Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Normalny_Wykopek

Normalny_Wykopek

Dołączył 3 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5406
  • Znaleziska 740
  • Mikroblog 4666
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 10

800

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Kosiniak-Kamysz: "Ta pomoc to nasz obowiązek". Hmm... mieszane uczucia. A reszta chorych Polaków w potrzebie? Co z pieniędzmi na ich choroby?

marty-rokicki
z
rmf24.pl
dodany: 31.05.2026, 12:53:29
  • 273
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    chiny
  • #
    wojsko
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 31.05.2026, 13:50:15 via Wykop
  • 363
Ciekawe czy by wysłali samolot gdyby to był 50-letni mężczyzna, a nie młoda studentka. I ciekawe czyja to rodzina
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Barakun91
Barakun91
30.05.2026, 21:32:33
  • 10
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka #bekazlgbt
Jak rozumiem to coś identyfikuje się jako Twoja Stara?
Barakun91 - #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka #bekazlgbt
Jak rozumiem to coś id...

źródło: Bez tytułu1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 31.05.2026, 01:30:06 via Wykop
  • 7
@Barakun91: Onx chcą się tylko odwiedzać w szpitalach
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
30.05.2026, 15:31:36
  • 315
Pisowcy i konfiarze gorączkowo szukają czy ta śrubka w jakiejkolwiek umowie SAFE jest wyprodukowana w Niemczech ale zaraz...gdzie do ch*ja jest 185 MILIARDÓW od Głapy i Nawrockeigo z NBP? Aż tyle by przegapili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #safe #bekazpisu #polityka
Davvs - Pisowcy i konfiarze gorączkowo szukają czy ta śrubka w jakiejkolwiek umowie S...

źródło: s-l1200

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 30.05.2026, 15:47:20 via Wykop
  • 7
@jaroty: Lewactwo tylko o wsadzaniu/wkręcaniu sobie czegoś w dupę, zero zaskoczenia.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
30.05.2026, 10:48:52
  • 5
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 049e37f9b0fef2ca4f62f722fbd532e2cf839300d6da0384721f7937931b3fcf

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 30.05.2026, 11:25:43 via Wykop
  • 0
@splinter96: Tam na samej górze powinien być Lech Wałęsa
  • Odpowiedz

3

Szpital w Lesku na skraju bankructwa

Szpital w Lesku na skraju bankructwa

Likwidacja szpitala w Lesku pozbawi mieszkańców Bieszczadów jedynego działającego na tym terenie SOR-u.

qba2004
z
rmf24.pl
dodany: 29.05.2026, 15:16:09
  • 2
  • #
    polskapowiatowa
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    polityka
  • #
    bieszczady
  • #
    finanse
Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 29.05.2026, 15:33:57 via Wykop
  • 1
To w Lesku żaden artysta się nie leczy :-(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

madryinaczej
madryinaczej
madryinaczej
29.05.2026, 09:56:50
  • 4
Ale beka z ludzi co sie podniecili cała sprawa dopłat do ZUS dla artystow
Koszt dopłaty to 400 mln przy 400 miliardach co kosztuja emerytury ZUS co roku - to sa smieszne kwoty, wrecz komiczne jezeli mowimy o calym systemie emerytalnym.

400 mln to jest 25 zl od kazdego pracujacego polaka rocznie xD wasze emocje i oburzenie kosztuje 25 złoty xD
a i tak najwieksza komedia to fakt 13 i 14 emerytur co kosztuja nas
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 29.05.2026, 10:21:27 via Wykop
  • 0
@madryinaczej:

NIE MOZE doplacic za miesiace zimowe ZUSu


To niech założy działalność xD

A ludzie się nie oburzają z powodu kwoty, a z samego faktu wyboru tej grupy. W opinii wielu Polaków twarzą beneficjentów Ministerstwa Kultury jest Jaś Kapela, który otrzymał stypendium. Ludzie nie chcą dotować patologii.
  • Odpowiedz
Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 29.05.2026, 10:53:41 via Wykop
  • 0
@madryinaczej: https://www.zus.pl/pracujacy/system-ubezpieczen-spolecznych-w-polsce/dobrowolne-ubezpieczenia-spoleczne/dobrowolne-ubezpieczenia-emerytalne-i-rentowe

Nie ma tak, że ktoś ci zabroni płacić składki, ten problem nie istnieje
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
28.05.2026, 14:31:43
  • 114
#polityka Ziobro co dojeb*ł z kamuflażem
badreligion66 - #polityka Ziobro co dojeb*ł z kamuflażem

źródło: 1000049878

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 28.05.2026, 15:02:51 via Wykop
  • 2
@Idaho597: A ty jakimś ekspertem od ćpania jesteś? Ciekawe skąd masz taką wiedzę
  • Odpowiedz

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 27.05.2026, 20:12:11 via Wykop
  • 0
@waldemar_pompa: Linie lotnicze też mogą zgubić bagaż
bero-telefon
bero-telefon
27.05.2026, 18:58:13
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 27.05.2026, 19:59:31 via Wykop
  • 3
@hpiotrekh: Wcale ludziom nie przeszkadza pomysł emerytur dla artystów, wcale. Każdy przeciwnik rządu to Matecki
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
27.05.2026, 17:11:30
  • 239
Zrobiło się ciepło więc bąkiewicze zaczynają szopkę z migrantami, kanał zero zaraz zrobi debatę na granicy na którą zaproszą mateckiego i syna nawrockiego a sviniarski zrobi filmik "tusk wpuszcza migrantów"

I tak to się kręci, byle do jesieni 2027

#bekazpisu #polityka
robert_blaszczykowski - Zrobiło się ciepło więc bąkiewicze zaczynają szopkę z migrant...

źródło: Screenshot_20260527_182200_com.facebook.katana_edit_250959601541391

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 27.05.2026, 18:51:39 via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska: Szkoda, że ty nie zapadasz w sen zimowy. Byśmy przez jakiś czas w roku nie musieli czytać Twoich wypocin
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
26.05.2026, 16:51:21
  • 302
Przerabianie zdjęć mateckiego w AI to niesamowite hamstwo. #bekazpisu #polityka
szmichal - Przerabianie zdjęć mateckiego w AI to niesamowite hamstwo. #bekazpisu #pol...

źródło: 1000071270

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 26.05.2026, 18:07:22 via Wykop
  • 65
@mhmhmhmhm: Nieprawda, to Jason Statham wygląda jak poseł Matecki
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
25.05.2026, 10:48:44
  • 5
#bekazpisu #polityka #krakow
Nie bronię Miszalskiego, ani nic takiego, ale to jest nienormalne, że można prezydenta miasta odwołać w referendum z frekwencją poniżej 30%, paranoja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 25.05.2026, 11:17:40 via Wykop
  • 2
@zjadlbym_kebaba: Ale.to wystarczy pójść do lokalu wyborczego, jak ktoś nie poszedł niech ma pretensje do siebie.
  • Odpowiedz
Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 24.05.2026, 21:47:20
  • 25
#polityka #heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #4konserwy #krakow
Normalny_Wykopek - #polityka #heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #4konserwy #kra...

źródło: robimyniegadamyXD

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
24.05.2026, 21:53:39 via Wykop
  • 16
@Normalny_Wykopek: te ich copium to jest piękne XD oni serio myślą i mają poczucie, że są jacyś lepsi od pisu, konfederacji, korony, psl czy lewicy, a są dokładnie takim samym gnojem jak te wszystkie partie tylko z innym logo XD
  • Odpowiedz
Arizona221
Arizona221
24.05.2026, 23:25:32 via Wykop
  • 4
@Normalny_Wykopek: tak tak, oni wyciągają konsekwencje po czym po kolejnych przegranych wyborach (które z rzędu prezydenckie) dalej będą epatować jak to oni są mądrzy i wykształceni (co najwyżej wykształceni ponad intelekt, który to u silniczków często nie jest wysoką poprzeczką) a inni to ciemnota którą trzeba wrzucić do gułagu. Bo jak wiemy ich mędrkowanie i wywyższanie się pomogło w wyborach prezydenckich. Niech zastosują tą samą taktykę w parlamentarnych, na pewno
  • Odpowiedz
Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 24.05.2026, 21:31:42
  • 4
PILNE! Nieoczekiwanym zwycięzcą referendum w Krakowie okazał się PSL

#polityka #heheszki #krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAuStURYErSE
JAuStURYErSE
24.05.2026, 20:40:27
  • 1
Jeszcze liczą? xD Co tak długo?
#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 24.05.2026, 20:49:03 via Wykop
  • 2
@JAuStURYErSE: Jeszcze wyborcy stoją w kolejce do jednej komisji ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno przedłuży się do późnych godzin nocnych, ktoś ma przywieźć pizzę
  • Odpowiedz
Jasak
Jasak
24.05.2026, 19:58:57
  • 11
Dochodzą słuchy że w #krakow odwołano prezydenta, nie wiele wiem co on tam nawywijał ale pewnie sobie zasłużył.
No, ale teraz do sedna, możemy takie referendum rozpisać ogólnokrajowo i odwołać kibola?
Głosowałbym.

#polska #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 24.05.2026, 20:04:29 via Wykop
  • 9
@Jasak:

odwołać kibola


Ja bym tak premiera nie nazywał
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
24.05.2026, 19:40:52
  • 72
Mega mnie bawią wpisy pod tagiem #krakow ostatnich pare dni ;) Prawacy myślą, że zwolennicy obecnego rządu mają jakiś problem, by odwołać albo nawet krytykować polityka własnej partii, jest to dla nich nie od ogarniecia i nie są w stanie tego przyswoić, na pewno wszyscy chcą bronić odwołanego prezydenta miasta do utraty tchu! Wszakże jak może być inaczej :D Normalnie wszystko mu wybaczą, tak samo jak prawa strona jest w
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 24.05.2026, 19:41:54 via Wykop
  • 2
@pasta_alla_carbonara:

Prawacy myślą, że zwolennicy obecnego rządu mają jakiś problem, by odwołać albo nawet krytykować polityka własnej partii,


Dokładnie tak myślę, czytając wykop mam wrażenie, że niektórzy chcieliby ich uznać świętymi
  • Odpowiedz
Normalny_Wykopek
Normalny_Wykopek 24.05.2026, 19:38:36
  • 14
Prawdziwe święto demokracji, kto mógł i chciał wziął udział w referendum, kto nie poszedł może mieć pretensje tylko do siebie.
KOmpromitacja leni, którzy nie raczyli ruszyć do urn.
#polityka #krakow #bekazlewactwa #4konserwy
Normalny_Wykopek - Prawdziwe święto demokracji, kto mógł i chciał wziął udział w refe...

źródło: 1000020292

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.11.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 25.03.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking