Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Podly_Bzik

Podly_Bzik

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4613
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 4448
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 11
Leniek
Leniek
18.09.2025, 17:59:19
  • 1373
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 316
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 19.09.2025, 06:45:42 via Wykop
  • 2
@armandosek83: xD typowy uzależniony, wypierający ten fakt - od czasu do czasu xD
  • Odpowiedz
kartofel
kartofel
16.09.2025, 05:36:26
  • 228
Krąży sobie po linkedIn taki obrazek.
Ileś tam komentarzy i wszyscy się spuszczają, jaki to skok cywilizacyjny poczyniła Polska.
Budując lokale pod wynajem krótkoterminowy.
( ͡º ͜ʖ͡º)


#nieruchomosci #gdansk
kartofel - Krąży sobie po linkedIn taki obrazek. 
Ileś tam komentarzy i wszyscy się s...

źródło: temp_file7922807198066806218

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 17.09.2025, 05:43:53 via Wykop
  • 1
@kartofel: źle Ci się wydawało i źle Ci się wydaje. To dlatego, że nic nie pamiętasz z tego 2004r (pewnie nie kojarzysz nawet, że to wtedy weszliśmy do UE). Morze biedoty to było właśnie wtedy. Wpisz sobie goroliku choćby w chata pytanie - jaka była realna siła nabywcza Polaka, Janusza w 2004r a jaka jest dzisiaj (średnia krajowa). Jaka grupa Polaków mogła sobie pozwolić na zakup mieszkania (jakie były warunki
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
14.09.2025, 02:33:18
  • 890
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 14.09.2025, 04:12:34 via Wykop
  • 1
@mleko3-2procent: elegancko
  • Odpowiedz
nuwbar
nuwbar
08.09.2025, 05:27:50
  • 106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 08.09.2025, 05:56:58 via Wykop
  • 3
@Average-CottonWorld-Enjoyer: jeszcze trzeba stworzyć drugie fejkowe adoratora i wtedy wszystko git
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
08.09.2025, 04:01:59
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 08.09.2025, 05:46:24 via Wykop
  • 0
@anonanonimowy321: 296 tys here, pozdrawiam
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
10.08.2025, 04:53:58
  • 532
#heheszki #humorobrazkowy
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file5494206231533227438

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 10.08.2025, 05:51:53 via Wykop
  • 210
@tyrytyty: bmi jest dziedziczone xD
Wpuerdalanie ciastek też jest dziedziczone
  • Odpowiedz
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
18.06.2025, 05:29:58
  • 775
#nieruchomosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZdzislawRotterdam - #nieruchomosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000022225

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 18.06.2025, 06:37:28 via Wykop
  • 6
@ZdzislawRotterdam: pośrednicy to rak i złodzieje, meanwhile:
  • Odpowiedz
aleroc
aleroc
aleroc
08.06.2025, 04:44:16
  • 167
myslicie ze gdyby hitler dzialal w polsce to tez by doszedl do wladzy w latach 30-40?
#historia
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 08.06.2025, 06:30:43 via Wykop
  • 113
@PodniebnyMurzyn: on ma w stu procentach rację, a Ty p---------s się o jedno słowo. Ok zakompleksiony Polaku
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
02.06.2025, 03:14:49
  • 2072
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 02.06.2025, 07:14:42 via Wykop
  • 0
@d4wid: szybciej wróci PiS i konfa - Karolek sparaliżuje działania rządu i koalicja rozpadnie się (znajdą się posłowie oportuniści - najprędzej z PSL, którzy przejdą np do PiS) i będzie trzeba rozpisać przedterminowe wybory - a wtedy będzie klęska
  • Odpowiedz
rozbojnikalibaba
rozbojnikalibaba
01.06.2025, 21:21:18
  • 237
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 01.06.2025, 23:08:43 via Wykop
  • 0
@rozbojnikalibaba: już wybrali polexit, tylko jeszce tego nikt nie wie, nawet Ty..
  • Odpowiedz
Sharpovel
Sharpovel
01.06.2025, 21:37:48
  • 252
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 01.06.2025, 23:06:14 via Wykop
  • 4
@Xcvbnz: to, że ty jesteś głupi i nie umiesz przewidzieć konsekwencji tego zdarzenia, nie oznacza, że tych konsekwencji nie bedzie
  • Odpowiedz
dancop
dancop
dancop
27.05.2025, 22:06:45
  • 899
Nad ranem zmarła moja żonka @xxMartaxx
Była najinteligentniejszą osobą, jaką znałem. Nie dorastam jej do pięt. Byliśmy razem 28 lat. Nie wiem co ze sobą zrobić... i nie, nie zamierzam strzelić Magika. Ale nie mam pojęcia jaki to ma sens, po co w ogóle wstawać rano...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 28.05.2025, 01:29:03 via Wykop
  • 2
@dancop: strasznie mi przykro, zrobiłeś co mogłeś
  • Odpowiedz
jukees
jukees
26.05.2025, 12:04:34
  • 2100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 26.05.2025, 15:16:51 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
roman_erotoman
roman_erotoman
roman_erotoman
24.05.2025, 18:27:37
  • 386
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 25.05.2025, 01:35:24 via Wykop
  • 0
@Xcvbnz: co tam popiskujesz leszczu?
  • Odpowiedz
yaszczur
yaszczur
24.05.2025, 17:49:25
  • 1841
M. "Cóż szkodzi podpisać?"
T. "Bo ja nie jestem Karolem Nawrockim"

petarda

#debata #polityka
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 25.05.2025, 01:19:15 via Wykop
  • 0
@Tapirro: myślą, trudne się wylosowało XD
  • Odpowiedz
DonGrubas
DonGrubas
DonGrubas
20.05.2025, 12:05:16
  • 1276
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 21.05.2025, 07:08:09 via Wykop
  • 1
@Vadzior: wsparcie w szkole XD ciesz się, że miałeś fajną szkołę. Są takie szkoły, o których w najgorszych koszmarach Ci się nie snilo
  • Odpowiedz
pogodny_mis65
pogodny_mis65
22.04.2025, 21:17:15
  • 55
To ma być ten nowy Messi? Śmiechu warte. Messi wrzuciłby tego bramkarza na taką karuzele, że zapomniałby dla jakiego klubu broni i strzelił na pustaczka. #mecz #pilkanozna
pogodny_mis65 - To ma być ten nowy Messi? Śmiechu warte. Messi wrzuciłby tego bramkar...

źródło: 359be8f0-fec4-11ef-b075-832bb2d2dcd1.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 23.04.2025, 03:53:43 via Wykop
  • 1
@Nowystaryziel: e tam, Robercik też był chudy
  • Odpowiedz
pciem
pciem
01.04.2025, 13:57:44
  • 614
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 01.04.2025, 22:34:44 via Wykop
  • 0
@pciem: lepsze niż pasta
  • Odpowiedz
m.....e
m.....e
konto usunięte 26.03.2025, 20:08:40
  • 508
ej #neuropa dlaczego Rafał nie przyjdzie do #kanalzero?????

#heheszki #4konserwy #nieruchomosci #polityka
m.....e - ej #neuropa dlaczego Rafał nie przyjdzie do #kanalzero?????

#heheszki #4ko...

źródło: bf5b09f77cfbb09156047dfa626f0110f564e0d5091f16c165e7459b8a09ecb8,w800.png

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podly_Bzik
Podly_Bzik 26.03.2025, 22:58:55 via Wykop
  • 0
@Hambercios: kanał zero. Prawicowy. XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.10.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking