To glovo prime to dziala jakkolwiek? Kupilem na probe i zamiast darmowej dostawy mam info, ze jestem za daleko od sklepu wtf albo nie obsługuje darmowej dostawy. #glovo
@Programista500plus tu masz przykładowe zamówienie podwójne. Powiedz mi czy to normalne na zwykły rower? Potem drugi klient w-------y że zimne. Juz raz przez takie kwiatki miałem zyeby od drugiego klienta nie z mojej winy
@Programista500plus to nie są haki, tylko sponsorowanie kampanii. Wszystko rozchodzi się o to, ile może stracić KO podczas najbliższych wyborów prezydenckich bez wpłat od deweloperów na kampanię.
@Czekolatka: To tylko rabini chyba wiedzią :D aż mi się przypomniało kiedyś coś podobnego odwalił inpost. Napisali, że "nasi klienci tak szybko odbierają paczki, że skracamy czas na odbiór z 72 na 48h" Ta sama szkoła marketingu :D
@Programista500plus: widzicie - minister miał rację! Nawet po wprowadzeniu BK0% ceny nie wzrosną, bo deweloperzy i pośrednicy mają dobrą wolę. Ta dobra wola to pewni, na którym możemy oprzeć los gospodarki i społeczeństwa!
to teraz ogarnij życiorys Leonardo - bękart i homoseksualista
@krytyk1205: to nie ważne jaki miał życiorys Leonardo czy co myślał o tym obrazie. Ważne jest to jak ten obraz odbierają ludzie, a artysta nie zawsze ma na to wpływ.
Nie chce wyjść na turbo Janusza, ale jak tak patrze jak te baby graja to moj koles osiedlowy wymiatacz w pingla moglby je r------c za 4 paka tyskacza xD Jakby jeszcze odpalił swoje tajniackie serwy z kosmosu to pozamiatane do 0 xD #pingpong #paryz2024
@Programista500plus najpierw niech Bodnar zniesie paragraf obrazy uczuć religijnych, bo w Polsce twórcy imprezy otwarcia i aktorzy już mieliby gwarantowaną spowiedź u prokuratora.
@Programista500plus: jak wygrywa jakaś prawicowa partia to skrajna ale on nie ma problemu mieć w rządzie skrajnych lewaków, bo utrzymują go przy władzy, hipokryta
@Programista500plus: przecież zdjęcie jest robione z miejsca poniżej głowy Trumpa, więc jak niby chciałbyś, żeby trasą pocisku była na wysokości ucha bliżej fotografa? Chyba że to bait, jeśli tak, to niezły :D
Wygląda na to, że ci snajperzy SS na dachu ogarniali potencjalne zagrożenia z terenów położonych o wiele dalej niż ok 100m gdzie był strzelec. Szukali potencjalnego zagrożenia z kilometra, a strzelec był pod nosem ;/ SS oczywiście oflagowało ten budynek, z którego padły strzały jako niebezpieczny dla lokalnej policji, ale jak widać oni tego nie dopilnowali. Po 3 łączność jest dobra ale między SS, a nie między różnymi jednostkami. #trump
@Programista500plus bo rudy trzyma nad nim miecz w postaci zarzutów prokuratorskich i śledztwa więc mu nie zależy. Podejrzewam że tak się komunikują bo w normalnych rozmowach siebie okłamują
#glovo
źródło: temp_file8526255500829395699
Pobierz