#konfederacja #pytanie #niemcy #polityka #historia
Czy ktoś śledzący te tagi nie orientuje się przypadkiem jakie jest zdanie Konfederacji nt. reparacji wojennych od Niemiec? Są za czy przeciw? A może się wstrzymują?
Czy ktoś śledzący te tagi nie orientuje się przypadkiem jakie jest zdanie Konfederacji nt. reparacji wojennych od Niemiec? Są za czy przeciw? A może się wstrzymują?

















@Kryspin013: właśnie, że konfa cały czas n--------a na PIS xD
@Chris_Karczynski: zwróć uwagę, że praktycznie konfa jeśli n--------a już na pis to tylko przy jednoczesnym n-----------u na PO, w drugą stronę tak już się nie dzieje. Do tego PiS praktycznie nie rusza konfy.