Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pablonzo

pablonzo

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 83068
  • Znaleziska 26455
  • Mikroblog 56613
  • Obserwujący 68
  • Obserwowane 185
czyznaszmnie
czyznaszmnie
wczoraj, 13:39:28
  • 200
I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.

Ta zostaje tradycyjnie otwarta na T=-00:21:37 i zamknięta 21m 37s po wyścigu #wykopobrazapapieza

Toyoty nadal na czele wyścigu po dość pewne zwycięstwo, niedaleko czai się BMW i Caddilac #12.
w #83 Yifey przeskakujący między 5 i 6 pozycją z Ferrari #51
czyznaszmnie - I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.

Ta zostaje tradycyjnie otwa...

źródło: 1

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo wczoraj, 13:44:42 via iOS
  • 26
@czyznaszmnie: dziękuję za to co robisz od lat 🙏
  • Odpowiedz
czyznaszmnie
czyznaszmnie
przedwczoraj, 15:47:37
  • 95
Lista na T= -22:00:00

Po niezłym starcie #83 wraca na p14, Makowiecki na P11.
Piekarze na pozycjach 3 i 5 w swojej klasie, ale Dillman bez pitstopu.
nadal spokojnie, bez żółtych flag, VSC itd.

Ta
czyznaszmnie - Lista na T= -22:00:00

Po niezłym starcie #83 wraca na p14, Makowiecki...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo przedwczoraj, 15:55:06 via Wykop
  • 4
@szejas: 83 i 43 i 343
Czyli Ferrari Kubicy i Turbo piekarze.
  • Odpowiedz
pablonzo
pablonzo przedwczoraj, 15:58:43 via iOS
  • 0
@szejas: bo tam jedzie Kubica. W zeszłym roku wygrali wyścig.
  • Odpowiedz
czyznaszmnie
czyznaszmnie
przedwczoraj, 14:45:01
  • 114
Lista na T= -23:00:00

Po starcie #83 przesunął się 3 pozycje do przodu i Hansen obecnie jedzie na p13.
Piekarze na pozycjach 6 i 8 w swoich klasach.
Pierwsze pitstopy już za nami, na razie bez większych problemów w stawce, poza obróconym Mercedesem #61

Ta
czyznaszmnie - Lista na T= -23:00:00

Po starcie #83 przesunął się 3 pozycje do przod...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo przedwczoraj, 14:48:50 via Wykop
  • 21
@czyznaszmnie: ale plusujom mireczki
pablonzo - @czyznaszmnie: ale plusujom mireczki

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
czyznaszmnie
czyznaszmnie
przedwczoraj, 13:38:39
  • 215
Lista na T= -24:00:00

I stało się, pierwsza lista obecności 94. edycji LeMans24h

W podziękowaniu dla rzułtego Ferrari #83 w 2025r, ta lista zostaje otwarta na T= -24:21:37 i zamknięta 21m 37s po starcie #wykopobrazapapieza

Zapraszam
czyznaszmnie - Lista na T= -24:00:00

I stało się, pierwsza lista obecności 94. edycj...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo przedwczoraj, 13:42:20 via Wykop
  • 0
@czyznaszmnie: dzień dobry witam wszystkich w ten piękny sobotni leman :D
  • Odpowiedz
pablonzo
pablonzo 07.06.2026, 15:04:19
  • 5
ALE BĘDZIE TERA WALEK
#f1
pablonzo - ALE BĘDZIE TERA WALEK
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo 07.06.2026, 14:53:51
  • 9
TRIGGERED XD
#f1
pablonzo - TRIGGERED XD
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaca1111
gaca1111
07.06.2026, 14:55:24 via Wykop
  • 2
@pablonzo: Jaki rozsierdzony. Wszystko według planu, zdeptał gada, żeby na jego truchle wyhodować nowego, młodego mistrza. Same plusy
  • Odpowiedz
Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
07.06.2026, 14:58:53 via Wykop
  • 0
@gaca1111: dokładnie gad zrobiony w ogóra i trzeba go wymienić na pewnego Holendra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
pablonzo
pablonzo 07.06.2026, 14:34:29
  • 13
XDDDDDDDDDD
#f1
pablonzo - XDDDDDDDDDD
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2131

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Były minister sprawiedliwości ma sformułowane zarzuty w śledztwie dot. nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości.

Endrula83
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 10.05.2026, 07:12:24
  • 416
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
pablonzo
pablonzo 10.05.2026, 08:16:21 via Wykop
  • 199
@lifapek: jak to? nie zabrał swojego przydupasa? XD
pablonzo
pablonzo 10.05.2026, 08:18:06 via Wykop
  • 16
Każdy o zdrowych zmysłach


@enuwujnvren3wrnevinoeiove2iov2emiov: XD

Każdy o zdrowych zmysłach ucieka z eurokołchozu, zwłaszcza po tym jak szkopy sfałszowały wybory i wstawiły swojego eurokołchoźnika do wyprzedaży majątku węgierskiego.


Chłopie XD idź do lekarza, bo Twoje swoje na pewno nie są zdrowe.

430

Stworzylem darmowa apke do ogladania telewizji z Mirkami na Android TV

Stworzylem darmowa apke do ogladania telewizji z Mirkami na Android TV

Wkurzalo mnie co chwile odswiezanie tagow z mikrobloga przy ogladaniu #mecz z Mirkami wiec stworzylem darmowa aplikacje z overlay dla Android TV, gdzie wpisy z tagu wyswietlaja sie na ekranie podczas meczu. Dodalem tez tagi gielda i primemma.

backfeed
z
backfeed.tech
dodany: 08.05.2026, 18:57:48
  • 78
  • #
    ogladajzwykopem
  • #
    mecz
  • #
    backfeed
  • #
    primemma
  • #
    chwalesie
  • #
    gielda
pablonzo
pablonzo 09.05.2026, 03:49:05 via Wykop
  • 3
@backfeed: @hpiotrekh właśnie miałem pisać o tagu #f1 :)
pablonzo
pablonzo 09.05.2026, 15:49:38 via Wykop
  • 0
@backfeed: nie wiem czy ktoś tutaj Ciebie pytał, a opcja dodania discorda ?
pablonzo
pablonzo 10.05.2026, 03:41:39 via Wykop
  • 0
@backfeed: jak coś to jestem chętny :>

240

[EN] Dlaczego wykopanie dołu o głębokości 19 km jest praktycznie niemożliwe?

[EN] Dlaczego wykopanie dołu o głębokości 19 km jest praktycznie niemożliwe?

Najgłębszy otwór, jaki kiedykolwiek wywiercono w Ziemi, ma zaledwie 12,3 km głębokości, co stanowi około 0,2% odległości do jądra planety. Realizacja tego przedsięwzięcia supergłębokiego odwiertu na Kolie z czasów radzieckich zajęła ponad 20 lat. I mimo dziesięcioleci postępu technologicznego

Dereg
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 21:19:16
  • 85
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    geofizyka
  • #
    geologia
  • #
    geologiainzynierska
  • #
    fizyka
pablonzo
pablonzo 05.05.2026, 20:04:54 via Wykop
  • 3
@Rogi_: Długość chyba nie jest problemem bo dokręcasz kolejne elementy tej "rury". Problemem jest temperatura, głównie temperatura.

769

SARNIE ŻNIWO (cały film) reż. Bartosz Walaszek

SARNIE ŻNIWO (cały film) reż. Bartosz Walaszek

Pan Andrzej zajmuje się szmuglem nielegalnych towarów przez granicę. Pewnego razu odbiera od kuriera tajemnicze statuetki. Statuetki posiadają moc (niczym sygnet z Władcy Sygnetów), każdy chce je mieć i tu zaczynają się kłopoty. "Sarnie żniwo" powraca na YT już 8 maja!

severh
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 14:59:06
  • 66
  • #
    heheszki
  • #
    walaszek
  • #
    sarniezniwo
  • #
    nostalgia
  • #
    kiedystobylo
pablonzo
pablonzo 04.05.2026, 18:45:25 via Wykop
  • 0
Mistrzostwo :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3560
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo 29.04.2026, 05:04:22 via Wykop
  • 1
@nicspecjalnego: k---a ale złoto XD! jadłem śniadanie przed pracą i śmiałem się na głos XD
Dzięki za zrobienie humoru przed pracą :D
  • Odpowiedz

548

LIST OTWARTY do Głównego Inspektora Ochrony Środowiska [Zamknięcie Toru Poznań]

LIST OTWARTY do Głównego Inspektora Ochrony Środowiska [Zamknięcie Toru Poznań]

LIST OTWARTYdo Głównego Inspektora Ochrony Środowiska w sprawie zamknięciu Toru Poznań Szanowni Państwo, z ogromnym niepokojem i sprzeciwem przyjmujemy decyzję o zamknięciu Toru Poznań miejsca o wyjątkowym znaczeniu dla polskiego motorsportu, edukacji kierowców oraz bezpieczeństwa na drogach. Decy

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 15.04.2026, 05:41:42
  • 58
  • #
    poznan
  • #
    motorsport
  • #
    wyscigi
  • #
    f1
  • #
    sport
pablonzo
pablonzo 15.04.2026, 08:05:35 via Wykop
  • 3
Gdzie i jak to wysłać ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Dokładnie 114 lat temu zatonął Titanic

Dokładnie 114 lat temu zatonął Titanic

Najbardziej znana tragedia liniowca na świecie rozpoczęła się dla jego pasażerów i załogi dokładnie o 23:40 14 kwietnia 1912 roku.

czyznaszmnie
z
wykop.pl
dodany: 14.04.2026, 22:01:26
  • 5
  • #
    titanic
  • #
    rocznicanadzisiaj
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
pablonzo
pablonzo 15.04.2026, 06:47:17 via Wykop
  • 0
Jedną z teorii jest teoria o nitach o której wspomniałeś. Jest jeszcze teoria, że był pożar złogów węgla w maszynowni (samozapłon) co znacznie obniżyło wytrzymałość poszycia w miejscu zderzenia - min. dlatego statek gnał pełną parą aby jak najszybciej pozbyć się płonącego węgla.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

32

Paraliż w urzędach pracy. Drastyczne cięcia kosztów w całym kraju

Paraliż w urzędach pracy. Drastyczne cięcia kosztów w całym kraju

Nad urzędami pracy zawisło widmo kryzysu. Bezrobotnych przybywa, a pieniędzy na aktywizację zawodową jest coraz mniej. W 2026 roku fundusze na ten cel są mniejsze o 1,5 miliarda złotych w porównaniu z 2025 rokiem - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Co to oznacza dla osób szukających pracy?

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.04.2026, 12:27:48
  • 13
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    bezrobocie
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
pablonzo
pablonzo 12.04.2026, 09:11:30 via Wykop
  • 2
Przecież urzędy pracy są po to aby mieć ubezpieczenie społeczne jak robisz na czarno a nie żeby szukać pracy xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

20

Czeka 2 mld zł nieodebranych pieniędzy

Czeka 2 mld zł nieodebranych pieniędzy

Ludzie nie interesują się już swoim kontem w OFE, zapominają, w którym funduszu są, nie aktualizują danych.

dzieju41
z
biznes.interia.pl
dodany: 11.04.2026, 08:11:25
  • 14
  • #
    finanse
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    ofe
pablonzo
pablonzo 12.04.2026, 06:18:02 via Wykop
  • 0
Przecież i tak nie można tej kasy wypłacić jak np z PPK.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NotourMATT
NotourMATT
03.04.2026, 16:05:12
  • 207
# Kompletny poradnik: Optymalizacja i deblotowanie systemu Windows 11 za pomocą WinUtil
---

## Spis treści

1. Czym jest bloatware i dlaczego warto go usunąć?
NotourMATT - # Kompletny poradnik: Optymalizacja i deblotowanie systemu Windows 11 za...

źródło: retouch_2026040312114698

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo 04.04.2026, 06:27:42 via Wykop
  • 0
@NotourMATT: taktyk na później! dzięki :D
  • Odpowiedz
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
31.03.2026, 19:15:59
  • 2976
Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z tagów i wysyła bezpośrednio na TV i teraz oglądam mecz jak prawdziwy man of culture xD #mecz
NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej - Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z ...

źródło: image_picker_E3EEAC7A-AF95-4B49-BE39-2C23D7A62235-76828-000020A90FF2C561

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo 01.04.2026, 08:32:22 via Wykop
  • 0
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej: k---a genialne! wołaj jak wypuścisz XD
  • Odpowiedz

2590

USA chce przeniesienia polskiej baterii Patriot na Bliski Wschód.

USA chce przeniesienia polskiej baterii Patriot na Bliski Wschód.

Waszyngton sugeruje, by jedna z polskich baterii systemu Patriot została przerzucona na Bliski Wschód. Chce też pocisków, które już są nad Wisłą. Na dodatek możemy się spodziewać opóźnień w kolejnych dostawach uzbrojenia. Kar umownych z tego tytułu nie będzie.

konradpra
z
radar.rp.pl
dodany: 31.03.2026, 05:12:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
pablonzo
pablonzo 31.03.2026, 06:40:44 via Wykop
  • 58
To faktycznie wygrywają pewnie tak samo dobrze jak idą im negocjacje XD ale zonk i strzał w ryj dla USA. Niesamowite jak jedna osoba potrafi upokorzyć nawet takie mocarstwo.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pablonzo
pablonzo 29.03.2026, 04:47:12
  • 5
dzień dobry xD
#f1
pablonzo - dzień dobry xD
#f1

źródło: ChatGPT Image 29 mar 2026, 06_02_29

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2
29.03.2026, 04:58:16 via Wykop
  • 0
@pablonzo: Kimi z Korei
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 35
  • Strona 1 z 35
  • >

pablonzo

  • Tu nie chodzi jedynie o dotarcie do celu. Tu chodzi o 4 kółka i prędkość.
  • Szczecin
  • http://www.wykop.pl/ludzie/pablonzo/

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 22.05.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 09.04.2022

    Komentator
  • VIP
    od 02.11.2016

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 07.02.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.04.2017

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking