Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MyNameIsNobody

MyNameIsNobody

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9886
  • Znaleziska 6704
  • Mikroblog 3182
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 48
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 26.08.2016, 22:15:48
  • 4
Czy to już #nocnazmiana?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....o
A.....o
konto usunięte 26.08.2016, 22:16:13 via Android
  • 2
@MyNameIsNobody nigdy się nie nauczą ehhh
  • Odpowiedz
szpila68i
szpila68i
26.08.2016, 22:17:53
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 11.08.2016, 19:36:02
  • 4
Jest ten najmniejszy palec!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rio2016 #siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 07.07.2016, 21:05:31
  • 3
No dobra, kto zaczarował bramkę Francuzów? Przecież to jakieś voodoo, piłki Niemców ją omijały o włos. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #euro2016
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
07.07.2016, 21:06:18
  • 0
@MyNameIsNobody: Czarna magia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
t.....p
t.....p
konto usunięte 07.07.2016, 21:06:32
  • 0
@MyNameIsNobody: sabotaz na niemieckich celownikach!!!
  • Odpowiedz

2

Chłopaki nie płaczą!

Chłopaki nie płaczą!

Zdjęcia naszej reprezentacji po meczu z Portugalią.

MyNameIsNobody
z
990px.pl
dodany: 01.07.2016, 23:15:28
  • 0
  • #
    euro2016
  • #
    fotografia
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna

12

Garnitury i melonik, czyli czterech gentlemanów w lesie.

Garnitury i melonik, czyli czterech gentlemanów w lesie.

Janusze Survivalu. Co zrobić, jeśli idąc z flaszką i bombonierką na imieniny do cioci Krysi nieco zabłądzisz. ;-)

MyNameIsNobody
z
supertac.pl
dodany: 26.06.2016, 20:40:30
  • 0
  • #
    ciekawostki
  • #
    survival
  • #
    las
  • #
    garnitur

10

Co tu świętować?

Co tu świętować?

Rocznicowo, trochę historii w wykonaniu Rafała Ziemkiewicza. "Wolne" wybory, "Okrągły stół", rząd Olszewskiego i "oszołom" Macierewicz. A w tle #leszke. ;-)

MyNameIsNobody
z
fakty.interia.pl
dodany: 04.06.2016, 08:51:12
  • 1
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    takbylo
  • #
    leszke
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 03.06.2016, 06:43:10
  • 1
Kto tu rządzi?
https://twitter.com/Daily_Rock/status/738383682449334272/photo/1
Bruce! ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 27.05.2016, 10:45:01
  • 2
DC znowu puste. Znowu ich nie ma. ;-)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9

O co chodzi w Panama Papers?

O co chodzi w Panama Papers?

Czyli dlaczego Donald Trump może nie wygrać wyborów? Ciekawa analiza wycieku z kancelarii Mossac - Fonseca. TL;DR: Mają haki na Donalda T. ;-)

MyNameIsNobody
z
biznes.interia.pl
dodany: 11.05.2016, 20:47:57
  • 0
  • #
    swiat
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 08.05.2016, 13:56:47 via Android
  • 6
Rolki to jest to.
#rolki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lazer
lazer
08.05.2016, 13:59:28
  • 1
@MyNameIsNobody: jak jest dobre miejsce do jeżdżenia a nie rozwalone płyty chodnikowe :D
  • Odpowiedz
Andrzejsynbogdana
Andrzejsynbogdana
08.05.2016, 20:41:55
  • 0
@lazer: @MyNameIsNobody: albo kostka w której szczeliny są głębokie i szerokie, to jest dopiero katorga xd
  • Odpowiedz
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 03.05.2016, 09:56:43
  • 1
No dobra, Mircy. Skoro mam płacić abonament, niezależny od tego czy mam telewizor, czy nie;
to gdzie do cholery mogę obejrzeć transmisję z imprezy państwowej? Hę?
Jakiś strumień z TVP1?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r.....7
r.....7
konto usunięte 03.05.2016, 10:03:41
  • 0
@MyNameIsNobody: http://tvpstream.tvp.pl/
proszę, narzekająca, leniwa p---o. aż tak ciężko wklepać 3 słowa w google?
  • Odpowiedz
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody
Autor
03.05.2016, 10:05:34
  • 0
@ripp1337: Pomocny, nie czytający ze zrozumieniem kutasie, to już dawno miałem. Szukam TVP1.
  • Odpowiedz
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 02.05.2016, 06:35:35
  • 1
DC kompletnie puste. Gdzież oni są?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....l
t.....l
konto usunięte 02.05.2016, 06:38:38
  • 0
@MyNameIsNobody: w domach rodzinnych
  • Odpowiedz
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody
Autor
02.05.2016, 06:41:04
  • 0
Aha. To niech tam już zostaną. ;-)
  • Odpowiedz

2

Chemia katastrofy w Czarnobylu.

Katastrofa w Czarnobylu do dziś budzi żywe emocje. W prasie, radiu i telewizji powiedziano już o niej wiele – na ogół kierując się bardziej emocjami niż rzetelną wiedzą na ten temat. Nic więc dziwnego, że w powszechnym odczuciu ta katastrofa spotęgowała strach przed energetyką jądrową. Czy słusznie?

MyNameIsNobody
z
miroslawmaczka.wordpress.com
dodany: 26.04.2016, 09:54:01
  • 1
  • #
    swiat
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    gruparatowaniapoziomu

5

Przez supermarket do zawartości skrzynki pocztowej pracownicy banku.

Niebezpiecznikowe "CSI Stories", czyli pilnujcie swoich kluczy i haseł. ( "Porządny" złodziej, iPada dziecku nie ukradł. ;) )

MyNameIsNobody
z
niebezpiecznik.pl
dodany: 24.04.2016, 20:59:12
  • 0
  • #
    technologia
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    niebezpiecznik

17

Lepiej już się nie da: węgiel.

Lepiej już się nie da: węgiel.

Czyli jak działa elektrownia węglowa. "(...) łopatka turbiny znajdująca się w odległości 2 metrów od osi będzie poruszać się z prędkością 1130 km/h (czyli przekraczającą prędkość dźwięku), a siła, która będzie odrywała ją od wału będzie 510 razy większa od jej ciężaru"

MyNameIsNobody
z
ziemianarozdrozu.pl
dodany: 20.04.2016, 08:12:52
  • 5
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    nauka

10

"Lost but won" Hansa Zimmera z filmu "Rush"

"Lost but won" Hansa Zimmera z filmu "Rush"

Aż ciarki przechodzą. Film o Nikim Lauda i Jamesie Hunt oraz ich rywalizacji. A Hans Zimmer jak zwykle w formie.

MyNameIsNobody
z
youtube.com
dodany: 17.04.2016, 21:07:22
  • 3
  • #
    film
  • #
    muzykafilmowa
  • #
    kultura
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 26.03.2016, 18:21:37 via Android
  • 1
5:0
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 26.03.2016, 17:10:34 via Android
  • 1
Aż mi szkoda Finów. Dostają straszne bęcki.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyNameIsNobody
MyNameIsNobody
Autor
26.03.2016, 17:11:39 via Android
  • 0
O, ale nasi chłopcy się zaplątali. ;)
  • Odpowiedz

29

Uwaga na Cerebrofallozę! Nowy, tajemniczy wirus siejący spustoszenie w...

Uwaga na Cerebrofallozę! Nowy, tajemniczy wirus siejący spustoszenie w...

mózgach i portfelach. Dowiedz się, jak jej uniknąć, inaczej umrzesz w pięć minut, a z tobą twój kot i ciocia kota a z nią wujek Janusz. Wszyscy umrzemy!

MyNameIsNobody
z
joemonster.org
dodany: 17.03.2016, 22:14:29
  • 4
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    zdrowie
  • #
    joemonster
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody 06.03.2016, 23:26:44
  • 2
Właśnie skończyłem Wiedźmina 1, wersję rozszerzoną. W 86 godzin. Ze wszystkimi (chyba) zadaniami).
#chwalesie #wiedzmin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panrurek
panrurek
06.03.2016, 23:40:58 via Android
  • 4
@MyNameIsNobody: Zazdroszczę, jeszcze tyle świetnej zabawy przed Tobą ;)
  • Odpowiedz
MyNameIsNobody
MyNameIsNobody
Autor
07.03.2016, 21:26:56
  • 1
@MyNameIsNobody: Samo sobie odpowiem: już są zainstalowane w edycji rozszerzonej, trzeba tylko z menu wybrać nową grę :) Występują jako oddzielne pozycje. #wiedzmin
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Strona 19 z 20
  • >
  • Nobody is perfect. Let me introduce myself. My name is Nobody.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.05.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.03.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking