Posłowie PiS ujawnili nowe ustalenia w sprawie lekarza milionera Dawida Kacprzyka. Jak się okazuje pracował on nie tylko w Szpitalu Południowym, ale także w Szpitalu Bródnowskim. Z dokumentów udostępnionych podczas kontroli poselskiej ma wynikać, że otrzymywał "ponadstandradowe wynagrodzenie" za spr
ON LECZYŁ LUDZI PISOWSKA GNIDO JEMU SIĘ TE PIENIADZE PO PROSTU NALEŻAŁY ZAKUTY ŁBIE CZEGO NIE ROZUMIESZ A teraz się uśmiechnijcie w swojej kolejce z terminem za 5 lat :) bo chyba nie jesteście smutnopolakami którzy chcą mieć ruskie czołgi pod warszawą
@matixrr: No u mnie podobnie nawet nie fizycznie ale mentalnie trochę ruchu i już nie mam siły mimo że nawet się nie zmęczyłem troche jednak mi tego bata nad sobą brakuje a najgorsze ze jeszcze z pol roku temu na wakacjach sobie smigalem dziennie i po 20km na nogach Powodzenia w tej sztafecie kiedys odwagi i formy nabiore to moze sie dolacze do takich wyzwan ᕙ(⇀‸↼
@matixrr: └[⚆ᴥ⚆]┘ 5:30 o panie tyle to na 1km zrobie ale potem przerwa co kółko bo zdycham w sportowca sie zaraz zamienisz Tez dzisiaj pojde pobiegac bo na urodziny do rodziny jade i pizza bedzie to trzeba odrobic ʕ•ᴥ•ʔ
@matixrr: Wcale tyle co te 4 razy które wysłałem wcześniej raz w marcu poszedłem ale przebiegłem 2,5km zdychając i stwierdziłem że p------e a tak to ostatni raz z 3 lata temu Coś tam wcześniej jeszcze basen/rower/bierzenie próbowałem ale po 5-10 razach mi się nudziło zazwyczaj
Za0rski kiedyś - wyjaśnianie wszystkich scamerow, szkoleniowców, bałwanów grafów traderow21, piramid finansowych - fundacje, YouTuby, konferencje - wszystko luksusowe z pompą na poziomie - wywiady, własne programy w kanałach zero, wykłady na uniwersytetach
@NimooZysku: Oby nie bo w pubga grałem i nie zdążyłem odkupić bo mi się jeblo że jeszcze godzina xd Ale na 2 koncie nadal mam zostawione tak dla pewności ( ͡°͜ʖ͡°) byle mniej 1086
#gielda Wiekszosc nie wierzy ze warsh obnizy stupki ale to dla tego ze macie mala wiare i jeszcze mniejsze jaja nie po to go trump wybral zeby cos podnosic + sam warsh mowil ze on inaczej na inflacje patrzy bo teraz jest napedzana przez wojne a jak odliczyc konflikt ktory juz jest de dacto zakonczony to inflacja caly czas spada i nie chce robic jak w europie ze beda podnosic
źródło: IMG_1515
Pobierzty z xtb czy ibkr korzystasz?