Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ryzcel

Ryzcel

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1908
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 1781
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 0
mare4e
mare4e
przed chwilą
  • 0
#gielda Hołd Nokia czy uciekać? Dostałem tego smieciucha od korpo jak stał za 2 EUR i się przebudziłem.
mare4e - #gielda Hołd Nokia czy uciekać? Dostałem tego smieciucha od korpo jak stał z...

źródło: IMG_6127

Pobierz

Bull trap?

  • HODL 66.7% (6)
  • Sprzedawaj tego smieciucha 33.3% (3)

Oddanych głosów: 9

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel przed chwilą via Wykop
  • 0
@mare4e: Insiderzy kupują jak powaleni segment ai rośnie 51% r/r
Jak na moje to sprzedawaj jeszcze zarobisz i ci odbije a tak to będziesz mógł ponarzekać że było trzymać
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
25 min temu
  • 1
#gielda

Pamiętajcie, to chodzi o to żeby niczego nie analizować, nie czytać żadnych sprawozdań, nie zawracać sobie d00py jakimś krytycznym myśleniem, żadnego sceptycyzmu, żadnych fundamentów, buffetow to w ogóle to jest dla frajerów

Na giełdzie liczy się że rośnie i zamyka się oczy i kupuje byle co bo tak na tagu napisali i robi brrr+1000%

Wszystkie wielkie firmy istniejące do dzisiaj tak powstały i tak budowały swoją potęgę. Spokojnie, nic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 15 min temu via Wykop
  • 0
@pysznewpierdalator:
Ryzcel - @pysznewpierdalator:
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
41 min temu
  • 4
#gielda

A dzisiaj na dobranoc historia o tym jak frajerzy z reddita zostali wyj3bani na gamestop.

Otóż jeden naganiacz obkupił się nisko i wkręcił reszcie frajerów że grubas rynkiem manipuluje i redditorzy zrobili krucjatę przeciwko grubasom (hehe). Spompowali kurs, naganiacz się zcashowal, wyj3balo kurs do dołu i wyszło, że redditorzy zrzucili się na naganiacza organizatora akcji

Oczywiście historia niepowiazania z żadnymi wydarzeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 32 min temu via Wykop
  • 3
@pysznewpierdalator: BOJCIE SIE CZEMU SIE NIE BOICIE
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
59 min temu
  • 0
#gielda

Hehe jakie sprzedawać co wy gadacie to już będzie tak zawsze po 1000% dziennie robiło ręce pod d--a hehe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 58 min temu via Wykop
  • 7
@pysznewpierdalator: To na czym ci pociag odjechal?
Ryzcel - @pysznewpierdalator: To na czym ci pociag odjechal?
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
1 godz. i 2 min temu
  • 2
#gielda ktoś naganiał na OTLK i ładnie poszło, mogłem kupic wiecej xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 1 godz. temu via Wykop
  • 1
OTLK


@siodemkaxx: Jeszcze tylko 187 807% i będzie ath ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
1 godz. i 7 min temu
  • 2
#gielda kurde kusi doładować jeszcze CRWV

Jakie są opinie rabinów na ten temat?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 1 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: Kup se mikrona to znormalniejesz
  • Odpowiedz
adampa
adampa
3 godz. i 20 min temu
  • 2
#gielda Co myślicie o reszcie roku na GPW? Od kwietnia słabo, ale 3 ostatnie lata były super. Teraz boczniak czy znowu pójdzie w górę? Coś większego planujecie kupować?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 3 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@adampa: a po ci gpw jak masz mikrona?????
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 3 godz. i 39 min temu
  • 18
#gielda 11 dni do ipo a ci juz zdazyli pump and dump zaliczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877
3 godz. i 58 min temu
  • 1
#gielda BREAKING: Iran announces it is ending all negotiations with the US and vows to "completely" block the Strait of Hormuz, per CNBC. Iran says it is ending negotiations due to repeated ceasefire violations including Israeli strikes in Lebanon. Iran also threatens to block the Bab el-Mandeb Strait.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 3 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@daretti877: Nie wierze w pokoj izrael za kazdym razem bedzie sabotowal umowy bo zanim kolejny raz znajda barana co sie zgodzi na interwencje to troche minie
  • Odpowiedz
Ghost2
Ghost2
Ghost2
4 godz. i 8 min temu
  • 0
Płaskie te świeczki, będzie zaraz korekta na nasdaqu, pozwalam otwierać shorty (ale tylko u szczura) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Ghost2 - Płaskie te świeczki, będzie zaraz korekta na nasdaqu, pozwalam otwierać shor...

źródło: 3e80c1e8dc3e69298512f9fa44cb475f

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 4 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@Ghost2: O njuu to peroniage
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 4 godz. i 40 min temu
  • 0
#gielda Wchodzi ktos w $NASA pod ipo spacex? Maja akcje spacex kupione wiec na ipo powinny spuchnac a etf sie mozna od razu pozbyc wiec wyglada jak free siano
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
4 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: Wiem że kontrowersyjnie ale DXYZ wolę pod taką spekułę
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
4 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: nie ma UCITS...
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek
5 godz. i 12 min temu
  • 2
#gielda ropka na 100+ leci
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 5 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 11
@cymeczek: LUKA SIE DOMKA BO PEWNIE TOMEK GACIE OBSRAL I LONGA SPRZEDAL XD
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 5 godz. i 19 min temu
  • 5
#gielda XDD kosmiczne smieciuchy w dol a ci zamiast jedi czy rocketlaba to poeta dobieraja gdzie jak pytasz ludzi ktorzy „z nimi wspolpracaja” to nikt nie wie o kogo chodzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jurekogurek67
jurekogurek67
5 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: na rokieciorza jeszcze nie czas
  • Odpowiedz
chaddeveloper
chaddeveloper
6 godz. i 39 min temu
  • 5
wpadła wypłata co kupujemy? PZU czy Allworld ETFa

#gielda #etf #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 6 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 3
@chaddeveloper: Microna
  • Odpowiedz

6

Francja wygrała przyszłość AI. SoftBank rzuca 75 mld euro

Francja wygrała przyszłość AI. SoftBank rzuca 75 mld euro

Japoński gigant inwestycyjny SoftBank ogłosił plan przeznaczenia nawet 75 miliardów euro na budowę i rozwój infrastruktury AI we Francji. Skala przedsięwzięcia jest tak ogromna, że może uczynić Francję jednym z najważniejszych centrów obliczeniowych świata. Europa w końcu goni USA i Chiny/

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 7 godz. i 53 min temu
  • 3
  • #
    ciekawostki
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    francja
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Ryzcel
Ryzcel 7 godz. i 13 min temu via Wykop
  • -2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ryzcel
Ryzcel 8 godz. i 25 min temu
  • 4
#gielda Jensen pompuje Leopold pompuje a wy nadal na peronie
Ryzcel - #gielda Jensen pompuje Leopold pompuje a wy nadal na peronie

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabla-delta
nabla-delta
8 godz. i 8 min temu via Android
  • 3
@Ryzcel: a my w Nokia i Axti
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 8 godz. i 38 min temu
  • 7
#gielda Snila mi sie pompa na mikronie do 1300 a potem dump przez grubasow i jazda na 1000
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
8 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 4
@Ryzcel:
jatutylkonamoment - @Ryzcel:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17 godz. i 59 min temu
  • 4
#przegryw ide spac moze brzuch sie naprawi przez sen
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
Autor
17 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1
@Tired_: za duzo zarcia wczoraj zmiksowalem ale najbardziej chyba o kebsa z miesem z biedry poszlo bo teraz mi sie zgnilym jajem odbija i gazy mam a jak brzuch napne to boli
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
18 godz. i 9 min temu
  • 11
#gielda

Micron przebił 1000$ na pre. Gratulacje dla wszystkich, którzy dotrwali do tego momentu ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 18 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 5
@perfumowyswir: To teraz 1500 po erningsach a po kolejnych 2k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 18 godz. i 26 min temu
  • 4
#gielda I co kupione jak prezydent kazał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ryzcel - #gielda I co kupione jak prezydent kazał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheDarkSideOfTheMoon
TheDarkSideOfTheMoon
14 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: No nie poczekają na człowieka :/ Dziś trochę dobieram, bo w piątek za grosze kupiłem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 29.04.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 22.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking