Zapytacie mnie dlaczego nienawidzę #psiarze? To nie jest tak, że nienawidzę, ja po prostu uważam, że są brudasami, psy zastępują im dzieci, a dodatkowo są ludźmi bez honoru i każdy jest winny tylko nie ich debilne zachowanie.
Ale też gdy miałem 16 czy 15 lat ciągano mnie i brata po sądach, patusy pomyślisz?
Tak się składa, że gdy ja już smacznie spałem w domu, podobnie jak mój brat, to
@Ch4d: wielu jest, trzymanie psa w domu wielorodzinnym to często katorga dla innych użytkowników tego domu. Ludzie nie mają czasu a i tak biorą psa. Niestety w tym kraju patologia goni patologie i to tylko jeden z jej wyrazów. Równie dobrze można powiedzieć że nie wszyscy politycy są nieuczciwi, nie wszyscy urzędnicy są nieuczciwi, nie wszyscy lekarze są nie uczciwi i co z tego, skoro ten "margines" jest na tyle
moj stary w prime nigdy nie zezgonowal, a lecial TYLKO na olkoholu i bez snu wytrzymywal dluzej niz nie jeden na temacie, jakby mojemu staremu dac metamfetamine to mamy terminatora wsrod meneli i prawdziwego krola zuli
Zniszczone permanentnie zdrowie fizyczne w różnych aspektach, rozwalona psycha praktycznie od małego, mieszkanie w ruderze pełnej różnego robactwa, do zestawu którego doszły teraz jeszcze "gołębie kleszcze", brak możliwości powrotu do domu rodzinnego. Jak ja mam k---a dość tego życia. Jestem odgórnie skazany na porażkę, a w sumie to wychodzi na to, że zawsze byłem. Nie pamiętam już co to normalność. Skończyła się ona gdzieś w wieku ok. 13 roku życia. Jak ja
Chodzi o percepcję i podejscie, ciężko być wdzięcznym w momencie kiedy po prostu nie jesteś wdzieczny. Dla jednego powodem do wdzięczności będzie deszcz, a kto inny będzie postrzegał deszcz jako utrapienie. Ktos nie docenia tego, że może patrzeć i widzieć, a ślepiec zrobiłby wszystko żeby móc widzieć. Zastanów się głęboko nad możliwościami, które traktujemy jako oczywistość. Postaraj się docenić to, że widzisz, że słyszysz,
@MyszoskoczekSzczur: to dawaj Ty powiedz coś mądrego. @telegazeciarz to był tylko przykład żeby udowodnić że różni ludzie różnie postrzegają te same zjawiska, a co za tym idzie, percepcja i podejście jest być kwestia wyboru. Nie powinieneś w ogóle myśleć o ślepcu.
Bardziej chodzi o to: Zadaj sobie pytanie "jak to w ogóle jest możliwe że ja widzię" zastanow się nad tym co widzisz ale nie chodzi mi o nazywanie
@Lord-Penetrator: myślę że tragedia nie jest momentem na takie wywody a na połączenie emocjonalne i zrozumienie. No widzisz bo człowiek zamiast skupić się na tym co było mu dane (np. Czas z bliskimi) i dziękować za to, to uważa że coś mu się należy, że powinien tego czasu z bliskimi otrzymać więcej.
@Lawsonik: powodów może być wiele lecz najprawdopodobniej twój mózg jest uzależniony od negatywnych emocji lub robisz zbyt mało rzeczy, które uważasz za wartościowe i mające rzeczywiste znaczenie dla Ciebie. Pamiętaj też że świat jest dualny, szczęście i nieszczęście dwie strony tej samej monety.
@Lawsonik: ciało to maszyna do poruszania się :). Nie będę tutaj pisał całej książki ale może to Co pomoże. Jakie wartości wyznajesz w życiu? tzn. Zastanów się czy jest dla ciebie coś tak ważnego że mógłbyś oddać swoje życie broniąc tego czegoś (np. Wiara w jakąś prawdę lub jakąś zasadę). Określenie takich wartości w życiu jest trudne i wymaga odwagi. Jak już to określisz znajdź ludzi, którzy już działają w
@Lord-Penetrator: skonstruowałeś chochoła I go atakujesz. Wiadomo że w tych sytuacjach nikt nie będzie dziękował ale po czasie możesz przyjąć postawę obrażonego na świat albo postarać się docenić swoje doświadczenia, nawet te złe, i czerpać radość z życia. Rozumiem że jak Tobie przydarzy się coś złego, to na złość sobie zachlejesz się na śmierć bo twoje doświadczenia usprawiedliwiają takie zachowanie
@telegazeciarz oczywiście że mam. Nie sprawia to jednak że
@telegazeciarz: chodziło mi o zasadę, prawdę lub cel.
No mogę się podzielić. Mam w planach założyć szkołę dla dzieci. Ale to nie szkoła taka jaką my znamy tylko zupełnie inne podejście do edukacji. W dalszych planach będę dążył do reformy całego systemu edukacji. W bardzo dużym skrócie, ogólny zamysł jest taki aby nauczyć dzieci samodzielnego myślenia i niezależności, a także przekazać im pro kolektywne wartości oraz środki wyrazu tych wartości.
@telegazeciarz: ambitne cele są zajebiste bo tworzysz coś co stanowi wyzwanie i nadaje znaczenia życiu. Sprawia że wiesz kim jesteś i dokąd zmierzasz. Dodaj do tego odrobinę szacunku (wdzięczności) do życia i zobacz co się stanie, nie spiesz się ale mierz wysoko. Albo się uda albo umrę próbując.
🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨 W przypadku głównej wygranej oddaje *10%* 10 losowym wykopkom💶💶💶. To *ponad pół miliona złotych* dla każdego 🔥🔥🔥 Szybko bo macie jeszcze niecałe 2h się zapisać, zanim wagonik odjedzie, bo spóźniłem się z tym postem. #rozdajo #konkurs
@Glacial: no ale to jest mit, ze to jest od siedzenia na zimnym. Tak na prawdę jest to efekt klątwy, która zostałą rzucona a brzmi ona "nie siadaj na zimnym bo dostaniesz wilka" xD
o c--j chodzi w tym nagraniu? XD gościu oplem skręca w lewo, a ten trąbi na niego i pisze, że wymusił.
Może to ja jestem jakis p----------y, ale czy takie coś serio jest wymuszeniem? tam nawet linia przerywana jest, to mógł skręcić. Ten z naprzeciwka opla to jedzie tez jak na jutro XD
@JestemFrenem: @sidhellfire wspaniali teoretycy z was. Jak masz zamiar skręcić to dajesz kierunkowskaz i tyle. Jak hamujesz na prostej i pustej drodze bez ostrzeżenia to jesteś debilem pomimo tego że nie jest to zabronione.
@dominges08: @sidhellfire no dokladnie najpierw kierunek bo jak zwolnisz bez kierunku pomimo zamiaru skrętu, to ja moge zacząć wyprzedzać co, uwaga, też jest dozwolone. Nie ma kierunkuwskazu to nie wiem czy ty się chcesz zarzymać czy co i nic mnie to nie obchodzi jak mogę wyprzedzić to wyprzedzam a wtedy ty nagle odpalasz kierunkowskaz i stwarzasz niebezpieczeństwo na drodze.
@sidhellfire: gościu kierunkowskaz jest do sygnalizacji ZAMIARU manewru i włącza się go zanim rozpocznie się manewr, wytracanie prędkości jest częscią manewru. Jeśli zwalnisz po to żeby skręcić i nie informujesz o tym innych poprzez włączenie kierunkowskazu to swarzasz zagrożenie. Prościej się nie da tego wytłumaczyć, jęsli tego nie rozumiesz to dokup kilka lekcji bo masz braki.
@pylylylyp: @KwiatyZla ktoś ukradł wziął zawartość i w-----l ktoś inny odniósł. wątpie że torebka była warta 1500. to że tyle kosztowala to nie znaczy że jest tyle warta szczególnie używana.
Takie minimalistyczne gniazdo bo bez zabezpieczen przed pocalunkiem posejdona czy pocalunkiem wiedźmy, ale mialem za 5 min wchodzic na spotkanie wiec nie było czasu na perfekcje, ale na zdjęcie bylo, dobrze ze przed.
źródło: comment_rY22HmKzurxFxgLsYyAltusSKggq1jLd
Pobierz