Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Realtv
Realtv

Realtv

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2226
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 2223
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
  • Dodane (7)
  • Komentowane (15)
  • Plusowane (2201)
bar125
bar125
17 godz. i 23 min temu
  • 128
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: at08g5

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hidexxx
Hidexxx
16 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 11
@bar125: klasyczek, ja musialem sobie ustawic limit na XTB bo inaczej otwieralem go ze 100 razy dziennie
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
16 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 8
@bar125: Ja mam na drugim monitorze po prostu xD
  • Odpowiedz
KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
24.05.2026, 23:45:20
  • 9
#legia #mecz

Sam chciałem zrobić pogłębione porównanie, ale w sumie ten wpis mówi wszystko.

Nsame vs Rajewacz

https://x.com/Oskar_M04/status/2058450537146699896
KebabZostrymSosem - #legia #mecz 

Sam chciałem zrobić pogłębione porównanie, ale w s...

źródło: image

Pobierz
KebabZostrymSosem - #legia #mecz 

Sam chciałem zrobić pogłębione porównanie, ale w s...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
Autor
25.05.2026, 07:27:15 via Wykop
  • 1
@FerdekM: kompletnie mylisz systemy walutowe - ich się nie da porównać.

Pululu pracuje dla drużyny na szerokości całego boiska, natomiast Nsame skupia się na odgrywaniu piłek, będąc plecami do bramki, i wykończeniu akcji.

W "16" Nsame jest lepszy, Pululu poza. Będąc w jednym klubie, nie byłoby rywalizacji między nimi, tylko graliby razem.
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
25.05.2026, 07:36:55 via Wykop
  • 1
@KebabZostrymSosem: Maciek Rosołek grając tyle co miletka kobieta miałby 5 goli i jestem tego pewny @tomwick55 @vorky Jak nie widać różnicy, to po co było przepłacać? FERDEK nawalił, Żewłaka wywalili;)
  • Odpowiedz
xXxV4r3l5ExXx
xXxV4r3l5ExXx
24.05.2026, 21:29:59
  • 75
#primemma Baldwin IV Trędowaty przekazujący ostatni gest Saladynowi przed bitwą pod Montgisard 1177 Anno Domini
xXxV4r3l5ExXx - #primemma Baldwin IV Trędowaty przekazujący ostatni gest Saladynowi p...

źródło: ba4d5536b5027d539f27441396bb42d692f8146e3e8a474dcc1aab06171d1d50

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yaman99
Yaman99
Yaman99
24.05.2026, 22:34:08 via Wykop
  • 0
@xXxV4r3l5ExXx: xD
  • Odpowiedz
wujekjanek
wujekjanek
wujekjanek
23.05.2026, 16:26:23
  • 11
#mecz sezonienko specjalnie bluzgał żeby wyjść na zaangażowanego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
23.05.2026, 09:25:56
  • 29
#mecz Zostaje 6h do Multigili. Potem 2h świetnej zabawy, dokazywania na tagu, oglądania Najlepszej Ligi Świata i około 19:30 nastanie ciemność. Ciemność, która potrwa 2 miesiące, zanim znowu wróci Ekstraklasa. Doceńmy ten dzień i ostatnie godziny tego sezonu z Ekstraklasą.
jmateuszj - #mecz Zostaje 6h do Multigili. Potem 2h świetnej zabawy, dokazywania na t...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paniswiata
paniswiata
23.05.2026, 09:32:46 via Wykop
  • 4
@jmateuszj: nie jesteśmy "po szaliku" ale kurde... chyba wszyscy czujemy to samo jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) obyśmy to przetrwali i znowu mogli się wyzywać na tym pięknym tagu! Tego Wam życzę!
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
Autor
23.05.2026, 09:43:40 via Wykop
  • 4
@paniswiata: tak jest, może nie jesteśmy "po szaliku" ale jestesmy "po tagu"! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na tagu, mimo różnych sympatii, nawet z kibicami innych klubów jest super atmosfera i kumpelskie zaczepki. Będzie tego przez ten czas brakowało
  • Odpowiedz
KAKOWICZ
KAKOWICZ
21.05.2026, 22:53:53
  • 12
Ten jeden pacjent przed placówką #primemma
KAKOWICZ - Ten jeden pacjent przed placówką #primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
21.05.2026, 22:54:48 via Android
  • 2
@KAKOWICZ placuwa w choroszczy
Die berline szmule
  • Odpowiedz
Jutinka
Jutinka
24.05.2026, 12:07:38 via Wykop
  • 0
usunięte
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
21.05.2026, 19:45:36
  • 10
Gościu płacze bo ligę wielbłądów wygrał xDD co to jest za koles, nie ma chyba ambitniejszego typa w świecie sportu, król
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ukojenie
ukojenie
20.05.2026, 17:36:15
  • 947
#heheszki #kryptowaluty #nft #cryptonews
ukojenie - #heheszki #kryptowaluty #nft #cryptonews

źródło: 1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
20.05.2026, 17:39:19 via Wykop
  • 253
@ukojenie: xDDDD
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
20.05.2026, 18:35:47 via Wykop
  • 431
@ukojenie: dzisiaj juz bylo ale smieszy tak samo xD
  • Odpowiedz
neverwalkalone
neverwalkalone
19.05.2026, 21:34:08
  • 23
Wyobraźcie sobie Panowie tako jedno rzecz. Mourinho wraca do Realu Madryt. Guardiola odchodzi z Manchesteru City, żeby wrócić po wielu latach do Barcelony. Pierwsze co robi to ściąga Haalanda. Zaczyna się wyścig zbrojeń godny roku 2011. Mourinho vs Guardiola. Dymy. Mbappe vs Haaland. Gran Derbi opiewają w czerwone kartki, piłkarze łamią sobie nogi, Mourinho wsadza komuś palec do oka. Przemysław Pełka drze mordę.

No i co? Jak wtedy wyglądałaby mapa świata?

#
neverwalkalone - Wyobraźcie sobie Panowie tako jedno rzecz. Mourinho wraca do Realu M...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xChourizo
xChourizo
xChourizo
19.05.2026, 21:43:05 via Wykop
  • 3
@neverwalkalone: Ze wszystkich rzeczy jakie się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej...
  • Odpowiedz
Narqs
Narqs
19.05.2026, 22:04:02 via Wykop
  • 6
@neverwalkalone:
Narqs - @neverwalkalone:

źródło: 497903610_3590798564554671_7385304576315107199_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.05.2026, 17:23:23
  • 29
Ależ spektakularny finał sezonu się szykuje za tydzień. Mecz o 9 punktów, nawet nie o 6 oczek, w dodatku trafiło na kluby mające ze sobą potężną kosę.
Któż jak Ekstraklasa potrafi tak dowieźć.
#mecz
Lolenson1888 - Ależ spektakularny finał sezonu się szykuje za tydzień. Mecz o 9 punkt...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
08.05.2026, 17:25:16 via Wykop
  • 13
@Lolenson1888: w sumie zabawne, sensowna i solidna Korona przez cały sezon na ostatniej prostej dołek, w gabinetach wojna i jest realna szansa na spadek
  • Odpowiedz
Rzounierz88
Rzounierz88
08.05.2026, 21:22:28 via iOS
  • 4
@Lolenson1888: no i będzie kopanina z jednym niecelnym strzałem na połowę (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
inozytol
inozytol
27.04.2026, 05:22:04
  • 73
Obrazek bez związku z bieżącymi wydarzeniami.
inozytol - Obrazek bez związku z bieżącymi wydarzeniami.

źródło: kleksy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
27.04.2026, 07:29:38 via Wykop
  • 3
@inozytol: podsumowane idealnie
  • Odpowiedz
krystse
krystse
krystse
26.04.2026, 14:30:52
  • 8
#mecz Wiśniewski dziś forma jak z reprezentacji, chyba już się rozegrał po transferze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
26.04.2026, 13:17:33
  • 12
#latwogang Wiecie co z nim robić
polskipolakz_polski - #latwogang Wiecie co z nim robić

źródło: nM5lftm0d7kBcjSM

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benius2022
Benius2022
Benius2022
25.04.2026, 19:35:15
  • 81
Stan po 4 walkach: 1 noga zlamana, 1 rekq zlamana, 1 szczeka zlamana. A w pdfame się walduś kładzie bez ciosu. To są te detale. #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
25.04.2026, 16:29:10
  • 677
Mówcie co chcecie ale crossover gdzie Szpakowski wbija do kawalerki jakiegoś banana i komentuje mecz w piłkarzyki Cezarego Pazury z jakimiś rapero-influencerami przy widowni 365 000 widzów już się nigdy nie wydarzy

#latwogang
robert_blaszczykowski - Mówcie co chcecie ale crossover gdzie Szpakowski wbija do kaw...

źródło: Screenshot_20260425_182620

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik
25.04.2026, 16:43:04 via Wykop
  • 511
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
25.04.2026, 16:55:56 via Wykop
  • 744
@robert_blaszczykowski: po c--j coś zmieniać z opodatkowaniem bogoli, korporacji, ograniczyć pensje lekarzy? jebnijmy strima, który nic nie zmieni, ale głupi lud zadowolny i można wracać kraść dalej
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
15.04.2026, 10:20:38
  • 111
#gielda Wzrosty na #cdr dlatego że podobno widziano dym na kaer moren.
jatutylkonamoment - #gielda Wzrosty na #cdr dlatego że podobno widziano dym na kaer m...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
15.04.2026, 10:23:33 via Android
  • 2
@ja_tu_tylko_na_moment: jakieś info wypłynęło?
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
Autor
15.04.2026, 10:30:01 via Wykop
  • 51
@mimik739: O grillu? Nie, to raczej zamknięta impreza.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
07.04.2026, 21:06:04
  • 36
Jako wybitny znawca geopolityki mogę łatwo przewidzieć, że o 2 Trump ogłosi zwycięstwo i że władze Iranu przyjęły jego propozycje, bojąc się najpotężniejszej armii na czele której stoi najpotężniejszy prezydent.
I wszystko to bez tchórzy z bezwartościowego NATO.

Władze Iranu jutro powiedzą że nikt od nich z Trumpem nie rozmawiał.

Co tydzień to samo.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....a
konto usunięte 07.04.2026, 21:09:54 via Wykop
  • 1
@hellfirehe: teatr dla gojów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
07.04.2026, 19:28:30
  • 8
#mecz #ekstraklasa
Matematycznie po 27 kolejce każda z drużyn Ekstraklasy może zarówno zdobyć mistrzostwo jak i spaść z ligi.

KOCHAM 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
Autor
07.04.2026, 20:07:16 via Wykop
  • 0
@helsing1: ma
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
10.04.2026, 08:28:40 via Wykop
  • 0
@umorusany_w_kale: S-F sezon przydarzył się;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 111
  • Strona 1 z 111
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking