Krąży sobie po linkedIn taki obrazek. Ileś tam komentarzy i wszyscy się spuszczają, jaki to skok cywilizacyjny poczyniła Polska. Budując lokale pod wynajem krótkoterminowy. ( ͡º͜ʖ͡º)
@kartofel: źle Ci się wydawało i źle Ci się wydaje. To dlatego, że nic nie pamiętasz z tego 2004r (pewnie nie kojarzysz nawet, że to wtedy weszliśmy do UE). Morze biedoty to było właśnie wtedy. Wpisz sobie goroliku choćby w chata pytanie - jaka była realna siła nabywcza Polaka, Janusza w 2004r a jaka jest dzisiaj (średnia krajowa). Jaka grupa Polaków mogła sobie pozwolić na zakup mieszkania (jakie były warunki
@d4wid: szybciej wróci PiS i konfa - Karolek sparaliżuje działania rządu i koalicja rozpadnie się (znajdą się posłowie oportuniści - najprędzej z PSL, którzy przejdą np do PiS) i będzie trzeba rozpisać przedterminowe wybory - a wtedy będzie klęska
Nad ranem zmarła moja żonka @xxMartaxx Była najinteligentniejszą osobą, jaką znałem. Nie dorastam jej do pięt. Byliśmy razem 28 lat. Nie wiem co ze sobą zrobić... i nie, nie zamierzam strzelić Magika. Ale nie mam pojęcia jaki to ma sens, po co w ogóle wstawać rano...
To ma być ten nowy Messi? Śmiechu warte. Messi wrzuciłby tego bramkarza na taką karuzele, że zapomniałby dla jakiego klubu broni i strzelił na pustaczka. #mecz #pilkanozna
źródło: temp_file2815511700925729092
Pobierz