Koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych, firma ANP Enertech, zainwestuje blisko 150 mln zł w budowę fabryki w Skarbimierzu na Opolszczyźnie.
Witam kupuje za niedlugo lapka i mam pytanie, co bedzie lepszym wyborem? Dysk 1tb SSD i 16gb ramu czy 500gb SDD i 32gb ramu?
Nie zamierzam instalowac nie wiadomo ile gier, pamietam ze na poprzednim kompie 1tb mi w zupelnosci starczal a tam sporo gralem w gry tu ze wzgledu na to ze jest to lapek i nie jakis najnowszy, to nie bede w nim jakos brało grał. Narazie w planach tylko
@PawelMPL jak planujesz coś więcej pograć w Cities Skylines, szczególnie z modami to 32GB ramu może być odpowiednim wyborem. A tak to chyba najlepiej sprawdzić co będzie można w przyszłości prościej dołożyć - dysk czy ram
Wybuch w koksowni w Dąbrowie Górniczej. Prawdopodobnie do eksplozji doszło w jednym z silosów. Informację na ten temat dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
Do niecodziennego zdarzenia doszło w Morawicy. Kierowca samochodu osobowego potrącił przechodzące przez przejście dla pieszych 12 letnie dziecko a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Takie sytuac…
Potrzebuję połączyć Chromecast 1gen z wifi,które nie ma internetu. Z telefonu chce odpalić Disney+ czy Netflixa,ale żeby telefon korzystał z transmisji danych. Jest taka możliwość, aby był połączony z wifi, a internet brał z 4G? Telefon Oneplus Nord 2 5G. #android #oneplus #chromecast
Dziś, w wyniku wybuchu miny przeciwpiechotnej w okupowanym Doniecku, zginęła rosyjska propagandystka Zemfira Sulejmanowa. 25-latka była gorliwą adeptką Partii Narodowo-Bolszewickiej i popierała napaść Rosji na Ukrainę.
Wrzucam link do peppera gdyż tam komentarzy ludzi jest od groma ale takie tl;dr : Była promocja na kapsułki do zmywarki, 125szt za 24.99, , ludzie zamówili, zamówienie dotarło dziś, na fakturze 125szt a w paczce 25szt i mówią że to był błąd systemu, bez weryfikacji wysłali kilka tysięcy zamówień.
Po otrzymaniu nagrania z omijaniem pojazdu ustępującego pierwszeństwa pieszemu i przesłuchaniu autora policja przeprowadza rozmowy w pobliżu przejścia w celu...
Ale mnie niemiłosiernie wkurza działo na bourrassque, caliban mi częściej trafiał niż ten francuz. Trafienie tym na dystansie powyżej 150m to już loteria a nie kwestia przycelowania, oczywiście mówię o fioletowym wyposażeniu #wot #worldoftanks
Ponad 22-tysięczna załoga Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) otrzymała w piątek jednorazową nagrodę pieniężną, wypłaconą na podstawie zawartego 5 lipca porozumienia związkowców z zarządem spółki. Wysokość nagród wyniosła od 13 do 19 tys. zł brutto.
@DinapeS JSW K--s nic nie dostało, a związki dostały odpowiedź nie taką jakiej oczekiwali.... Jedna grupa kapitałowa, ale widać kto jest ważniejszy ...