Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ryzcel

Ryzcel

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2685
  • Znaleziska 137
  • Mikroblog 2548
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 0
perfumowyswir
perfumowyswir
19.06.2026, 13:10:22
  • 19
#gielda #peroniarz
perfumowyswir - #gielda #peroniarz

źródło: IMG_1515

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 19.06.2026, 14:34:14 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: e sk hynix se listing na ameryczce + p/e 26 zamiast 56 to gowno to dopiero moze urosnac
ty z xtb czy ibkr korzystasz?
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 18.06.2026, 21:29:49
  • 4
#gielda Sandisk price target podniesiony na 10k (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

16

Lekarz milioner dorabiał w innym szpitalu. "Ponadstandardowe wynagrodzenie"

Lekarz milioner dorabiał w innym szpitalu. "Ponadstandardowe wynagrodzenie"

Posłowie PiS ujawnili nowe ustalenia w sprawie lekarza milionera Dawida Kacprzyka. Jak się okazuje pracował on nie tylko w Szpitalu Południowym, ale także w Szpitalu Bródnowskim. Z dokumentów udostępnionych podczas kontroli poselskiej ma wynikać, że otrzymywał "ponadstandradowe wynagrodzenie" za spr

airaG
z
polsatnews.pl
dodany: 18.06.2026, 19:37:04
  • 2
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
Ryzcel
Ryzcel 18.06.2026, 19:47:14 via Wykop
  • 6
ON LECZYŁ LUDZI PISOWSKA GNIDO JEMU SIĘ TE PIENIADZE PO PROSTU NALEŻAŁY ZAKUTY ŁBIE CZEGO NIE ROZUMIESZ
A teraz się uśmiechnijcie w swojej kolejce z terminem za 5 lat :) bo chyba nie jesteście smutnopolakami którzy chcą mieć ruskie czołgi pod warszawą
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NimooZysku
NimooZysku
18.06.2026, 19:22:17
  • 1
#gielda no i jak po weekendzie będzie spuszczane? keszować coś?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 18.06.2026, 19:28:28 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: Keszuj nie ma co ryzykowac miejsce na peronie zawsze sie znajdzie
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 18.06.2026, 13:36:42
  • 2
#gielda Obejrzeli pompe na mikronie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To teraz z kursem na peron zapraszam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
18.06.2026, 13:41:43 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: a jednak nie dasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
18.06.2026, 13:44:28 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: no i lecimy po 1500 i 2000$ bez @Ryzcel
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 15.06.2026, 23:31:14
  • 4
#przegryw @matixrr kiedy bieganko ( ͡° ᴥ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
Autor
15.06.2026, 23:33:42 via Wykop
  • 1
@matixrr: ok 👌
Ja chyba co 2-3 dni zaczne
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
Autor
15.06.2026, 23:57:09 via Wykop
  • 1
@matixrr: No u mnie podobnie nawet nie fizycznie ale mentalnie trochę ruchu i już nie mam siły mimo że nawet się nie zmęczyłem troche jednak mi tego bata nad sobą brakuje a najgorsze ze jeszcze z pol roku temu na wakacjach sobie smigalem dziennie i po 20km na nogach
Powodzenia w tej sztafecie kiedys odwagi i formy nabiore to moze sie dolacze do takich wyzwan ᕙ(⇀‸↼
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
Autor
17.06.2026, 13:14:27 via Wykop
  • 1
@matixrr: └[⚆ᴥ⚆]┘ 5:30 o panie tyle to na 1km zrobie ale potem przerwa co kółko bo zdycham
w sportowca sie zaraz zamienisz
Tez dzisiaj pojde pobiegac bo na urodziny do rodziny jade i pizza bedzie to trzeba odrobic ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
Autor
17.06.2026, 22:25:32 via Wykop
  • 1
@matixrr: Best I can do
Bez rozgrzewki
Po 800m kolki dostalem xd
Ryzcel - @matixrr: Best I can do 
Bez rozgrzewki 
Po 800m kolki dostalem xd

źródło: IMG_3309

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
Autor
17.06.2026, 23:12:59 via Wykop
  • 1
@matixrr: Wcale tyle co te 4 razy które wysłałem wcześniej raz w marcu poszedłem ale przebiegłem 2,5km zdychając i stwierdziłem że p------e a tak to ostatni raz z 3 lata temu
Coś tam wcześniej jeszcze basen/rower/bierzenie próbowałem ale po 5-10 razach mi się nudziło zazwyczaj
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
17.06.2026, 22:30:22
  • 7
#gielda

Za0rski kiedyś
- wyjaśnianie wszystkich scamerow, szkoleniowców, bałwanów grafów traderow21, piramid finansowych
- fundacje, YouTuby, konferencje - wszystko luksusowe z pompą na poziomie
- wywiady, własne programy w kanałach zero, wykłady na uniwersytetach
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 22:43:49 via Wykop
  • 25
@pysznewpierdalator: zaorski kiedys
- cwel

Zaorski dzisiaj
- giga cwel

Pozdro
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 19:57:11
  • 2
#gielda Sprzedałem mikrona po 1086 zaraz go sobie odkupię po 1040 a ciężko zarobione pieniądze z zysku przeznaczę na h----d :3
I tak się żyje
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
Autor
17.06.2026, 21:12:42 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: Oby nie bo w pubga grałem i nie zdążyłem odkupić bo mi się jeblo że jeszcze godzina xd
Ale na 2 koncie nadal mam zostawione tak dla pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°) byle mniej 1086
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
Autor
17.06.2026, 21:51:48 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: Przenisolbym do ibkr bo tam maja 24/5 handel a mikron na afterze lubi urosnac ale podobno swift niezle kasuje
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 21:03:00
  • 10
#gielda #gnorts bez dźwięku wnioski wyciągnijcie sami
Ryzcel - #gielda #gnorts bez dźwięku wnioski wyciągnijcie sami
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacas
jacas
17.06.2026, 21:06:52 via Wykop
  • 20
@Ryzcel: słychać strzały
  • Odpowiedz
Brian_Carroll
Brian_Carroll
17.06.2026, 21:20:04 via Wykop
  • 10
@Ryzcel: równie dobrze można narysować wielkiego kutasa na samym środku i efekt będzie ten sam. Gardzę kreskarzami spuszczającymi się na wykresy.
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 19:22:26
  • 3
#gielda Lecimy po 60 panowie
Ryzcel - #gielda Lecimy po 60 panowie

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
17.06.2026, 19:50:57 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: może i sprzedaje do Chin ale za to fałszuje sprawozdania finansowe xD

też ich mam
  • Odpowiedz
czas_na_kapuczinke
czas_na_kapuczinke
17.06.2026, 20:07:24 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: po 25 się ładuję (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
17.06.2026, 18:57:44
  • 2
Kolejny szorcik na ropę zamknięty
Od tygodnia to darmowa kaska #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 19:01:11 via Wykop
  • 0
@sprynek: "darmowa kasa" a jutro izrael jebnie w iran i urwie raczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 18:51:53
  • 0
#gielda Luka sie domknela teraz juz tylko do gory
Ryzcel - #gielda Luka sie domknela teraz juz tylko do gory

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
17.06.2026, 18:47:26
  • 3
#gielda może jestem głupi, ale kusi mnie sprzedać marvella na zero i wejść w okniorza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 18:48:20 via Wykop
  • 4
@Zebrzysta_Zebra: Sprzedawaj zwycięzców kupuj przegranych tak jak uczyli
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 18:46:35
  • 4
#gielda Sprzedalem Microna wiec teraz poleci pewnie na 1200
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwasneeeZelki
KwasneeeZelki
17.06.2026, 18:52:42 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: Oo czołowy naganiacz
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
17.06.2026, 18:56:02 via Wykop
  • 2
@Ryzcel: dzięki
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 18:43:54
  • 4
#gielda #meczenicynvidia wszystko na zielono tylko nie zielona szmata
Ryzcel - #gielda #meczenicynvidia wszystko na zielono tylko nie zielona szmata

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clrshck
clrshck
17.06.2026, 18:44:32 via Wykop
  • 6
@Ryzcel: widać, że nie masz w portfelu czempionów jak META czy okniorz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
clrshck
clrshck
17.06.2026, 18:49:54 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: u mnie META króluje, sił już brak do tej k---y
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
17.06.2026, 17:43:49
  • 0
Spacex buy.

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 17:45:27 via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: sell bo jak rosnie to micron spada
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 17:30:16
  • 0
#gielda Wiekszosc nie wierzy ze warsh obnizy stupki ale to dla tego ze macie mala wiare i jeszcze mniejsze jaja nie po to go trump wybral zeby cos podnosic + sam warsh mowil ze on inaczej na inflacje patrzy bo teraz jest napedzana przez wojne a jak odliczyc konflikt ktory juz jest de dacto zakonczony to inflacja caly czas spada i nie chce robic jak w europie ze beda podnosic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
17.06.2026, 17:38:50 via Wykop
  • 1
konflikt ktory juz jest de dacto zakonczony


@Ryzcel: ( ͡° ͜ʖ ͡°) odważna teza
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
17.06.2026, 17:44:32 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: nic nie powiedzial
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
17.06.2026, 17:03:47
  • 1
#gielda

Godzina do pompy została?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 17:04:48 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: a co za godzine
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel 17.06.2026, 17:24:33 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: a to dzisiaj? Na xtb patrzalem kalendarz to mi pokazywalo chyba ze jutro 22:30
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 29.04.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 22.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking