Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pituch

Pituch

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12441
  • Znaleziska 1133
  • Mikroblog 11308
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 9
pozdroxxx666
pozdroxxx666
13.03.2026, 06:14:51
  • 253
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 13.03.2026, 06:17:14 via Wykop
  • 105
@pozdroxxx666: fun fact. Jeśli go wydalimy to przynajmniej Iran przepuści statki z naszym LNG przez ciesninę Ormuz xD
  • Odpowiedz
memiusz
memiusz
12.03.2026, 19:51:16
  • 1
Szukam tego wpisu na temat planu Tuska odnośnie weta safe, którym Nawrocki i PiS traci. Ma ktoś screena? #safe #tusk #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 12.03.2026, 19:53:42 via Wykop
  • 0
@memiusz: ale czego dokłądnie? Tweeta jak siedzi z generałami? Plan B to roporządzenia,
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 12.03.2026, 20:11:48 via Wykop
  • 0
@memiusz: https://x.com/donaldtusk/status/2031346212272537805
Pituch - @memiusz: https://x.com/donaldtusk/status/2031346212272537805
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 12.03.2026, 19:07:05
  • 12
O Błaszczaka za jego kredyty spotka kara? xD

#bekazpisu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ordynarny_cham
ordynarny_cham
12.03.2026, 15:19:21
  • 164
Drodzy Rodacy!
Ojczyzna nasza stanęła nad przepaścią. Spadkobiercy brunatnych koszul chcą nas wmanewrować w niekorzystną pożyczkę na zbrojenia. Jako prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, wybrany przez 10 milionów obywateli nie mogę na to pozwolić i zdecydowałem się zawetować ustawę SAFE. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił! Tak mi dopomóż Bóg, prezes, trump i wszyscy świeci.

xD

#bekazpisu #polityka
ordynarny_cham - Drodzy Rodacy!
Ojczyzna nasza stanęła nad przepaścią. Spadkobiercy b...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 12.03.2026, 15:30:25 via Wykop
  • 100
@ordynarny_cham:
Pituch - @ordynarny_cham:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
12.03.2026, 11:39:49
  • 2
Niezależna telewizja

#polityka #bekazpisu #kanalzero
Warcomx - Niezależna telewizja 

#polityka #bekazpisu #kanalzero

źródło: image_picker_CFD23348-67BA-4665-9746-016D4A6E7171-47103-000004E422AA1FB1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 12.03.2026, 11:59:27 via Wykop
  • 0
@Warcomx: serio tak mazurek powiedział?
  • Odpowiedz
nilfheimsan
nilfheimsan
12.03.2026, 08:23:24
  • 4
Przez lata było narzekanie, że Niemcy wyciągają z UE więcej, że Francuzi dostają większe dopłaty dla rolników, że ktoś tam korzysta z unijnych pieniędzy kosztem innych.

Jednocześnie nasi politycy - szczególnie z PiS - brali z UE wszystko, co tylko było możliwe: miliardy na rolnictwo, drogi, OZE, infrastrukturę. I wtedy jakoś nikomu to nie przeszkadzało.

A teraz nagle, kiedy pojawia się program SAFE i można wziąć europejskie finansowanie na zbrojenia, czyli coś realnie wzmacniającego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 12.03.2026, 11:28:39 via Android
  • 1
@fan_poteznego_dunczyka: ale każdy kredyt ma takie mechanizmy. Jak przepalisz kredyt hipoteczny na cukierki to masz problem.
  • Odpowiedz
wariacikzciebie
wariacikzciebie
12.03.2026, 06:14:48
  • 747
Poprawcie mnie jeśli się mylę; jaszczomp chce sprzedać, żeby kupić taniej później? W sensie co on k---a szortuje publicznymi pieniędzmi?
#gielda #glapinski #bekazpisu
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 12.03.2026, 06:26:37 via Wykop
  • 17
@wariacikzciebie: zobrazuje ci. o godz. 8:00:00 sprzedam ci batona za 5zł. po 5s. go odkupie za 5zł. Przez 5s mam zysk, który wykażę. Tzn tego zysku nie mam tak naprawdę, bo mam aktualnie stratę z lat poprzednich, ale w ujęciu dnia mam zysk xD
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 11.03.2026, 20:44:33
  • 36
#mecz #pilkanozna #realmadryt
Pituch - #mecz #pilkanozna #realmadryt

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarusek
Jarusek
11.03.2026, 09:34:24
  • 163
Jak można być tak zakłamanym? Publikować projekt i prezentację live na których jest jasno napisane, że to będzie finansowane z kredytów, pożyczek, obligacji po czym wrzucać taką grafikę na FB?

#polityka #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #wojsko #militaria
Jarusek - Jak można być tak zakłamanym? Publikować projekt i prezentację live na któr...

źródło: 6390015a57c143b3dea36f1711641f80f5ce5e2a244093d3eff87961c2ccd7e8

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 11.03.2026, 09:35:56 via Wykop
  • 76
@Jarusek: ALE TO BĘDZIE NASZA PYLZGA POZYCZKA NA 21,37% A NIE NIEMIECKA NA 3,17%!1EONEOENEE
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 09.03.2026, 12:23:45
  • 6
Lublin planuje system transportowy do 2050 roku. Ruszają konsultacje społeczne

Na mapie nie widać wyprostowania Filaretów z Sowińskiego. Kuriozum...

@ondraszek @picasssss1 @MgrMarecki Jest fragment o drodze pod lasem (w skrócie: jedna jezdnia, ruch lokalny. Dla mnie wporzo. Tylko niech będzie to 1x4
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
Autor
11.03.2026, 07:37:02 via Wykop
  • 1
@onomatopeja_: Rada Dzielnicy Węglin i tak wygrała u mnie. Jak te parę lat temu ogłosili przetarg to jednoczesnie skrytykowali Drogę pod Lasem i jednocześnie apelowali o budowę drogi do granitowej xD
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 11.03.2026, 07:35:43
  • 12
#polityka #polska #safe #wojsko #bekazpisu
Pituch - #polityka #polska #safe #wojsko #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
11.03.2026, 06:52:43
  • 9
gdzie je wydamy powinno zależeć od nas.


U czitosa? Żeby jeszcze z amunicją i kodami sprzedawał…

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - > gdzie je wydamy powinno zależeć od nas. 

U czitosa? Żeby jeszcz...

źródło: IMG_6985

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 11.03.2026, 07:08:59 via Wykop
  • 10
@donatien-de-sade: przecież jego ustawa też nas zadłuża xD
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 10.03.2026, 16:27:21
  • 362
Czy ja dobrze rozumiem, że SAFE 0% ma być finansowany z zysków NBP. Jeśli ich nie ma to z kredytów, pozyczek i obligacji. Jednocześnie sprzeciwiamy się kredytowi z UE na niższy procent? xD

#safe #polityka #polska #bekazpisu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
10.03.2026, 16:30:33 via Android
  • 120
@Pituch: ZAINWESTUJĄ K---Y! ZŁOTO PUBLICZNE! NA GIEŁDZIE LICZĄC NA ZYSKI!

K--------A!
SZKOŁA EKONOMICZNA STAŁEGO BYWALCA SALONU GIER!
  • Odpowiedz
SaperX
SaperX
10.03.2026, 16:57:23 via Android
  • 67
@Almagest:
Serio?
-Izera
-Przekop za 600mln co kosztował 2mld(bez toru wodnego do portu)
-Fabryka maseczek za
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.03.2026, 15:56:02
  • 693
#polityka #bekazpisu a więc propozycja GLAPASAFE zakłada finansowanie z zysku NBP (którego nie ma xD) i z kredytów (którym sprzeciwia się Nawrocki xD)
szychun - #polityka #bekazpisu a więc propozycja GLAPASAFE zakłada finansowanie z zys...

źródło: 1000016622

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 10.03.2026, 15:59:19 via Wykop
  • 1
@szychun: co xD
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 07.03.2026, 07:41:20
  • 97
Rzecznik Prezydenta w RMF powiedział, że SAFE europejski jest po to aby pokryć dziurę budżetową Tuska xD

#bekazpisu #safe #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drizztek
Drizztek
Drizztek
07.03.2026, 07:44:47 via Wypiek
  • 104
@Pituch bezsensu, mógł wprost powiedzieć, że:
1) Polska ma kupować sprzęt w USA bo Trump poparł Nawrockiego w wyborach i dług trzeba spłacić, a córka Nawrockiego chyba się nie nadaje
2) sukces rządu Tuska grozi tym, że prawica nie wygra wyborów w 2027 a to niedobra jest. Nawrockiego jedyne zadanie jako prezydenta RP to dowiezienie wygranej prawicy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
06.03.2026, 11:13:00
  • 83
Pisowska prawda vs

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Turin89 - Pisowska prawda vs 

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000003588

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch 06.03.2026, 11:21:37 via Android
  • 0
@Turin89: Panie. Zdjęcie przedstawia Aw101 a nie caracala xx
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 06.03.2026, 08:12:11
  • 0
Chyba nie działa xD Ani PZ ani certyfikatem #ksef
Pituch - Chyba nie działa xD Ani PZ ani certyfikatem #ksef

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrk0
wrk0
06.03.2026, 08:22:54 via Wykop
  • 1
@Pituch: logo błędu chyba log błędu
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 06.03.2026, 07:57:22
  • 47
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #iran #usa #izrael #dubaj #katar #bliskiwscho
Pituch - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #iran #usa #izrael #dubaj #katar #bliskiwscho

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1va5
ch1va5
06.03.2026, 08:27:12 via Wykop
  • 7
@Pituch: to ta słynna libańska projektantka biżuterii ? (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
memento_mori
memento_mori
memento_mori
06.03.2026, 13:41:22 via Android
  • 2
@Pituch: co to są mikule
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch 06.03.2026, 07:32:17
  • 38
Ekonomista na KZ wytłumaczył mechanizm SAFE EU, ale sekcja komentarzy nie zawodzi i Mariusze twierdzą, że gośc pieprzy głupoty bo nagle mamy 185mld zł i 45mld euro. No ale tak jest. NBP nie pójdzie do kantoru w Złotych Tarasach i nie wymieni Euro na złotówki. NBP będzie musiało wydrukować 185mld zł, które przekaże rządowi na SAFE i jednocześnie będzie miało 45mld euro.

#safe #bekazpisu #polityka #
Pituch - Ekonomista na KZ wytłumaczył mechanizm SAFE EU, ale sekcja komentarzy nie za...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
Autor
06.03.2026, 07:35:43 via Wykop
  • 3
@omicronns: i nie ryczy!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
  • Strona 5 z 23
  • >

Michał P.

  • Militarysta hobbysta, maniak trolejbusów.
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 07.02.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking