Wpis z mikrobloga

#mecz Cristiano ma 40 lat, gra gównosparing gdzie każdy myślami jest przy tym, żeby się nie nabawić zadnej kontuzji przed Euro, a on kręci głową bo nie wyszła akcja i nie zdobył trzeciej bramki. Mogę powiedzieć, że to mój sportowy idol
  • 7
  • Odpowiedz
@Rizzo: Zlatan był fenomenem pod względem długości gry na poziomie. Ciekawe do kiedy dociągnie Cristiano - genetyka i etos pracy są po jego stronie. Byłoby ciekawe gdyby gość grał jeszcze w okolicach 50 na top poziomie. Wydaje się absurdalne, ale szanse nie są zerowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: zerowe nie są, ale wynoszą jakieś 0.0002137% ( ͡º ͜ʖ͡º) Myślisz, że dlaczego go odpalili z MU, nie mógł znaleźć żadnej poważnej drużyny i w końcu wylądował w Arabii? Jest fenomenem, pewnie najlepszym z najlepszych 39. latków, ale wieku nie oszukasz. W takim wieku w piłkę nożną na najwyższym poziomie może grać co najwyżej bramkarz.
  • Odpowiedz
@pwone: ale tak swoją drogą to ciekawe gdzie jest limit. Jest ten japończyk co ma ponad 50 lat i gra w drugiej lidze portugalskiej czyli pewnie i w ekstraklasie by dał radę. To trochę bardziej jako ciekawostka bo chłop gra kilkadziesiąt minut rocznie, ale gra. Czy Cristiano w wieku 50 lat nadal będzie wchodził z ławki gdzieś w Arabii? Myślę że jest to realne.
  • Odpowiedz
@pwone to nie było tak, że nie mógł znaleźć tylko po prostu by musiał mocno zejsc z pensji i zaakceptować rolę rezerwowego
@Hazzy90 nie będzie i to nie że względów fizycznych a finansowych, wątpię że jakiś szejk będzie mu płacił krocie żeby sobie rozegrał 100 min w sezonie
  • Odpowiedz
@pwone: Ronaldo gra w reprezentacji Portugalii raczej nie ze względu na zasługi, tylko realnie daje coś zespołowi. Można wnosić, że spokojnie jeszcze by pograł w innych klubach, ale była jeszcze kwestia kasy.
  • Odpowiedz