Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ryzcel

Ryzcel

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1869
  • Znaleziska 126
  • Mikroblog 1743
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 0
garnuch40cm
garnuch40cm
garnuch40cm
24.05.2026, 16:32:57
  • 0
jakież to jest marnotrawstwo ze strony natury że taki rozmnażalny chłop wali 7 razy dziennie i to wszystko się marnuje bo linia włosów jest nie taka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 24.05.2026, 16:35:04 via Wykop
  • 0
@garnuch40cm: do azji tam lubia zakolakow
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
24.05.2026, 15:53:16
  • 5
#przegryw
Donald Tusk rządu Donalda Tuska, Koalicja 13 grudnia Donalda Tuska, Efekt Tuska, Donald Tusk, Donald Tusk znowu oszukał Polaków, Telewizja Republika na celowniku Donalda Tuska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 24.05.2026, 15:56:36 via Wykop
  • 1
@Felixu:
Ryzcel - @Felixu:

źródło: IMG_3253

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 24.05.2026, 15:42:42
  • 1
#gielda Witam mam akcje Orlenu jak wiemy jest to spola panstwowa a ostatnio panstwo chce przepchnac podatek od nadmiarowych zyskow ktory ma kosztowac orlen 6mld… czy w takim przypadku moge pozwac wlasciciela (panstwo) o dzialanie na niekorzysc spolki?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boloo2000
Boloo2000
Boloo2000
24.05.2026, 16:13:03 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: Tylko pamiętaj że właściciel Orlen posiada też sądy
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
24.05.2026, 16:18:04 via Wykop
  • 1
@Boloo2000: XDD
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 24.05.2026, 14:37:45
  • 1
#gielda Micron
@Przypomnienie 1.1.2027

Do konca roku

  • 1000 26.9% (28)
  • 1200 14.4% (15)
  • 1500 15.4% (16)
  • 2000 7.7% (8)
  • 2500 35.6% (37)

Oddanych głosów: 104

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
Autor
24.05.2026, 14:49:18 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: przy takiej pompie jak mamy teraz to mysle ze 1200 to bedzie po kolejnych eningsach
  • Odpowiedz
KwasneJablko
KwasneJablko
24.05.2026, 13:58:21
  • 0
#gielda

Ten #orlen to już przesada. Gdzie jest sufit? Czy jak dopłaty się skończą to jebnie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 24.05.2026, 14:21:19 via Wykop
  • 6
@KwasneJablko: p/e 65 a tempo wzrostu przychodow ujemne ¯\(ツ)/¯
Mysle ze zamiast bac sie banki ai to ludzie powinny sie bac „klasycznych bezpiecznych spolek”
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
24.05.2026, 01:20:10
  • 5
#gielda

Cały portfel we wtorek w microna, szybkie 35% jest do zrobienia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 24.05.2026, 01:43:29 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Ja mysle nad po 1/3 w Sive, Microna i VPG
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
20.05.2026, 18:41:32
  • 77
Idę zaraz biegać, ostatni raz biegałem 4 lata i 10 miesięcy temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
matixrr - Idę zaraz biegać, ostatni raz biegałem 4 lata i 10 miesięcy temu ( ͡° ʖ̯ ͡°...

źródło: c767d76e88c64aeb5fa8cc437cd19cbdb96d391be26795d44ed30e0d8f5a2cb6

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 20.05.2026, 23:51:26 via Wykop
  • 1
@matixrr: ja niedawno bylem forma zjazd masakra jeszcze niedawno pol maraton czlowiek walil a teraz po kilometrze umiera
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 21.05.2026, 03:06:29 via Wykop
  • 1
@matixrr: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj znac jak nastepnym razem pojdziesz to wezme tyle samo zrobie bo tak bez celu to nigdy mi sie d--y ruszyc nie chce
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 24.05.2026, 00:31:42 via Wykop
  • 1
@matixrr: czas mierzysz? Na pw wyslij tobaczymy czy pobije ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
23.05.2026, 18:22:34
  • 6
#gielda ale boli, że jestem peroniarzem w SIVE

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 23.05.2026, 22:01:05 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: a pamietam jak na po 24sek patrzalem i sie zastanawialem czy se nie wrzucic wszystkiego
Teraz przynajmniej wiadomo ze jakies deale z apple maja a ameryczka sie otwiera bo wczesniej to na to patrzalem jak na piramide finansowa i przekret
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
23.05.2026, 19:41:19
  • 1
#gielda
Sam nie wiem, sprzedawać te kwanty czy trzymać... ? Nadpłaciłbym kredyt i 10 tysięcy oszczędności rocznie bym miał na racie.

Ale jeśli jeszcze urośnie ze 40% to spłacę wszystko...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 23.05.2026, 20:43:02 via Wykop
  • 0
@PokemonowyRambo: Ja w ibm w wierze reszta kwantow to dla mnie dalej piramida finansowa zyski zerowe o ile w ogole sa bo zazwyczaj ich nie ma do kurs szarpie jak dziki szkoda nerwow
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 23.05.2026, 21:37:56 via Wykop
  • 1
@Herm1t: Si najwyższe dofinansowanie od Trumpa dostali ostatnio ze wszystkich
https://www.youtube.com/@ibmresearch/videos
  • Odpowiedz
pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
23.05.2026, 15:12:42
  • 3
#gielda

Gra ktoś pod spółki humanoidalne?

Sam nie wchodziłem, ale z szybkich wniosków: technologicznie to wciąż w dużej mierze niespełnione obietnice i daleko nam do autonomicznego sprzątania, ale biznesowo zaczyna to się rozpędzać. Niektóre idą w stałe subskrypcje i generują świetny cashflow np. takie Figure (https://www.figure.ai/) ma już ok. 60 mln USD ARR, a ostatnie filmy kręcą fajne wyświetlania, więc może być tutaj biznes x 5 w ciągu 12
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 23.05.2026, 15:44:43 via Wykop
  • 0
@pomaranczowa_malpa: $vpg pod optimusa tesli w czerwcu ma ruszyc pelna produkcja do ich fabryk 2027 na rynek konsumencki
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 23.05.2026, 02:43:33
  • 2
#gielda IREN
ONDS
LPTH
CRWV
Na liscie do rusell 3000 w czerwcu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
23.05.2026, 05:11:36 via iOS
  • 5
@Ryzcel: a może by se znowu Irenkę wziął za żonę
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
23.05.2026, 05:46:00 via Wypiek
  • 1
@PodniebnyMurzyn miałem trochę, ale sprzedałem razem z net i kupiłem gta6.
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
22.05.2026, 22:51:00
  • 0
https://www.mckinsey.com/industries/aerospace-and-defense/our-insights/space-the-1-point-8-trillion-dollar-opportunity-for-global-economic-growth

co prawda eksperci szacują że TAM dla kosmosu osiągnie 1.8T$ w 2035 roku ale już dziś możecie kupić w tej cenie IPO SpaceX (etfiarze wręcz będą zmuszeni to kupić xD)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 23.05.2026, 00:52:18 via Wykop
  • 0
@TajnyPortfelBuffeta: ciekawe jak oni ten market cap liczyli jak spacex jako calosc wlacznie z najnowszym dealem z anthropic nie robi nawet 30 miliardow rocznie XD
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 22.05.2026, 23:17:26
  • 2
#przegryw
Ryzcel - #przegryw

źródło: IMG_3244

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99
22.05.2026, 23:18:43 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: ojczyznosław
  • Odpowiedz
Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
23.05.2026, 01:34:58 via Android
  • 0
@Shea_99: Narodowiec to lepsze tłumaczenie Homelandera.
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 22.05.2026, 21:57:29
  • 4
#przegryw kebab zamkneli szkoda bo dobra tortila byla i szlo online zamowic ale z drugiej strony czlowiek sie nie dziwi jak pity nawalone tyle warstw ze przegryzc sie nie dalo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69
22.05.2026, 19:40:57
  • 0
#gielda crwv, be.us, czy now? W co wrzucić kilka stówek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 22.05.2026, 19:43:28 via Wykop
  • 0
@hipeq69: crwv i be jak juz now mocno napompowane
Od be wszystkie cloudy beda kupowac a coreweave jest mocno powiazany z jensenem do 2032 chyba maja umowe podpisana ze wszystka moc ktorej nie sprzedadza jest odkupowana przez nvidie
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 22.05.2026, 19:35:16
  • 0
#gielda $hilt ktos siedzi w tym? Maly market cap i ladnie rosnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 22.05.2026, 18:32:11
  • 4
#gielda jak juz polacy z openai uciekaja to chyba jest grubo
Ryzcel - #gielda jak juz polacy z openai uciekaja to chyba jest grubo

źródło: IMG_3249

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Defined
Defined
22.05.2026, 18:39:25 via Android
  • 8
@Ryzcel: pewnie claude mu to pożegnanie wygenerował, beka
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni
22.05.2026, 19:58:09 via Android
  • 0
@Ryzcel: w dodatku szef "Polskiej brygady".
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 22.05.2026, 15:45:08
  • 6
#gielda Palantir z p/e 153 ze wzrostem przychodow 85% r/r? Nie dziękuję kibel
Amd z p/e 156 ze wzrostem przychodow 38% r/ri zacofana technologia w stosunku do nvidi o kilka lat? A po same kule poprosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ryzcel - #gielda Palantir z p/e 153 ze wzrostem przychodow 85% r/r? Nie dziękuję kibe...

źródło: IMG_3248

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
22.05.2026, 15:55:28 via Wykop
  • 2
@Ryzcel: no w sumie palantir zaczyna mieć "rozsądną" wycenę, ale nie jest teraz modny, więc i tak bym nie kupił xD
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 22.05.2026, 15:08:55
  • 0
#gielda xd ale wyleszczenie poleci
Tl;dr t1 energy firma od energii slonecznej hajpownaa bo kupiona przez Leopolda generalnie wedlug ustalen to firma powiazana z chinolcami robiaca rebrandik na amerykanska majaca walic w uja z tax credits a ich fabryka g2 niby powstaje ale w sumie to nie patrzac po zdjeciach z drona
@Ryzcel +5
@JohnFugazi: Typ ktorego z openai wywalili wiec napisal esej o ai zalozyl wlasny fundusz i z 255mln zrobil kilka miliardow w ostatni rok

Genralnie to chlop kupuje wszystko co ma energy w nazwie a te numerki jak 5mld sa sztucznie przez boty na twitterze pompowane bo wliczaja
więcej
Ryzcel - #gielda xd ale wyleszczenie poleci 
Tl;dr t1 energy firma od energii slonecz...

źródło: IMG_3247

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
Autor
22.05.2026, 15:30:33 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: Kupilem na dolku sprzedalem an gorce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22
  • Strona 8 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 29.04.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 22.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking