Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ryzcel

Ryzcel

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1866
  • Znaleziska 126
  • Mikroblog 1740
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 0
B12477
B12477
przedwczoraj, 14:03:08
  • 2
Szkoda strzepic ryja.. dramat z ta zielona sciera
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel przedwczoraj, 14:05:05 via Wykop
  • 4
@B12477: Ludzie w dupie maja nvidie co z tego ze robi 85rr na przychodach jak smieciuch moze zrobic 1000% na kursie w tydzien
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel przedwczoraj, 13:49:07
  • 27
#gielda
Ryzcel - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herm1t
Herm1t
przedwczoraj, 13:35:35
  • 1
Po co ja tego szczura dokupywałem po 101.50 jak mogłem taniej echhh

#xtb

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel przedwczoraj, 13:41:40 via Wykop
  • 2
@Herm1t: spokojnie jeszcze taniej zdazysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel przedwczoraj, 13:36:58
  • 2
#gielda Koniec wzrostow pora na korekte
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
przedwczoraj, 13:34:57
  • 1
#gielda

Ale gościu od Siversa tam pewnie rzucił teraz retailowi, potężny volumen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
perfumowyswir - #gielda 

Ale gościu od Siversa tam pewnie rzucił teraz retailowi, po...

źródło: IMG_1025

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel przedwczoraj, 13:36:16 via Wykop
  • 2
@perfumowyswir: Opie zebys ty widzial co sie na xfab dzisiaj odwalilo ten sam chlop tweeta puscil i +100% zrobilo az notowania zawiesili XD
  • Odpowiedz
banzi
banzi
przedwczoraj, 13:00:47
  • 6
Gamma squeeze na Micron. Prezydent USA i UBS dorzucili swoje

Micron Technology przekroczył barierę 1 biliona dolarów kapitalizacji rynkowej, napędzany gigantycznym popytem na pamięci HBM dla sektora AI, pochwałami od prezydenta USA oraz nową rekomendacją. Chociaż analitycy UBS podnieśli cenę docelową o ponad 200 procent, to za za spektakularnym rajdem stoi coś więcej niż tylko optymizm co do fundamentów spółki. To mechanizm nazywany gamma squeeze, który wymusza zakup akcji, aby zabezpieczyć pozycje
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel przedwczoraj, 13:10:59 via Wykop
  • 4
@breakdown1: https://optioncharts.io/options/MU/option-chain?expiration_dates=2026-05-29:w Tu masz do 29.05
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel przedwczoraj, 10:53:25
  • 4
#gielda Wszyscy na plus mniejszy czy większy ale na plus bo pokoleniowa hossa tymczasem tomek jako jedyny na minus bo postanowił swoje 4% ytd wywalić na longa na ropie z lewarem XD Paradoksalnie gdyby sam siebie posłuchał i kupił w marcu jak mówił że myśli nad powrotem do akcji to ustrzeliłby praktycznie idealny dołek a tak to teraz idzie w zaparte bo już wstyd się przyznać że z----ł

13:50 polecam
Ryzcel - #gielda Wszyscy na plus mniejszy czy większy ale na plus bo pokoleniowa hoss...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
przedwczoraj, 11:22:37 via Wykop
  • 2
@Ryzcel: Ogólnie co filmik, to głosik cieńszy i smutniejszy. Muszę dawać słuchawki na prawie 100%, bo ledwo słychać jego mamrotanie.

I tak, SP500 potrafił easy zrobić ponad 200% w 10 lat, a nie w 100 lat jak na mezopotamskich obligach.
ossprime - @Ryzcel: Ogólnie co filmik, to głosik cieńszy i smutniejszy. Muszę dawać s...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 o 13.23.15

Pobierz
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
przedwczoraj, 16:43:25 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: NIEDZWIEDZIA FLAGA XDDDD
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel przedwczoraj, 10:29:40
  • 3
#przegryw dzisiaj tak od alergii jeszcze kinol cały zatkany
Ryzcel - #przegryw dzisiaj tak od alergii jeszcze kinol cały zatkany

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
przedwczoraj, 10:44:30 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: bagieta jak cię zatrzyma to przeszukanie zrobi i narkotesterem sprawdzi bo będzie myślał że chuop typu Reggae Jamaica
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 23:59:50
  • 2
#gielda Bullish
Ryzcel - #gielda Bullish
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 22:25:09
  • 3
#gielda paradoks banki Ai zrobi sie banka bo wszyscy uwierza ze banki nie ma wyceny w gore wszystko w gore z nadzieja ze smieciuchy dogonia wzrostami firmy typu nvidia a potem zonk bo sie okaze ze to byla propaganda najwiekszych graczy zeby sobie zapewnic tanie komponenty tak samo jak z informatykami idz na informatyke bedzie 20k po bootcampie a teraz to dyche wezma z pocalowaniem raczki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
26.05.2026, 21:59:39
  • 7
Sprawdzam reakcje pracowników stacji #przegryw
nieudacznikzyciowy - Sprawdzam reakcje pracowników stacji #przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 22:00:18 via Wykop
  • 2
@nieudacznikzyciowy: obsrales sciany?
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 22:00:05
  • 3
#przegryw dzisiaj pizza na obiad bedzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
26.05.2026, 21:46:33
  • 7
Obejrzałem cały najnowszy filmik Tomka. Zapraszam do zadawania pytań

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 21:49:24 via Wykop
  • 4
@breakdown1: znowu postanowił przewalić zysk wypracowany 100flipami na obligach na cfd?
  • Odpowiedz
Codon
Codon
26.05.2026, 20:08:08
  • 377
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.

Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.

Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Codon - #gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków...

źródło: IMG_0156

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 20:13:44 via Wykop
  • 2
@Codon: Co na oku masz nastepne do kupienia
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
26.05.2026, 19:54:11
  • 48
Czemu spada? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Czemu spada? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda

źródło: image_picker_56807326-2174-4E11-BB49-A66B8219BE54-9657-00002B0735724C44

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 19:57:38 via Wykop
  • 2
@breakdown1: bo sprzedalem po 905 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump
26.05.2026, 19:23:38
  • 22
Jak to jest możliwe, że MICRON robi ponad 20% na sesji? Przecież to jest chore.. #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 19:24:36 via Wykop
  • 0
@Just_Jump: a jutro kolejne bo czemu nie
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
26.05.2026, 18:38:34
  • 1
#gielda

Co sie zadziało z lunr ze wstrzymało kurs na xtb? Zero ruchu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 18:39:54 via Wykop
  • 0
@Guezeman: przegrali konkurs na ltv
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 18:39:36
  • 0
#gielda XDD $LUNR wydymane bez mydla nic nie wygrali a taki pewniaczek byl jak chodzi o ltv na redicie taka zwala poszla ze notowania zawiesili bo polecial z +17% dzisiaj na 0
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudekk602
dudekk602
26.05.2026, 18:13:34
  • 0
#gielda
Do ilu trzymacie mikrona?

Do ilu trzymacie MU

  • 900 3.2% (3)
  • 1000 10.5% (10)
  • 1200 11.6% (11)
  • 1500 43.2% (41)
  • Sprzedałem 31.6% (30)

Oddanych głosów: 95

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 18:20:11 via Wykop
  • 6
@dudekk602: Kolejna fabryka uruchomiona tempo wzrostu zarobkow ponad 80% dzisiaj sprzedaja po 900 za rok beda po 1800 kupowac bo tanio
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
26.05.2026, 18:11:07
  • 2
900$ przebite, uruchomić zlecenia Take Profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 26.05.2026, 18:13:35 via Wykop
  • 1
@breakdown1: pora sprzedac zeby jutro nie uroslo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 22
  • Strona 5 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 29.04.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 22.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking