął więzienia?
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
11.06.2026, 03:56:04 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: nawet ticker mają trafny - śmieć
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 21:01:29
  • 2
#gielda Ale jak to w górę przecież mikron ma być przewartościowany 🤔🤔🤔
Ryzcel - #gielda Ale jak to w górę przecież mikron ma być przewartościowany 🤔🤔🤔

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziaaaaa
ziaaaaa
ziaaaaa
10.06.2026, 21:28:47 via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: Co to za agregat newsów?
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
10.06.2026, 21:31:52 via Wykop
  • 1
@ziaaaaa:https://finviz.com/stock?t=MU&p=d
  • Odpowiedz
jacas
jacas
10.06.2026, 20:35:05
  • 5
#gielda
jacas - #gielda

źródło: IMG_7842

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 20:52:11 via Wykop
  • 1
@jacas: Broadcom miss 0,35% na revenue teraz oracle miss na cloud hmm
Ryzcel - @jacas: Broadcom miss 0,35% na revenue teraz oracle miss na cloud hmm

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 20:10:00
  • 1
#gielda Bańka Ai pęka na naszych oczach
Broadcom miss
Oracle beat taki że równie dobrze można powiedzieć że miss
Nvidia poniżej 200
Pogódźcie się z tym że to już koniec hossy
Ryzcel - #gielda Bańka Ai pęka na naszych oczach 
Broadcom miss
Oracle beat taki że r...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
Autor
10.06.2026, 20:24:08 via Wykop
  • 0
@golomb13: Nie wiem w jaki sposób te 2 rzeczy się wykluczają wyceny jeszcze będą rosnąć bo zyski dalej mocno rosną natomiast już nie tak mocno jak powinny wcześniej to był beat beat i guidance w górę a teraz już ledwo beat eps podwyższony przez buyback a guidance taki sam obniżony (oczywiście nie dotyczy to wszystkich np nvidia ale pokazuje nam niebezpieczny precedens)
  • Odpowiedz
makolem
makolem
10.06.2026, 20:05:47
  • 6
#gielda
makolem - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 20:06:41 via Wykop
  • 0
@makolem: Tragedia
  • Odpowiedz
JanuszMirekAndrzej
JanuszMirekAndrzej
10.06.2026, 19:33:53
  • 3
Mam nową zabawę kupuję za 100 dolarów najgorszą spółkę dnia na nasdaqu dzisiaj padło na SMCI
Skoro spada to będzie rosło i jutro sprzedam z zyskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
JanuszMirekAndrzej - Mam nową zabawę kupuję za 100 dolarów najgorszą spółkę dnia na n...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 213252

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 19:36:21 via Wykop
  • 1
@JanuszMirekAndrzej: Kupujac smci wspierasz chinski rezim i okradanie akcjonariuszy
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
10.06.2026, 19:18:29
  • 0
#gielda ale to jest kibel.
Paliwo do wzrostow wyczerpało sie. Teraz albo cos nas uratuje albo wiekuiste spadki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 19:21:19 via Wykop
  • 4
@DoktorMorela: rel sprzedaj wszystko i tak se taniej odkupisz po co sie meczyc
  • Odpowiedz
jombsik
jombsik
10.06.2026, 18:19:02
  • 50
A tutaj kupiłem Nvidię :D
#gielda
jombsik - A tutaj kupiłem Nvidię :D
#gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 18:21:03 via Wykop
  • 8
@jombsik: Gratulacje ja na moment jedi.de po 120 kupilem dobrze ze na 113 oprzytomnialem bo obecnie po 88.5 lata xd
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 17:57:03
  • 0
#gielda żadnej podwyżki stóp procentowych nie będzie inflacja spada teraz urosła przez ceny ropy ale to chwilowe miejsca pracy też solidne po prostu mundial więc doszło robót sezonowych jest w pyte a bedzie tylko lepiej - DJT
Ryzcel - #gielda żadnej podwyżki stóp procentowych nie będzie inflacja spada teraz ur...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
10.06.2026, 17:58:03 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: czemu on na tym zdjęciu wyglada jakby mial pewien zespół, i nie chodzi mi o piłkarski
  • Odpowiedz
DymowKoneser
DymowKoneser
DymowKoneser
10.06.2026, 17:58:07 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: a ty w mikronie
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
10.06.2026, 16:50:11
  • 0
nasdaq jeszcze pojdzie ze 30% w dol

przypominaja mi sie wykresy srebra albo bita XD

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 16:55:30 via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: Gdyby tylko ktoś przed tym ostrzegał ( ͡° ᴥ ͡°)
Ryzcel - @bonzo_fugazi: Gdyby tylko ktoś przed tym ostrzegał ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 16:39:00
  • 10
#gielda Hej mówili mi że to bezpieczna inwestycja tzw kręgosłup hossy AI a to g---o tylko spada miało być na dodatkowe żarcie a póki co to chyba będę musiał zwiększyć zapas zupek chińskich to by było tyle jak chodzi o to "inwestowanie" :)))
Ryzcel - #gielda Hej mówili mi że to bezpieczna inwestycja tzw kręgosłup hossy AI a t...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
Autor
10.06.2026, 16:43:04 via Wykop
  • 0
@mimik739: Ale ten etf na nvidia tak samo spada przeciez???!?
Ryzcel - @mimik739: Ale ten etf na nvidia tak samo spada przeciez???!?

źródło: IMG_3289

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 16:31:42
  • 2
#przegryw czipsy mundialowe american burger style
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 15:31:38
  • 1
#gielda Oho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny dzień kolejny raz pompa na afterze > otwarcie na 0 > lekka pompa > kibel stulecia nasdaq leci -5% ratuj sie kto moze > odbicie na 0 hahaha grubas ograny > wróc do kroku 1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
Autor
10.06.2026, 15:35:15 via Wykop
  • 2
@NimooZysku: Ja gram na mikrona pod pompe stulecia ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
Autor
10.06.2026, 16:18:02 via Wykop
  • 0
@niesmieszny_czlowiek: https://wykop.pl/wpis/86428735/gielda-spuszczacie-w-kiblu-mu-zamierzam-dobrac-zno#296633235
@Ryzcel +4
@damer135: Kopiuj wklej mojego komentarza
12.2+4.78+3.03+19.3=39.31
1000/39.31=25.4
1000$ to jest uczciwa wycena zakładając że na następnych erningsach (24 czerwca) nie będzie beat/miss
a spółki ai kręcą się zazwczyaj przy 35 p/e więc teraz wszystko poniżej 1000$ to przecena a 1500$ po erningsach nie będzie niczym niezwykłym
więcej
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 16:14:33
  • 37
#gielda SYSTEM REGULACYJNY W USA WŁAŚNIE SIĘ ZAŁAMAŁ (。◕‿‿◕。)

Za 48 godzin SpaceX wchodzi na giełdę przy wycenie 1,77 BILIONA dolarów – to największe IPO w historii.

Zajmuję się tradingiem od ponad dekady i jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś w ten
Ryzcel - #gielda SYSTEM REGULACYJNY W USA WŁAŚNIE SIĘ ZAŁAMAŁ (。◕‿‿◕。)

Za 48 godzin ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
10.06.2026, 16:19:55 via Wykop
  • 15
@Ryzcel:
202492 - @Ryzcel:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
10.06.2026, 16:24:03 via Wypiek
  • 7
@Ryzcel no i jest ponad 4x overbooked. Goldmany mogły spokojnie to wycenić na 2,7 biliona albo lepiej xD
  • Odpowiedz
202492
202492
10.06.2026, 16:08:40
  • 5
Prognoza Morningstar: Eksperci z Morningstar wycenili godziwą wartość giełdową (fair value) SpaceX na zaledwie 63 USD za akcję (wycena spółki na poziomie ok. 780-800 mld USD).

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 10.06.2026, 16:10:06 via Wykop
  • 3
@202492: uja sie znaja a cos gadac beda 2 trilliony na open jazda z cwelami
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23
  • Strona 6 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 29.04.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 22.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking