Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko209
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RAMBOnaBOSO

RAMBOnaBOSO

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5495
  • Znaleziska 185
  • Mikroblog 5310
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 49
LM317K
LM317K
07.01.2026, 22:14:04
  • 673
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 08.01.2026, 07:35:32 via Wykop
  • 0
@LM317K:
ICE to Sędziowie Dredd ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
rav3k
rav3k
07.01.2026, 09:11:51
  • 388
Dzisiaj wróciłem do roboty po 18 dniach wolnego i wiecie co? Mam wyj*bane.

Przez te 18 dni ani razu nie pomyślałem o pracy, miałem kompletnie wbite we wszystko, miałem trochę pracy w domu ale robiłem sobie wszystko na spokojnie, wtedy kiedy chciałem to coś dziubałem, jak nie chciałem to nie robiłem nic. I co? I odpocząłem przede wszystkim psychicznie. W końcu wrócił normalny sen, wrócił dobry humor, lepsze relacje z żoną, rodzicami
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 07.01.2026, 12:36:09 via Wykop
  • 9
@rav3k:
hahaha!!!
A JUTRO BĘDZIE:
Dzień dobry kierowniku złoty XD XD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.01.2026, 07:46:42
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 06.01.2026, 13:50:21 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim:
DO 40stki robisz lekarski i żyjesz jak Trzech Króli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Horrorystyczny_Demon_Pagona
Horrorystyczny_Demon_Pagona
06.01.2026, 11:43:58
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 06.01.2026, 13:33:29 via Wykop
  • 1
@Horrorystyczny_Demon_Pagona:
za wysoko majty, prawdziwe pedauy robią tak żeby było widać, że są pedauyami bez maaajtek, bo inaczej nie widać ich formy XD
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
06.01.2026, 07:16:37
  • 371
Tak wygląda sylwetka po 7 latach ćwiczenia 20 minut dziennie 2 razy w tygodniu + nie jedzenie za dużo syfu.

Trening:

100 pompek
12 pull-ups 3 serie
orientalist-jack - Tak wygląda sylwetka po 7 latach ćwiczenia 20 minut dziennie 2 raz...

źródło: IMG_1434

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 06.01.2026, 08:33:42 via Wykop
  • 11
@orientalist-jack:
budowa typu pedau, ale pedauy przynajmniej robią fotki w majtkach └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
05.01.2026, 21:44:43
  • 27
Moje wpisy osiągają niezbyt wiele plusów, ale to nie znaczy, że one nie mają wartości intelektualnej, po prostu 95% społeczności nie jest i nigdy nie będzie w stanie wspiąć się na te mentalne wyżyny aby odebrać zgodnie z przeznaczeniem moje treści, można pomyśleć, że to nie logiczne, że można łatwiej, prościej, więcej plusów mieć i tego, otóż, tak, można, ale ja tworzę dla elity, mnie motłoch, bydło, chłopi pańszczyźniani i inne tego
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 05.01.2026, 22:37:34 via Wykop
  • 1
@Hissis:
tak to jest z wcześniakami ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 05.01.2026, 17:48:56
  • 1
#wenezuela
Niech wuwuzeulczyki cieszą się, że mają ropę, dzięki temu USA wyzwolą ich spod buta reżimowego systemu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agiller
agiller
05.01.2026, 13:54:44
  • 1222
Pamiętajcie mirki i mirabelki, jeśli będziecie chcieli pokazać dzieciom jak turlać się ze sporej górki to sprawdźcie czy po drodze nie ma jeżyn. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Właśnie czekam na tomograf gałki ocznej bo kolec mi przejechał po niej. :D Krwi z rozcięcia było tyle że 2 paczki chusteczek poszły a kurtka do prania. Suma summarum córki w płacz i boją się podejść zamiast śmiać się jak stary
agiller - Pamiętajcie mirki i mirabelki, jeśli będziecie chcieli pokazać dzieciom jak...

źródło: 26437

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 05.01.2026, 16:34:27 via Wykop
  • 1
@agiller:
staryyy, a głuuupi xD
  • Odpowiedz

564

Jak zylo sie w Wenezueli za Maduro?

Jak zylo sie w Wenezueli za Maduro?

Warto przypomniec jak wygladalo zycie zwyklych ludzi w Wenezueli dzieki duetowi Chavez/Maduro. -z najbogatszego kraju ameryki lacinskiej do zycia za 1 dolara dziennie -wielodniowe/tygodniowe braki pradu -braki wody pitnej -upodleni ludzie czekajacy i czerpiacy wode przy rzece, cieknacych rurach ...

uh29
z
youtube.com
dodany: 04.01.2026, 12:39:30
  • 181
  • #
    wenezuela
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 05.01.2026, 12:04:25 via Wykop
  • 0
@James2000:
może i masz rację, ale dzięki temu wuwuzela została wyzwolona i ludziom będzie się żyło lepiej (bo gorzej już być nie może)
jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
04.01.2026, 07:02:17
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 04.01.2026, 09:09:30 via Wykop
  • 2
@jest_agrest-nie_ma:
zanim znalazłem Wenezuelę na mapie to już było po akcji └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
Apocaliptorr
Apocaliptorr
04.01.2026, 08:13:18
  • 332
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 04.01.2026, 09:08:29 via Wykop
  • 3
@asdfghjkl:
może jest, ale tylko ZŁY BÓG... a ludzie chcąc stworzyć przeciwieństwo zaczęli wierzyć, że istnieje też DOBRY BÓG ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
04.01.2026, 07:16:13
  • 66
Sam jest patologią i to wybrakowaną
aa-aa - Sam jest patologią i to wybrakowaną

źródło: 1000002070

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 04.01.2026, 09:06:46 via Wykop
  • 2
@aa-aa:
Patuś wyzywa Patusiów └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
czwartafaza
czwartafaza
czwartafaza
03.01.2026, 21:39:47
  • 306
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 03.01.2026, 22:57:11 via Wykop
  • 1
@czwartafaza:
Prawo dżungli
  • Odpowiedz
kukold
kukold
02.01.2026, 09:04:45
  • 780
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 02.01.2026, 12:02:23 via Wykop
  • 6
@kukold:
a moja "baba" ma problem z tym, żeby dziecko dać do babci w razie "w" bo jej nie lubi, a później sapie, że nie mamy czasu nigdzie wyjść albo ja ciągle wychodzę na piłkę, a ona musi siedzieć w domu XD
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
02.01.2026, 07:26:26
  • 155
Nowy rok nowy kołchoz. Trzymajcie kciuki za chłopa, mam se stresa niezłego
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 02.01.2026, 09:09:37 via Wykop
  • 0
@PanTuNieMieszkasz:
Nie podpal go pierwszego dnia XD
  • Odpowiedz
gooway
gooway
gooway
01.01.2026, 22:31:05
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 23:09:56 via Wykop
  • 6
@gooway:
ta baba to pewnie "pociotka" jakiegoś kierownika albo dyrektora
Ogólnie wbili ci siekierę w plecy, ale ja na Twoim miejscu pracowałbym dalej, robił dalej swoje, a jak zacznie się syf to wtedy powoli zacząłbym szukać czegoś innego
  • Odpowiedz
cadet
cadet
01.01.2026, 16:19:41
  • 624
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 19:08:55 via Wykop
  • 10
@cadet:
ty debilu, taguj to normalnie!
myślisz, że ja pamiętam pasty z 2015?!
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
01.01.2026, 14:37:50
  • 1165
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 19:00:51 via Wykop
  • 3
@Skyr_401:
TYPOWO!!!
Ten wylew przegrywów co nie pili to jakaś plaga XD XD
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
01.01.2026, 10:12:26
  • 1524
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 10:52:21 via Wykop
  • 2
@Wraczek:
kultutralnie się piję jak się jest starszym, a jak się jest młodym to się zalewa pałe :P
ale ty jesteś smutnym gejem i nigdy tego nie zrozumiesz XD
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 18:55:22 via Wykop
  • 0
@Shatter:
mówi to przegryw z piwnicy XD XD
  • Odpowiedz
marcel_pijak
marcel_pijak
01.01.2026, 08:45:13
  • 677
No super rok się zaczyna .. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wczoraj u 7 letniego syna, zdiagnozowano i potwierdzono cukrzycę typu I.

A jak to wykryliśmy? Od ok 2-3 tyg potrafił w nocy chodzić siku, np między 23 a 3 rano - 5 razy. Do tego bardzo bardzo dużo pił wody, jednorazowo
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 10:12:34 via Wykop
  • 3
@marcel_pijak:
Współczuje, ale mam nadzieję, że szybko zaadoptujecie się do nowej rzeczywistości, a z ciekawości jaka była przyczyna?
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 10:41:03 via Wykop
  • 1
A przyczyna to po prostu autoimmunologia, czyli układ odpornościowy zabił komórki trzustki odpowiedzialne za produkcję insuliny.


@marcel_pijak: czytałem post, ale właśnie o taką przyczynę pytałem :) bo jeszcze myślałem, że może genetyka...
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 11:21:50 via Wykop
  • 0
@Itslilianka:
chłopie, ja nic o cukrze nie pisałem └[⚆ᴥ⚆]┘ czytasz w ogóle na co odpowiadasz?!
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 01.01.2026, 11:27:27 via Wykop
  • 0
@Itslilianka:
no pytam o przyczynę, bo miałem na myśli genetykę, a ty mi wyskakujesz z cukrem i z "xd" jakimś :P
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 26
  • Strona 7 z 26
  • >
  • Biegam na boso!
  • S.O.S

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.03.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 09.11.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia