#gielda
Pamiętajcie, to chodzi o to żeby niczego nie analizować, nie czytać żadnych sprawozdań, nie zawracać sobie d00py jakimś krytycznym myśleniem, żadnego sceptycyzmu, żadnych fundamentów, buffetow to w ogóle to jest dla frajerów
Na giełdzie liczy się że rośnie i zamyka się oczy i kupuje byle co bo tak na tagu napisali i robi brrr+1000%
Wszystkie wielkie firmy istniejące do dzisiaj tak powstały i tak budowały swoją potęgę. Spokojnie, nic
Pamiętajcie, to chodzi o to żeby niczego nie analizować, nie czytać żadnych sprawozdań, nie zawracać sobie d00py jakimś krytycznym myśleniem, żadnego sceptycyzmu, żadnych fundamentów, buffetow to w ogóle to jest dla frajerów
Na giełdzie liczy się że rośnie i zamyka się oczy i kupuje byle co bo tak na tagu napisali i robi brrr+1000%
Wszystkie wielkie firmy istniejące do dzisiaj tak powstały i tak budowały swoją potęgę. Spokojnie, nic
















źródło: IMG_6127
PobierzBull trap?
Jak na moje to sprzedawaj jeszcze zarobisz i ci odbije a tak to będziesz mógł ponarzekać że było trzymać